yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Kasetony reklamowe na wymiar

Reklama, która jeszcze bardziej przyciąga wzrok

Dlaczego warto postawić na kasetony podświetlane na wymiar? Produkty tego typu to świetny sposób, aby dodatkowo wyróżnić swoją markę. Nietypowa forma uzupełniona o grafikę i oświetlenie przyciągnie wzrok klientów już z daleka.

Jako producent reklamy świetlnej przygotowujemy nasze wyroby na wymiar również po to, aby w pełni dopasować je do ściany czy innego miejsca, w którym będą eksponowane. W efekcie zamówienia produktu tego typu zyskasz reklamę szytą na miarę potrzeb twojego biznesu.

Produkcja kasetonów - niemal nieograniczone możliwości personalizacji

Produkcja kasetonów reklamowych w naszej podwrocławskiej fabryce daje niemal nieograniczone możliwości personalizacji. Pod jednym dachem zgromadziliśmy cały zastęp specjalistów, którzy zaprojektują twój kaseton i zadbają o jego fizyczne przygotowanie. Produkcja kasetonów na wymiar to dla nas proces, który zaczyna się od projektu przygotowywanego przez inżyniera ds. wsparcia technicznego. Na podstawie rysunków nasi specjaliści przygotowują konstrukcję na ramie aluminiowej, dobierają do niej oświetlenie oraz elementy łączące.

Wysokiej jakości grafika szyta na miarę

Zwieńczeniem produkcji kasetonów na wymiar jest dopasowanie tekstylnego wydruku. Zanim przygotujemy wydruk z twoją personalizowaną grafiką na kaseton reklamowy, najpierw przygotowujemy wydruk testowy. Sprawdzamy, czy tkanina dobrze układa się na konstrukcji. Dopiero gdy mamy pewność, że wszystko leży jak ulał, produkcja kasetonów na wymiar kończy się wydrukiem finalnej grafiki.

Podobnie, jak w przypadku innych naszych wyrobów tego typu, w druku stosujemy technikę sublimacji. Dzięki niej nadruk ma świetną jakość i dobre odwzorowanie kolorów. To sprawia, że kasetony podświetlane na wymiar idealnie wpisują się w identyfikację wizualną marki. W rezultacie produkt będzie efektowną wizytówką twojej firmy. Musisz też wiedzieć, że grafika na kasetonach może być umieszczona z dwóch stron lub jednej w zależności od twoich potrzeb.

Co więcej, materiał, jaki zakładamy na kasetony świetlne na wymiar bardzo dobrze rozprasza oświetlenie led. Dzięki temu grafiki są równomiernie podświetlone, a całość prezentuje się szczególnie efektownie.

Jak widzisz w ofercie adsystem znajdziesz nie tylko standardowe produkty. Możemy również zrealizować zamówienie na kasetony podświetlane na wymiar. Jeśli masz dodatkowe pytania lub szukasz sposobu na zastosowanie produktów tego typu w promocji swojej marki, zapraszamy do kontaktu.