yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Zobacz, jak skutecznie przygotować się na targi motoryzacyjne

Targi branżowe, to doskonałe rozwiązanie głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw na zwiększenie rozpoznawalności swojej marki i zdobycie nowych Klientów. Dlatego kluczowe jest, aby brać udział w tego typu wydarzeniach. Jest to gałąź marketingu, w którą zdecydowanie warto inwestować. Najważniejszą kwestią, która przyczyni się do osiągnięcia postawionych sobie celów, to stworzenie profesjonalnego i oryginalnego stoiska targowego, które będzie przykuwać uwagę. Podpowiadamy, jak prawidłowo i skutecznie stworzyć stanowisko, które będzie się wyróżniało podczas wydarzenia branżowego na tle konkurencji.

Stwórz oryginalny projekt graficzny swojego stoiska targowego

W pierwszej kolejności zadbajmy o odpowiednią przestrzeń, do której będziemy dobierać wielkość oraz rozkład stoiska targowego. Pamiętajmy, aby wybrać prawidłowe miejsce, najlepiej blisko drzwi, którymi będą wchodzić odwiedzający wydarzenie. Unikajmy usytuowania stanowiska zbyt blisko sceny, ponieważ przez hałas możemy mieć problem ze swobodnym przedstawieniem oferty potencjalnym Klientom. Postawmy na dobrze wyposażone stoisko targowe. Wybierajmy produkty od najlepszych dostawców, które charakteryzują się trwałością, wysoką jakością wykonania oraz łatwością w montażu i demontażu. Pamiętajmy, że mamy możliwość stworzenia własnego projektu graficznego, który zostanie umieszczony na stoisku targowym. Postawmy na przyciągające uwagę kolory takie, jak czerwień, niebieski czy zielony. Unikajmy białych barw. Ważne jest, aby projekt stanowiska targowego odzwierciedlał tożsamość naszego przedsiębiorstwa. Postawmy przede wszystkim na wyeksponowanie loga firmy, które powinno być od razu widoczne.

Doposaż stanowisko w najlepszy sprzęt wykorzystywany w marketingu

Stoisko powinniśmy wyposażyć w skuteczne systemy wystawiennicze, które chętnie wykorzystywane są przez osoby pracujące w działach marketingu. Na pewno musimy zainwestować w stojaki na ulotki, w których umieścimy ulotki opisujące działalność naszego przedsiębiorstwa. To bardzo popularne i skuteczne narzędzie stosowane w marketingu bezpośrednim. Ważną kwestią jest to, aby produkt ten umieścić w widocznym miejscu, do którego nie będzie utrudniony dostęp. Powinny być na wyciągnięcie ręki. Oddzielenie naszej przestrzeni od pozostałych stoisk umożliwią nam ściany mobilne. Dzięki użyciu tego rozwiązania, będziemy dysponować większą powierzchnią, a co się z tym wiąże, staniemy się bardziej widoczni dla potencjalnych Klientów. Świetną propozycją na wyróżnienie stoiska targowego są meble reklamowe, między innymi pufy wypełnione granulatem oraz wykonane z trwałej tkaniny. Na produkcie mamy możliwość umieszczenia loga naszej firmy. Wyposażenie stanowiska w takie meble, pozwoli nam na swobodną rozmowę z Klientem i przedstawienie mu szczegółowej oferty w komfortowych warunkach. Zachęcamy również do kupna przynajmniej dwóch roll-upów z logiem i krótkim opisem oferty naszej firmy. Produkty warto postawić tuż obok stanowiska, dzięki temu będziemy jeszcze bardziej rzucali się w oczy.