home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Bramy reklamowe

description='

Atrakcyjna i wytrzymała brama dmuchana

Brama dmuchana to jeden z bardziej interesujących systemów reklamowych oferowanych przez naszą firmę. Dzięki swojej konstrukcji bramy pneumatyczne znajdą zastosowanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Stąd często wykorzystuje się te bramy dmuchane na targach, koncertach, imprezach plenerowych, sportowych, piknikach rodzinnych, również jako stoiska handlowe oraz w wielu innych okolicznościach. Wodoodporna tkanina poliestrowa z własną grafiką lub logo pozwoli się Państwu wyróżnić na tle konkurencji i dostosować system do własnych potrzeb. Dodatkową korzyścią jest możliwość wymiany wydruków na inne bez potrzeby zakupu nowego systemu. Bramy pneumatyczne to prosty sposób na pokazanie światu swojej marki oraz przyciągnięcie nowych klientów na wielu imprezach różnego rodzaju.

Dmuchana brama reklamowa – nowość, która przyciągnie oko klienta.

O oryginalności, którą niosą z sobą bramy reklamowe, stanowi przede wszystkim to, że jako jedyne obecnie na rynku napełnione raz powietrzem cały czas utrzymują stałe ciśnienie. Tym samym nie wymagają podłączenia sprężarki powietrznej na stale podłączonej do zasilania. Oznacza to, że reklamy pneumatyczne Adsystem nie tylko zapewnią Ci ciekawą prezencję na targach, ale także pozwolą zaoszczędzić na kosztach związanych z energią elektryczną.

 
'

W swoich dolnych częściach każda brama reklamowa wyposażona jest w zawory do napełniania / opróżniania bramy, co czyni całą czynność niezwykle prostą. Do pompowania zaś stosujemy załączoną do zestawu pompkę – możesz wybrać jedną z dwóch elektrycznych lub ręczną. Oprócz tego brama pneumatyczna w zestawie posiada kompletne akcesoria niezbędne do jego użytkowania zaraz po rozpakowaniu. Wszystkie bramy dmuchane dostarczamy wraz z torbami transportowymi, które pozwalają na wygodne ich przechowywanie oraz przewożenie.

Poznaj zalety dmuchanych bram Adsystem

Bramy dmuchane kojarzą nam się przede wszystkim z maratonami, wyścigami rowerowymi lub innego rodzaju imprezami o charakterze sportowym. Warto jednak mieć na uwadze, że taka dmuchana brama to bardzo uniwersalne, okazałe narzędzie reklamowe, które można wykorzystać również wewnątrz budynku, na przykład podczas imprez targowych. Co najważniejsze, do swojej pracy nie wymaga stałego podłączenia do prądu – raz napompowana utrzymuje powietrze przez długi czas. Dzięki temu nie tylko oszczędzamy pieniądze oraz dbamy o to, aby w jej pobliżu panowała przyjazna akustyka (brak ciągłych odgłosów pracy kompresora).

Oferujemy naszym klientom bramy dmuchane dwóch rodzajów - adGate Air Square oraz adGate Air Triangle. Różnią się tylko kształtem – wysoka jakość wykonania pozostaje taka sama w obu przypadkach. W każdym z nich możesz zdecydować się na wersję z nadrukiem lub bez niego. Ze względu na swoją konstrukcję, bramy dmuchane mają zawsze nadruk dwustronny – logo Twojej firmy lub grafika reklamowa będą widoczne z każdej strony! Nasze bramy pneumatyczne otrzymujecie Państwo z już zainstalowanym, wodoodpornym wydrukiem. Wystarczy tylko napompować konstrukcję i przytwierdzić ją do podłoża. Wspomnianą grafikę można w prosty sposób wymienić samodzielnie i wykorzystać. Dlatego dmuchana brama posłuży Ci podczas wielu imprez, czy cyklu zawodów.

Bramy pneumatyczne znajdujące się w naszej ofercie są niezwykle mobilne i po wypompowaniu powietrza można przewozić je samochodem osobowym. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja jest wzmocniona i niezwykle trwała. W swojej ofercie posiadamy bramy dmuchane w dwóch unikalnych kształtach, które z pewnością pozwolą wyróżnić się na tle innych. Ponieważ jesteśmy producentem bram, możesz u nas zamówić model mający niestandardową konfigurację – zapraszamy do osobistego kontaktu. Szczegółowe informacje na temat niestandardowej konfiguracji będą możliwe do wprowadzenia przy zatwierdzaniu zapytania ofertowego. Cena za bramy pneumatyczne różni się w zależności od tego, czy wybierasz wariant z nadrukiem, czy bez niego. We wszystkich przypadkach są jednak bardzo konkurencyjne. Zobacz i zamów już dzisiaj!

Nadmuchiwane bramy to świetny sposób na zareklamowanie swojej firmy, niezależnie czy na targach, czy podczas imprez plenerowych. Brama pneumatyczna pasuje do każdej przestrzeni, w której chcesz stworzyć zachęcającą atmosferę. Nadmuchiwane bramy są dostępne w różnych stylach i rozmiarach, więc możesz wybrać taką, która będzie najlepiej pasować do Twoich potrzeb.

Bramy reklamowe – przyciągnij uwagę swoich klientów

Reklamowe bramy nadmuchiwane są świetne do promowania firmy i przyciągania uwagi klientów. Tego typu bramy reklamowe są używane w wielu różnych typach firm, w tym w sklepach detalicznych, restauracjach, barach i innych. Można również uzyskać tego typu reklamowe bramy nadmuchiwane dostosowane do logo firmy lub sloganu na nich, więc naprawdę się wyróżniają! Co więcej, taka brama doskonale zapadnie w pamięć wszystkim, którzy ją zobaczą, a dzięki temu Ty poszerzysz świadomość o swojej marce. Co więcej, nasza firma oferuje produkcję dedykowanych pokrowców na bramy, dzięki czemu wystarczy zamówić nowy pokrowiec, zamiast wymieniać cały system reklamowy.

Brama reklamowa – lekka i wygodna

Nadmuchiwane bramy to świetny sposób na stworzenie markowego wejścia dla Twojej firmy. Mogą być używane jako brama reklamowa, a także jako bramki wyznaczające kierunek przemieszczania się osób odwiedzających event. Najlepszą rzeczą w tych bramach jest to, że są przenośne, co sprawia, że łatwo je przenieść z jednego miejsca do drugiego w razie potrzeby. Można je również stosować w pomieszczeniach lub na zewnątrz, w zależności od tego, do czego są potrzebne. Brema pneumatyczna może być także szybko rozstawiona przez jednego lub dwóch pracowników. Wszystko dzięki dołączonej do zestawu pompce. Całość należy umieścić, w miejscu, w którym bramka ma znaleźć się docelowo, a następnie podłączyć nadmuch i włączyć. Brama sama ustawi się tam, gdzie powinna. Całość na koniec należy odpowiednio zabezpieczyć i gotowe. Po zakończonej imprezie wystarczy odpiąć zawór, by zeszło z niej powietrze, a na koniec zwinąć zgodnie z instrukcją i spakować!