home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
logo-white

Stojaki reklamowe na ulotki

Jeśli czytasz te słowa, to prawdopodobnie jest Ci potrzebny ekspozytor na ulotki.

Tak się składa, że znajdziesz go u nas. Stojaki na ulotki są często bagatelizowane. Jednak mimo tzw. digitalizacji wciąż lubimy zabrać ze sobą ulotkę lub broszurę w formie papierowej i wrócić do niej w dogodnym momencie. Podczas planowania przestrzeni wystawienniczej czy stoiska na imprezę branżową skupiamy się na roll upach, myślimy nad grafiką pasującą do ścianki wystawienniczej, czy też poszukujemy dobrego standu promocyjnego. Wszystkie te rzeczy są bardzo potrzebne, jednak estetyczny i elegancki stojak na ulotki będzie swoistą „kropką nad i” Twojego wymarzonego stoiska. To samo dotyczy codziennej działalności Twojego biznesu.

Znajdujący się na stoisku targowym, w sklepie lub przed salonem usługowym ekspozytor na ulotki to rozwiązanie pozwalające na dystrybucję nie tylko ulotek, ale również broszur oraz darmowych gazetek bez konieczności angażowania w to osób trzecich. A jeśli dodatkowo taki stojak czy stand na ulotki zaopatrzysz w dużą reklamę swojej działalności, otrzymasz bardzo praktyczny stojak reklamowy na ulotki. Pozwala to na podwójną reklamę działalności.

W ofercie AdSystem znajdziesz zarówno klasyczny stojak na ulotki, jak i innowacyjne rozwiązania – np. ekspozytor na ulotki pełniący zarazem funkcję stolika, co idealnie nada się na różnego rodzaju imprezy marketingowe. W każdej opcji dostępny jest stand na ulotki z nadrukiem lub bez niego. Wszystkie stojaki ekspozycyjne są niezwykle mobilne – można złożyć je i rozstawić w kilka sekund. Po rozłożeniu cechują się sztywnością, dającą Ci pewność, że nie złożą się niespodziewanie w trakcie imprezy.

 

Oferujemy profesjonalny stojak na reklamę, czyli formę prostą i sprawdzoną w sprzedaży.

Swoją popularność stojaki ekspozycyjne zawdzięczają głównie powszechnej dostępności. Warto jednak również zwrócić uwagę na skuteczność, która drzemie w prostocie formy. Stojak na baner to przecież jedno z najmniej skomplikowanych urządzeń, a mimo to z ogromnym sukcesem oddziałuje na rzesze potencjalnych nabywców Twoich usług. Niestraszny im jest nawet naszpikowany firmami rynek miasta stołecznego Warszawa. Przede wszystkim jednak stojaki reklamowe są obiektami trwałymi, przeznaczonymi do wieloletniego i wielorazowego użytku. Dzięki solidnej budowie oraz najlepszym materiałom zastosowanym w produkcji z powodzeniem umieścimy stojak na zewnątrz sklepu lub hali, bez obaw o wpływ czynników atmosferycznych na całość konstrukcji. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych stojakach reklamowych? Jeżeli zatem często odwiedzasz Wrocław, zapraszamy do naszej siedziby na podwrocławskich Bielanach.

Sięgnij po sprawdzone rozwiązania Adsystem to producent mobilnych systemów wystawienniczych. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów takich jak stojaki reklamowe – niezbędnych elementów każdej akcji promocyjnej. Dzięki ulotce lub broszurze znajdującej się na takim stojaku potencjalny klient ma szansę zapamiętać naszą firmę. Zwiększamy tym samym swoją szansę na sprzedaż. Najważniejsze jest, aby takie stojaki reklamowe były atrakcyjny dla oka i przystępne dla odwiedzających. Jako producent tego typu rozwiązań zależy nam również na mobilności i trwałości.

W naszej ciągłej ofercie znajdziesz podstawki na ulotki, standy na ulotki, stojaki ekspozycyjne, stojaki na ulotki oraz stojaki reklamowe. Różnią się pomiędzy sobą rozmiarami, ilościami kieszeni, a także materiałami wykonania. Dzięki temu możesz nabyć u nas w dobrej cenie stojak na ulotki optymalnie nadający się do planowego wykorzystania. AdSystem to producent, który może wykonać także niestandardowe stojaki ekspozycyjne. Dlatego na tym, co widzisz na stronie, oferta się nie kończy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy przygotować stojaki reklamowe w wielu nietypowych formach.

Dlatego wszystkie podstawki na ulotki, stojaki reklamowe oraz inne systemy wystawiennicze produkujemy z materiałów wysokiej jakości. Jeśli zatem zakupisz u nas dowolny stojak reklamowy, możesz mieć pewność, że skorzystasz z jego pomocy przez długi czas. Tego typu systemy są niezbędne dla każdego, kto myśli o dynamicznym rozwoju firmy i bierze udział w różnego rodzaju targach, imprezach marketingowych oraz innych eventach. Do skorzystania z naszej oferty przekonuje także to, że wszystkie podstawki na ulotki, stojaki ekspozycyjne, standy na ulotki czy stojaki reklamowe dostępne są w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach. Umożliwia Ci to zwiększenie świadomości Twojej marki za rozsądne pieniądze, bez konieczności ponoszenia wielkich nakładów finansowych.

Zaufaj AdSystem – dzięki naszym systemom wystawienniczym Twój biznes nabierze wiatru w żagle!