yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Flagi i windery reklamowe

Jakie flagi reklamowe znajdziesz w ofercie adsystem?

Jako producent flag reklamowych przygotowaliśmy dla ciebie szeroki wybór produktów, które będą wsparciem twoich działań promocyjnych. Nasze flagi eventowe różnią się rozmiarami i wykrojem materiału, ale zasadniczo możemy je podzielić na dwie grupy przez wzgląd na różnicę materiału, jaki został użyty do przygotowania masztów. Niezależnie od tego,, która flaga winder czy żagiel reklamowy trafią do twojego koszyka, możesz być pewny, że produkty od adsystem skutecznie wesprą twoją reklamę.

Flaga reklamowa standardowa

Flagi reklamowe Standard, Blade, Hook oraz Drop to produkty, w których maszt jest wykonany z aluminium z domieszką włókna szklanego. Są nieco tańsze niż ich odpowiedniki w wersji pro, ale zapewniają równie skuteczny przekaz reklamowy. Flaga z logo lub żagiel reklamowy wyraźnie oznakują twoje wydarzenie lub lokal, co ułatwi odbiorcom nawigację w terenie.

Flaga eventowa w wersji Pro

Flagi Windery opisane dopiskiem "Pro" w swojej nazwie charakteryzują się masztami zbudowanymi z włókna szklanego. Dzięki temu są wytrzymalsze, niż ich standardowe odpowiedniki, a jednocześnie bardziej elastyczne, co sprawia, że świetnie spisują się nawet w warunkach silniejszego wiatru.

Twoje personalizowane grafiki umieścimy na wydrukach na specjalnym tekstylnym materiale. W naszej pracy przy przygotowaniu flag firmowych, stosujemy technike druku bezpośredniego. W efekcie uzyskujemy wysokiej jakości wydruki, które prezentują się bardzo dobrze. Co ważne, wydruk umieszczany jest jednostronnie, ale grafika jest widoczna z dwóch stron flagi reklamowej.

Flaga z logo - montaż i użytkowanie

Każda flaga z logo z naszej oferty wyróżnia się intuicyjnym montażem. Do złożenia masztu nie musisz stosować żadnych narzędzi. To spore ułatwienie, jeśli przygotowujesz się do eventu poza siedzibą firmy, ponieważ nie musisz troszczyć się o dodatkowy zasobnik z akcvesoriami montażowymi. Materiał z kolei zakłada się na maszt nie w oparciu o metalowe oczka, a za pomocą zaszytego w materiale tunelu. Dzięki temu nawleczenie tkaniny jest jeszcze łatwiejsze i z tym zadaniem sprawnie poradzi sobie nawet jedna osoba. Ponadto musisz wiedzieć, że poliestrowa tkanina, na której przygotujemy twoją personalizowaną grafikę, świetnie sprawdza się nawet na zewnątrz budynków. Produkt będzie się zatem dobrze prezentował przez długi czas.

Gdzie wykorzystasz flagi z nadrukiem?

Flaga winder sprawdzi się bardzo dobrze podczas najróżniejszych eventów plenerowych. Możesz na nie z powodzeniem postawić, jeśli organizujesz koncert, festiwal lub spotkanie firmowe na łonie natury, nasze produkty posłużą ci np. do oznakowania wydarzenia. Flaga z logo umożliwi ci  zaakcentowanie ważne strefy w terenie eventu i tym samym ułatwić uczestnikom nawigację. Innym dobrym sposobem na zastosowanie flag reklamowych, jest użycie ich przy lokalu twojej firmy. Dzięki twoim symbolom firmowym umieszczonym na wydrukach, flagi pozwolą odwiedzającym łatwo się zorientować, że trafili pod właściwy adres.

Flaga na zamówienie - dopasuj przekaz do swojej firmy

W adsystem z uwagi na miejscową produkcję flag reklamowych oraz możliwość sprawdzenia twoich projektów graficznych, jesteśmy w stanie wykonać twoje zamówienie w naprawdę krótkim czasie. Co więcej, dbamy, aby produkty dostępne w naszym sklepie były najwyższej jakości i spełniały oczekiwania naszych klientów. Dlatego zanim wyroby zostaną spakowane i wyruszą w drogę do twojej firmy, podlegają kilkuetapowemu procesowi kontroli jakości.

Jak widzisz, w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów, które możesz zastosować jako żagiel reklamowy, flagę z logo oraz flagę winder. Zapoznaj się z naszymi flagami eventowymi i wybierz produkt, który będzie najlepszym wsparciem twojego biznesu.