home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Stojaki reklamowe na ulotki

Jeśli czytasz te słowa, to prawdopodobnie jest Ci potrzebny ekspozytor na ulotki

Tak się składa, że znajdziesz go u nas. Stojaki na ulotki są często bagatelizowane. Jednak mimo tzw. digitalizacji wciąż lubimy zabrać ze sobą ulotkę lub broszurę i wrócić do niej w dogodnym momencie. Podczas planowania przestrzeni wystawienniczej czy stoiska na imprezę branżową skupiamy się na roll upach, myślimy nad grafiką pasującą do ścianki wystawienniczej, czy też poszukujemy dobrego standu promocyjnego. Wszystkie te rzeczy są potrzebne, jednak elegancki stojak na ulotki będzie swoistą „kropką nad i” Twojego wymarzonego stoiska targowego. To samo dotyczy codziennej działalności Twojego biznesu. Dobry stojak na ulotki bardzo się przyda.

Znajdujący się na stoisku targowym, w sklepie lub przed salonem usługowym ekspozytor na ulotki to rozwiązanie pozwalające także na dystrybucję broszur oraz darmowych gazetek bez konieczności angażowania osób trzecich. A jeśli dodatkowo taki stojak na ulotki czy stand zaopatrzysz w dużą reklamę swojej działalności, otrzymasz jeszcze bardziej praktyczny stojak reklamowy na ulotki. Pozwala to na podwójną reklamę.

W ofercie adsystem znajdziesz zarówno klasyczny stojak na ulotki, jak i innowacyjne rozwiązania do ekspozycji materiałów reklamowych – np. ekspozytor na ulotki pełniący zarazem funkcję stolika, co nada się na różnego rodzaju imprezy marketingowe. W każdej opcji dostępny jest stand na ulotki z nadrukiem lub bez. Wszystkie stojaki ekspozycyjne są mobilne – można złożyć je i rozstawić w kilka sekund. Po rozłożeniu cechują się sztywnością, dającą Ci pewność, że nie złożą się niespodziewanie. Możesz umieścić w nich ulotki A4, a także foldery.

 

Profesjonalne stojaki na ulotki

Swoją popularność stojaki ekspozycyjne zawdzięczają głównie powszechnej dostępności. Warto jednak również zwrócić uwagę na skuteczność, która drzemie w prostocie formy. Stojak na baner to jedno z najmniej skomplikowanych urządzeń, a mimo to z sukcesem oddziałuje na rzesze potencjalnych nabywców Twoich usług. Niestraszny im nawet naszpikowany firmami rynek miasta stołecznego Warszawa. Przede wszystkim jednak stojaki reklamowe są obiektami trwałymi, przeznaczonymi do wieloletniego i wielorazowego użytku, są funkcjonalne. Dzięki solidnej budowie oraz najlepszym materiałom takim jak aluminium z powodzeniem umieścimy stojak na zewnątrz sklepu lub hali, bez obaw o wpływ czynników atmosferycznych. Zastanawiasz się, jakie standy reklamowe sprawdzą się najlepiej? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych stojakach reklamowych? Jeżeli zatem często odwiedzasz Wrocław, zapraszamy do naszej siedziby na podwrocławskich Bielanach. Tam dowiesz się, jakie modele stojaków możemy Ci polecić.

Adsystem to producent mobilnych systemów wystawienniczych mających szerokie zastosowanie. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów takich jak stojaki reklamowe – niezbędnych elementów każdej akcji promocyjnej. Materiały reklamowe i ulotki informacyjne znajdujące się na takim stojaku sprawiają, że potencjalny klient ma szansę zapamiętać firmę. Zwiększamy tym samym prawdopodobieństwo sprzedaży. Najważniejsze jest, aby takie stojaki reklamowe były atrakcyjne dla oka i przystępne dla odwiedzających. Jako producent tego typu rozwiązań zależy nam również na mobilności i trwałości.

W naszej ciągłej ofercie znajdziesz podstawki na ulotki, standy na ulotki, stojaki ekspozycyjne, stojaki na ulotki oraz stojaki reklamowe wyposażone w wytrzymałe półki i kieszenie. Dwustronne stojaki na ulotki zwiększają potencjał reklamy. Różnią się pomiędzy sobą rozmiarami, ilościami kieszeni, a także materiałami wykonania. Dzięki temu możesz nabyć u nas w dobrej cenie stojak na ulotki optymalnie nadający się do planowego wykorzystania. Adsystem to producent, który może wykonać także niestandardowe stojaki ekspozycyjne. Dlatego na tym, co widzisz na stronie, oferta się nie kończy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy przygotować stojaki reklamowe w wielu nietypowych formach.

