yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Kasetony LED wolnostojące

Kasetony podświetlane wolnostojące - co to jest i jak są wykonane?

Kasetony reklamowe to jedne z najpopularniejszych narzędzi marketingu bezpośredniego. Nasi klienci doceniają je za wygodny montaż, solidne wykonanie z odpornych materiałów i przede wszystkim szerokie możliwości zastosowania. Jeśli przenośne stojaki LED mają wesprzeć twoje działania promocyjne, zobacz, jak są wykonane oraz do czego służą.

Konstrukcja

Kasetony podświetlane wolnostojące opierają się na aluminiowej konstrukcji. W dolnej części konstrukcja jest wyposażona w stopy podporowe. Źródła światła to diody LED umieszczone na ramach produktów.

Wolnostojący stojak LED

Nasze kasetony podświetlane wolnostojące są wyposażone w stopy podporowe. Dzięki nim produkty mogą stabilnie stać na podłożu i w efekcie daje to szersze możliwości ekspozycji. Produkt nie wymaga osadzenia na ścianie czy podwieszania, dlatego będzie świetnym rozwiązaniem niezależnie od warunków architektonicznych pomieszczenia, w którym odbywać się będą twoje działania.

Jakie korzyści daje kaseton podświetlany wolnostojący?

Kasetony świetlne są chętnie wybierane przez naszych klientów jako nowoczesna alternatywa dla klasycznych systemów wystawienniczych, jak np. roll-upy czy ścianki reklamowe. Przewaga, jaką dają kasetony nad wspomnianymi wyrobami, jest taka, że operują również podświetleniem LED, które sprawia, że przekaz jest jeszcze efektywniejszy. Zobacz, dlaczego warto postawić właśnie na kasetony świetlne.

Skuteczny przekaz reklamowy

Nasze przenośne stojaki LED umożliwiają przeprowadzenie skutecznych działań promocyjnych. Na wydrukach umieścimy twoje personalizowane grafiki. Do przygotowania wydruków stosujemy sublimacyjną metodę druku. To nie tylko ekologiczna technika, ale też sposób na uzyskanie wysokiej jakości grafiki i głębokich kolorów. W rezultacie wydruki na twoim lightboxie będą prezentowały się efektownie, a kaseton stanie się wizytówką marki. Co więcej zastosowanie naświetlaczy LED sprawiło, że kaseton jest jeszcze lepiej widoczny. Materiał, na którym drukujemy grafiki, świetnie rozprasza światło. Dzięki temu grafika jest równomiernie podświetlona, bez prześwietleń czy ciemniejszych punktów.

Możliwość dwustronnej ekspozycji

Co ważne, kasetony wolnostojące pozwalają na zastosowanie druku dwustronnego, co oznacza, że twój przekaz promocyjny może być widoczny zarówno od przodu, jak i od tyłu. W rezultacie dwustronnej ekspozycji twoja promocja może być jeszcze skuteczniejsza i widoczna z różnych części hali targowej czy galerii.

Błyskawiczny montaż i wygodny transport

W adsystem dokładamy starań, żeby nasze produkty były nie tylko skutecznymi narzędziami marketingu, ale też zapewniały wygodę użytkowania. Dlatego lightboxy wolnostojące wyróżniają się bardzo szybkim montażem. Aby je złożyć wystarczy połączyć ze sobą poszczególne elementy konstrukcji. Założenie wydruku także nie jest trudne i wykonasz to zadanie za pomocą silikonowej gumki, którą materiał zostanie obszyty. Co więcej, nasze produkty są pakowane do trwałych toreb transportowych, dzięki którym przenoszenie stojaków jest wygodne i bezproblemowe.

Gdzie i w jakich okolicznościach przydadzą ci się kasetony świetlne wolnostojące?

Lightboxy z oferty adsystem świetnie sprawdzą się podczas najróżniejszych działań promocyjnych. Z powodzeniem możesz postawić na nie, jeśli przygotowujesz się do pracy na targach. W takim przypadku podświetlany kaseton zwróci uwagę na twoje stoisko już z daleka. Co ważne, obok zasilanych sieciowo kasetonów, wykonujemy również model wyposażony w baterię. Dzięki temu bliskość gniazda zasilania nie będzie ograniczać swobody podczas promocji i ustawisz kaseton w dowolnym miejscu. To pozwala na wygodną pracę niezależnie od warunków architektonicznych pomieszczenia.

Zadbaliśmy także o przygotowanie dla ciebie produktów, które wyróżnia szczególnie szybkie rozkładanie. Kasetony podświetlane pop-up będą dobrym wsparciem w pracy przedstawicieli handlowych. Stojaki tego typu wyposażone w oświetlenie oraz wydruki z twoimi personalizowanymi grafikami sprawdzą się szczególnie dobrze, jeśli często zmieniasz miejsce promocji - kaseton pop-up rozkłada się błyskawicznie jednym płynnym ruchem.

W tej kategorii znajdziesz również kaseton reklamowy LED w naprawdę sporych rozmiarach. Model LMD może mieć szerokość nawet 600 cm, co pozwala uzyskać podświetlaną ściankę reklamową. Produkt tego typu będzie świetnym wyborem, jeśli masz do dyspozycji naprawdę duże stoisko promocyjne i chcesz postawić wielkogabarytowe rozwiązanie.

Jak widzisz, dobrze dobrany baner reklamowy podświetlany może skutecznie wesprzeć twoje działania promocyjne. Zapoznaj się z ofertą naszych podświetlanych kasetonów wolnostojących i wybierz model, który sprosta twoim oczekiwaniom. Jeśli chcesz dobrze przygotować się do działań promocyjnych, zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu. A jeśli potrzebujesz porady w doborze produktu, zapraszamy do kontaktu.