home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Infokiosk

Do czego może służyć stojak reklamowy digital?

Zbliżają się ważne targi, na których chcesz zaprezentować klientom Twoje produkty i usługi? A może jako piekarnia chcesz dać klientom możliwość wizualizacji tortów personalizowanych, tak aby nie było niedomówień? Stojak reklamowy digital jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie! To mobilny i stabilny ekran dotykowy LCD, na którym możesz zainstalować, dzięki systemowi Android, dowolną aplikację (również stworzoną na Twoje potrzeby!), która ułatwi Ci interakcję z klientem.

poprzez interakcję oraz integrację. Na przykład, jeśli Twój produkt jest skierowany dla rodziców – nasze mobilne kioski mogą w ciekawy sposób przyciągać uwagę dzieci i młodzieży oraz zająć ich ciekawą grą – w tym czasie Ty rozmawiasz z rodzicem, proponując swoje produkty i usługi.

Mobilny stojak LCD – nieskończone możliwości

Oprócz możliwości interakcji, jaką dają nasze stojaki reklamowe LCD, możesz wykorzystać je także do monitorowania zachowań potencjalnych klientów. Jak? Śledzenie spojrzeń na ekran, częstotliwości wybierania pozycji z menu, skanowania kodów QR – to tylko część opcji, które umożliwia Ci mobilny stojak LCD.

Zbieranie danych statystycznych na temat zainteresowania klientów pozwala Ci jeszcze lepiej zaplanować kolejne ruchy reklamowe. Coraz więcej osób interesuje jakiś aspekt Twojej działalności? Zrób o nim kampanię informacyjną i wyprzedź swoją konkurencję w proponowaniu innowacyjnych produktów i usług! Nasze kioski multimedialne zdecydowanie Ci w tym pomogą! Co więcej, są coraz popularniejsze i kojarzą się z wielkimi markami – dołącz do ich grona już dziś!