Dlatego wszystkie dwustronne podstawki na ulotki, stojaki reklamowe oraz inne systemy wystawiennicze produkujemy z materiałów wysokiej jakości. Jeśli zatem zakupisz u nas dowolny stojak reklamowy, możesz mieć pewność, że skorzystasz z jego pomocy przez długi czas. Tego typu systemy są niezbędne dla każdego, kto myśli o dynamicznym rozwoju firmy i bierze udział w różnego rodzaju targach, imprezach marketingowych oraz innych eventach. Do skorzystania z naszej oferty przekonuje także to, że wszystkie podstawki na ulotki, stojaki ekspozycyjne, standy na ulotki czy stojaki reklamowe dostępne są w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach. Umożliwia Ci to zwiększenie świadomości Twojej marki za rozsądne pieniądze.

Zaufaj adsystem – dzięki naszym systemom wystawienniczym Twój biznes nabierze wiatru w żagle.

Ulotki to skuteczny sposób na promocję firmy i zwiększenie świadomości na temat produktów lub usług. Ponieważ są niedrogie, ulotki mogą być rozdawane w dużych ilościach i docierać do dużej liczby osób. Jak wyeksponować je na targach? Nasze stojaki na ulotki reklamowe idealnie spełnią to zadanie.

Stojaki na ulotki – prosto i efektywnie

Oferujemy w naszym asortymencie systemy kolportażu ulotek na wszelkiego rodzaju imprezach, w tym wystawach, konferencjach i seminariach. Stojaki na ulotki są doskonałym narzędziem do eksponowania ulotek podczas targów. W ten sposób możesz przyciągnąć uwagę klientów i zachęcić ich do odwiedzenia Twojego stoiska. Można go używać na wiele sposobów, na przykład postawić tuż obok stoiska, lub odsunąć kawałek dalej, aby przyciągał przechodzących obok potencjalnych klientów. Świetnie nadaje się do prezentowania informacji o firmie, produktach lub usługach. Nasze stojaki odpowiednio wyeksponują treść materiałów i znaki towarowe.

Ekspozytory na ulotki – wytrzymałość i solidność

Ekspozytory na ulotki są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, więc możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojej marki. Konstrukcja naszych stojaków na ulotki sprawia, że nadają się one na wszelkiego rodzaju imprezy, niezależnie od tego, czy wystawiasz się na targach, czy organizujesz imprezę firmową. Na targach lub wystawach ważne jest, aby wyróżniać się z tłumu, tak aby potencjalni klienci mogli łatwo znaleźć Twoją firmę. Jednocześnie należy upewnić się, że ekspozytory na ulotki nie będą przeszkadzać spacerującym ludziom i nie spowodują tłoku lub przepełnienia w niektórych miejscach. Jeśli chcesz, aby Twój ekspozytor na ulotki na targach był skuteczny, musi być dobrze przemyślany i przyciągać uwagę. Nasz regał na ulotki posiada także specjalny uchwyt na planszę z Twoim logo, by każdy, kto do niego podejdzie, od razu ujrzał nazwę Twojej firmy. Dzięki planszy umieszczonej na samym szczycie będzie zdecydowanie łatwiej to zobaczyć, jak i zapamiętać.

Stojaki reklamowe na ulotki – zapadnij w pamięć potencjalnego klienta

Podczas targów wiele osób odwiedza Twoje stoisko. Przychodzą, aby zobaczyć, co masz do zaoferowania, i często chcą zabrać ze sobą ulotkę zawierającą wszystkie potrzebne informacje. Dlatego tak ważne jest, aby ulotki były wyeksponowane we właściwy sposób. Jeśli chcesz przyciągnąć więcej odwiedzających i sprawić, by zostali dłużej na Twoim stoisku, ważne jest, byś miał świetnie wyglądającą ekspozycję. Istnieje wiele dostępnych opcji, więc niezależnie od tego, czy chcesz coś prostego, czy bardziej złożonego, na pewno znajdziesz coś, co spełni Twoje oczekiwania. Nasze stojaki reklamowe na ulotki pozwolą Ci wyróżnić się z tłumu i zapaść w pamięć potencjalnego klienta. Dobry stojak na ulotki pomoże Ci zostać zauważonym przez wiele osób. Jeśli nie ma żadnego oznakowania widocznego z daleka, łatwo będzie im przejść obok stoiska, nawet na nie nie patrząc. Aby zatrzymali się i sprawdzili, co masz do zaoferowania, ważne jest, abyś miał jakiś rodzaj oznakowania, który przyciągnie ich wzrok natychmiast po wejściu na teren, gdzie znajduje się Twoje stoisko (lub nawet wcześniej). Postaw na różnorodną ofertę stojaków reklamowych, a na pewno się nie zawiedziesz.