yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Kasetony ścienne

Lightboxy ścienne - jak są wykonane?

Kasetony podświetlane składają się z aluminiowej ramy, diod LED tekstylnych wydruków oraz przewodów zasilających oświetlenie. Taka nieskomplikowana forma sprawia, że złożenie lightboxa jest bardzo proste i można to zadanie wykonać bez trudu, nawet jeśli nie masz doświadczenia w pracach manualnych.

Zwieńczeniem naszych szyldów reklamowych podświetlanych jest jednostronny wydruk, na którym umieścimy twoje spersonalizowane grafiki. W naszej pracy opieramy się na zaawansowanych technikach drukarskich. Dzięki zastosowaniu metody sublimacyjnej uzyskujemy wydruki wysokiej jakości o głębokich i wyrazistych barwach. W rezultacie twoje firmowe symbole czy logo będą prezentowały się naprawdę efektownie. Warto też wiedzieć, że tkanina, jaką kasetony reklamowe są wykończone, świetnie rozprasza światło. Dzięki temu oraz zastosowaniu oświetlania LED, twoje firmowe grafiki będą dodatkowo podkreślone i widoczne już z daleka.

Co ważne, zadbaliśmy również, aby montaż wydruków był równie prosty. Tekstylny materiał, na którym umieścimy twoje grafiki, obszywamy silikonowym kedrem. Aby umieścić tkaninę w docelowym miejscu, wystarczy wsunąć gumkę w krawędzie aluminiowej ramy. Co więcej, nasze kasetony świetlne i inne produkty adsystem są ustandaryzowane. W związku z tym, jeśli z czasem zmienisz pomysł na akcję promocyjną lub przygotujesz nowe grafiki, wystarczy zamówić nowy wydruk do już posiadanej konstrukcji.

Gdzie wykorzystasz kaseton podświetlany na ścianę?

Kasetony reklamowe ścienne mają nieco inne zastosowania, niż ich wolnostojące odpowiedniki. Różnią się przede wszystkim formą ekspozycji - przekaz reklamowy jest jednostronny, a co za tym idzie, jest widoczny jedynie od frontu. Chociaż wydawać by się mogło, że przez to są mniej efektywnymi nośnikami reklamy, to jednak musisz wiedzieć, że kasetony świetlne tego typu również stanowią skuteczne wsparcie działań promocyjnych - wystarczy znaleźć dla nich odpowiednie miejsce w biurze, lokalu usługowym czy witrynie sklepowej. Oto kilka sprawdzonych sposobów na kasetony reklamowe ścienne w twoim biznesie.

Szyld reklamowy podświetlany

Kaseton reklamowy umieszczony w witrynie sklepu lub lokalu usługowego może ci posłużyć do pozyskania większego ruchu w siedzibie firmy. W takim wypadku produkt pełniący funkcję szyldu reklamowego zwróci uwagę przechodniów już z daleka, a dzięki oświetleniu LED, lokal będzie się wyróżniał na tle pozostałych nawet po zmroku. Co więcej, dzięki wymiennym wydrukom, możesz prowadzić różne kampanie promocyjne związane np. z okazjonalnymi świętami i specjalnymi wydarzeniami.

Reklama świetlna w galerii

Inny sprawdzony sposób na kaseton reklamowy ścienny, to uwzględnienie go jako element wystroju sklepu lub lokalu w galerii handlowej. Za pomocą lightboxa z wydrukiem możesz zaakcentować poszczególne strefy w lokalu i ułatwić klientom poruszanie się po wnętrzu, a tym samym łatwiejsze odnalezienie poszukiwanych produktów. Kaseton reklamowy z podświetleniem LED możesz też wykorzystać, jako nośnik informacji o promocjach i akcjach specjalnych. W takim przypadku dzięki umieszczeniu kasetonu w widocznych miejscach, możesz wyraźnie podnieść skuteczność swoich działań.

Podświetlane tablice informacyjne w biurze

Kasetony reklamowe z podświetleniem LED montowane na ścianach są także dobrym uzupełnieniem wystroju biur i siedzib firm. Produkt tego typu umieszczony np. w recepcji firmy, będzie jej wizytówką oraz jednoznacznie poinformuje klientów i odwiedzających, że trafili pod właściwy adres. Z kolei  kaseton reklamowy ścienny zamontowany w biurze, może pełnić funkcję dekoracji czy elementu nośnika informacji wewnątrz firmy.

Kaseton reklamowy jednostronny jako obraz w mieszkaniu

A jeśli szukasz alternatywy dla klasycznych dekoracji ściennych i chcesz postawić na wysokiej jakości obraz z oświetleniem LED, nasze wyroby świetnie sprawdzą się w tej roli. Na wydruku możesz umieścić ulubione zdjęcie lub grafikę, co dodatkowo urozmaici stylizację wnętrza. Co więcej, wydruk na tekstylnym materiale poprawia akustykę pomieszczenia, a oświetlenie LED będzie dodatkowym źródłem światła.

Kasetony podświetlane w restauracjach i barach

Jeśli urządzasz lokal gastronomiczny, szczególnie ważne jest stworzenie w pomieszczeniu wyjątkowego klimatu, który docenią twoi goście. Jednym z elementów, który może ci w tym pomóc, są właśnie kasetony reklamowe. W takich okolicznościach świetnie sprawdzą się wydruki np. z efektownymi widokami lub pięknymi grafikami w które możesz wpleść elementy identyfikacji wizualnej twojej marki. Oświetlenie, jakie emitują kasetony, będzie dodatkowym źródłem światła bocznego, co pozwoli doświetlić lokal. Innym dobrym sposobem na wykorzystanie kasetonu w lokalu gastronomicznym, jest zamontowanie modelu przygotowanego na wymiar np. powyżej baru. W takim przypadku goście siedzący przy kontuarze będą naturalnie zwracać uwagę na przekaz zawarty na wydrukach.

Kaseton reklamowy jednostronny w instytucjach kultury i urzędach

Urzędy, biblioteki czy muzea dokładają szczególnych starań, aby w dobie postępującej cyfryzacji prowadzić skuteczną komunikację bezpośrednią ze swoimi odwiedzającymi. Dobrym wsparciem takich działań mogą być właśnie kasetony reklamowe. Za ich pomocą można skutecznie dotrzeć do odbiorców i przekazywać najważniejsze informacje. W takim przypadku nasze wyroby posłużą jako podświetlane tablice informacyjne.

Jak widzisz, w ofercie adsystem znajdziesz kasetony reklamowe ścienne, które pomogą ci skutecznie dotrzeć do klienta, wyróżnić się na tle konkurencji lub urozmaicić stylizację biura. Przekonaj się, które modele będą najlepiej odpowiadać twoim potrzebom i przygotuj razem z nami reklamę, która przyniesie ci realne korzyści.