home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
logo-white

Potykacze reklamowe

Potykacz, stojak reklamowy, koziołek, tablica kredowa... Wiele nazw, jeden produkt.

Potykacze to minimalistyczne, ale bardzo przydatne akcesoria, które mogą stanowić skuteczną i niedrogą formę reklamy. Zapewne spotykasz je na co dzień i przechodzisz obok niejednego takiego produktu. W największym uproszczeniu, potykacz to dwie tablice połączone ze sobą w kształcie litery A. Obie strony stojaka są przystosowane do zapełnienia dowolną treścią. Potykacz reklamowy może być wykonany z drewna i tablicy kredowej, a wiele z nich jest zrobionych z aluminium lub PCV.

Potykacz daje możliwość dotarcia z reklamą produktów i usług do praktycznie nieograniczonej liczby osób. Ich zaletą jest możliwość prezentowana dowolnych treści. Oferujemy potykacze reklamowe nie tylko do wypisywania na nich ofert kredą, ale także z nadrukami. Mamy w ciągłej ofercie potykacze dwóch rodzajów: adBoard Hips oraz adBoard OWZ. Czym się różnią? Potykacz Hips ma niewielkie nóżki, przez co doskonale nadaje się do wnętrz galerii handlowych, sklepów wielkopowierzchniowych oraz na tereny targów i imprez. Z kolei potykacz reklamowy OWZ ma nóżki wysokie, dzięki czemu może bez problemu stać na chodniku – nie będzie mu szkodzić wilgoć po deszczach, śnieg, błoto i inne czynniki.

 

Potykacze najczęściej spotykamy w branży gastronomicznej przed restauracjami, ale nie jest to jedyne zastosowanie tego produktu.

Nierzadko potykacze reklamowe służą jako tablice informacyjne lub drogowskazy do sklepów, salonów fryzjerskich i innych lokali usługowych. Potykacz reklamowy to zaskakująco skuteczne rozwiązanie, które dzięki niewielkiej cenie jest niezwykle popularne zarówno wśród małych, jak i większych przedsiębiorców. Oczywiście, aby potykacze reklamowe spełniały swoją rolę, muszą być solidnie wykonane – wzrok przyciągają zwłaszcza te z nadrukami.

Oferujemy potykacze w kilku różnych wariantach rozmiarowych, dzięki czemu możesz wybrać najlepiej dopasowany do przestrzeni, w której się znajdzie. W ruchliwych punktach przydadzą się te większe, jeśli potykacz ma znaleźć się na terenie sklepu lub galerii handlowej, możesz wybrać mniejsze gabaryty.

Jeśli potrzebujesz skutecznego wsparcia swojego małego biznesu, zapoznaj się z naszą ofertą na potykacze reklamowe. Ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w ich produkcji, masz pewność, że otrzymasz potykacz reklamowy wysokiej jakości, który posłuży Ci przez lata. Potykacze zewnętrze i wewnętrzne dwustronne to jednorazowa, niewielka inwestycja w bezustanne przyciąganie klientów – zwróci Ci się bardzo szybko. Dlatego zapoznaj się z naszą ofertą i zamów potykacz reklamowy dla swojej działalności już dzisiaj!