home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
logo-white

Stojaki na ulotki

Jeśli czytasz te słowa, to prawdopodobnie jest Ci potrzebny ekspozytor na ulotki.

Tak się składa, że znajdziesz go u nas. Stojaki na ulotki są często bagatelizowane. Mimo tzw. digitalizacji wciąż lubimy zabrać ze sobą ulotkę lub broszurę w formie papierowej i wrócić do niej w dogodnym momencie. Podczas planowania przestrzeni wystawienniczej czy stoiska na imprezę branżową skupiamy się na roll upach, myślimy nad grafiką pasującą do ścianki wystawienniczej, czy też poszukujemy dobrego standu promocyjnego. Wszystkie te rzeczy są bardzo potrzebne, jednak estetyczny i elegancki stojak na ulotki będzie swoistą „kropką nad i” Twojego wymarzonego stoiska.

 

Oferujemy profesjonalny stojak na reklamę, czyli formę prostą i sprawdzoną w sprzedaży.

Swoją popularność stojaki ekspozycyjne zawdzięczają głównie powszechnej dostępności. Warto jednak również zwrócić uwagę na skuteczność, która drzemie w prostocie formy. Stojak na baner to przecież jedno z najmniej skomplikowanych urządzeń, a mimo to z ogromnym sukcesem oddziałuje na rzesze potencjalnych nabywców Twoich usług. Niestraszny im jest nawet naszpikowany firmami rynek miasta stołecznego Warszawa. Przede wszystkim jednak stojaki reklamowe są obiektami trwałymi, przeznaczonymi do wieloletniego i wielorazowego użytku. Dzięki solidnej budowie oraz najlepszym materiałom zastosowanym w produkcji z powodzeniem umieścimy stojak na zewnątrz sklepu lub hali, bez obaw o wpływ czynników atmosferycznych na całość konstrukcji. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych stojakach reklamowych? Jeżeli zatem często odwiedzasz Wrocław, zapraszamy do naszej siedziby na podwrocławskich Bielanach.

Sięgnij po sprawdzone rozwiązania Adsystem to producent mobilnych systemów wystawienniczych. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów takich jak stojaki reklamowe – niezbędnych elementów każdej akcji promocyjnej. Dzięki ulotce lub broszurze znajdującej się na takim stojaku potencjalny klient ma szansę zapamiętać naszą firmę. Zwiększamy tym samym swoją szansę na sprzedaż. Najważniejsze jest, aby takie stojaki reklamowe były atrakcyjny dla oka i przystępne dla odwiedzających. Jako producent tego typu rozwiązań zależy nam również na mobilności i trwałości.