home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ekrany ledowe

Czym wyróżnia się panel diodowy?

Panel diodowy to jedna z najbardziej uniwersalnych form reklamy, ponieważ można je stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Mogą być one wykorzystywane do reklamowania się w miejscach, w których tradycyjne formy reklamy byłyby nieskuteczne, lub jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę klientów i kontrahentów. Auto, które sprawia wrażenie ruchu przyciąga uwagę, prawda? Panele diodowe doskonale nadają się również do zastosowań wewnętrznych. Od lat są one stosowane w centrach handlowych i innych obiektach komercyjnych, ponieważ są tak uniwersalne i łatwe w instalacji. Nasza firma jako producent paneli LED wysyła gotowy, złożony produkt lub dowozi poszczególne elementy i zapewnia montaż na miejscu.

Reklamowy panel diodowy – daj się zauważyć!


Oferowane przez nas panele diodowe reklamowe dzielą się na kilka różnych typów.

  • panel może podświetlać gotową grafikę, dzięki czemu łatwo uzyskać wrażenie ruchu statycznego obrazu – można sprawić, że niebo zasnuje się burzowymi chmurami lub samochód ożyje na oczach klienta.
  • reklamowy panel diodowy w postaci ekranu, zwanego potocznie telebimem pozwoli Ci natomiast nie tylko na wyświetlanie animacji pod grafiką, ale także na wyświetlanie dowolnego ruchomego obrazu – od prostej prezentacji lub animacji, aż po gotowe spoty reklamowe.
Co więcej, w jednym i drugim przypadku możesz w każdej chwili wymienić wyświetlany obraz. Dzięki łączności z panelem za pomocą WiFi i 4G łatwo nim sterować nawet ze swojego telefonu! Nasza oferta zawiera budowanie dowolnych modułów oraz ich programowanie, natomiast nie posiadamy w ofercie Tworzenia gotowych grafik czy animacji, w tym celu należy skonsultować się z odpowiednią agencją multimedialną, która pomoże w zaplanowaniu doskonale dobranej kampanii reklamowej.

Panele diodowe LED – widoczne zawsze i wszędzie

Co wyróżnia panele diodowe LED? To, że jest widoczny zawsze i wszędzie. Innowacyjna technologia diod LED, które osiągają jasność 800mcd, powoduje, że obraz jest idealnie widoczny i ostry zarówno w środku nocy, jak i w słoneczne południe. To jednak nie wszystko! Panel diodowy oferowany przez naszą firmę posiada kąt widzenia 160° zarówno w pionie, jak i poziomie. Co to oznacza? Nawet osoba nadchodząca równolegle do stanowiska doskonale będzie widziała obraz wyświetlany na telebimie! Takie rozwiązanie przyciągnie nie tylko wzrok, ale i uwagę potencjalnych klientów – resztę pozostawiamy już Tobie.

Nasza firma, jako producent elementów reklamowych od dwudziestu lat, doskonale wie jak przyciągać uwagę – dlatego też możesz nam w pełni zaufać, zrobimy bowiem wszystko, aby Twoje treści reklamowe dotarły do jak najszerszego grona odbiorców – natomiast w Twoich rękach będzie utrzymanie tego zainteresowania.