home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Flagi

Flagi reklamowe to produkt, który nie sposób pominąć w trakcie swoich akcji promocyjnych

Windery są stworzone przede wszystkim do imprez outdoorowych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zostały wykorzystane również na evencie pod dachem. Flaga reklamowa winder pozwala skutecznie wyeksponować nazwę czy logo firmy, oznaczyć wejście do budynku albo wskazać położenie naszego stoiska podczas imprezy plenerowej. Za kolejnymi zaletami flagi reklamowej przemawiają chociażby jej niska waga oraz wytrzymałość.

 

Tego typu produkt jest znany również jako beachflag lub winder, co w pewnym stopniu ukazuje jego kolejne przeznaczenie.

Jest to prosty, a zarazem skuteczny nośnik reklamy, który można wbić w ziemię lub piasek na plaży, natomiast po zastosowaniu specjalnej stopy można go również wykorzystać na asfalcie lub podłodze w hali podczas targów branżowych. Flagi eventowe adFlag dostępne są w kilku rozmiarach. Oprócz wyboru rozmiaru i kształtu oferujemy również dobór odpowiedniego masztu oraz sposobu mocowania. To wszystko sprawia, że nasze reklamowe flagi przenośne są produktem niemal w całości personalizowanym. Wydruk wykonany jest w technologii sublimacji na materiale tekstylnym. Dzięki temu flaga winder jest wyjątkowo odporna na działanie różnych warunków atmosferycznych. W przeciwieństwie do chociażby technologii UV, przy zastosowaniu sublimacji możliwe jest wielokrotne składanie i rozkładanie wydruku bez uszczerbku na jego jakości. Windery adFlag dają duże możliwości dostosowania ich do swoich potrzeb. Jako producent flag reklamowych winder jesteśmy w stanie wykonać flagi eventowe duże i małe, mocowane w ziemi lub na asfalcie. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe cechy i korzyści można pomyśleć, że flagi reklamowe to niezbędny element Twojej imprezy. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów.

Flaga to kawałek tkaniny z charakterystycznym wzorem, zwykle prostokątny, używany jako symbol, urządzenie sygnalizacyjne lub dekoracja. Termin flaga jest również używany w odniesieniu do projektu graficznego flagi lub do jej przedstawienia na innym nośniku. My oferujemy flagi reklamowe, które mają przyciągnąć uwagę do Twojego stoiska lub lokalu.

Flaga reklamowa – skąd się wzięła?

Pierwsze flagi służyły do koordynacji działań wojskowych na polach bitew i służyły do identyfikacji armii. Flagi są często wykorzystywane do innych celów, takich jak identyfikacja osobista statków na morzu, rządów narodowych, ruchów politycznych i korporacji. Nauka o flagach jest znana jako weksylologia, od łacińskiego słowa vexillum oznaczającego flagę lub sztandar. Termin flaga wywodzi się od średniowiecznego łacińskiego słowa vexillum, które oznacza „sztandar wojskowy". Wexillum był to sztandar wojskowy składający się z grotu włóczni (velum) i zwisającego z niego kawałka materiału (phalerae), przypominającego wstęgę materiału. Ten szczególny rodzaj sztandaru był używany przez jednostki kawalerii w armii rzymskiej w czasach Cesarstwa Rzymskiego, a następnie został przejęty przez inne armie, w tym armię Aleksandra Wielkiego. Sztandary pułkowe dla poszczególnych jednostek upowszechniły się w okresie nowożytnym, mniej więcej w latach 1500-1800. To właśnie klasyczna flaga była inspiracją by powstała pierwsza flaga reklamowa.

Jak powstała flaga reklamowa?

Wiek XIX i XX jako czas rewolucji przemysłowej, a później informatycznej spowodował rozwój reklamy i marketingu. Wtedy to właśnie różnego rodzaju korporacje zaczęły wykorzystywać znane wszystkim rozwiązania do zwiększania świadomości swojej marki. I tak właśnie powstała flaga reklamowa. Wpierw wykorzystywana była jako jeden z masztów na statkach, tuż obok flagi państwowej, z którego wywodziła się flota. Następnie flagi te szybko znalazły zastosowanie także w firmach stacjonarnych. Umieszczanie łopoczącego materiału z logo nad siedzibą firmy miało przykuwać uwagę oraz ułatwiać klientom znalezienie lokalizacji. Przez wiele lat maszty z logo można było spotkać przy siedzibach korporacji, na stacjach paliw czy wszędzie tam, gdzie chciano, aby rzucały się w oczy. Nowoczesne techniki reklamowe pozwoliły na stworzenie wygodnych flag z nadrukiem, które mogą być ustawione wszędzie. Na targach, przy ogródkach kawiarnianych, a nawet w pobliżu foodtracków, tak aby, jak najbardziej zwiększyć widoczność danego miejsca.

Żagiel reklamowy – tani, wygodny i widoczny z daleka

Flaga reklamowa to ekonomiczny i wygodny sposób na reklamę firmy. Flagi można przymocować do dowolnego stelaża zewnętrznego baneru reklamowego lub masztu. Oferujemy flagi w różnych rozmiarach i kształtach, które doskonale możesz dopasować do swoich potrzeb. Żagiel reklamowy na stelażu jest przeznaczony do reklamy zewnętrznej z wysokiej rozdzielczości nadrukiem obrazu po obu stronach żagla. Maszty reklamowe mogą być stosowane na wszystkich typach winderów. Całość jest prosta w montażu i rozstawieniu. Wystarczy na stelaż naciągnąć maszt reklamowy i zamocować na podstawce – w kilka chwil stworzysz prosty i efektywny element reklamowy, który będzie widoczny z daleka. Co więcej, jest to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie. Po pierwsze same żagle są w niskich cenach. Po drugie, w każdej chwili możesz domówić w naszej firmie nowy nadruk, bez konieczności dokupowania stelażu – takie rozwiązanie to inwestycja na długie lata.

Flaga reklamowa z nadrukiem – nie tylko na maszt

Drukowanie to świetny sposób na rozpowszechnienie swojej informacji. Najlepsze jest to, że można go wykonać w dowolnym rozmiarze i kolorze. Flaga reklamowa z nadrukiem to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Można je umieszczać na masztach lub wieszać na budynkach albo wykorzystywać jako windery na stelażu, co czyni je doskonałym wyborem do reklamy zewnętrznej. Flagi z nadrukiem są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie blakną i nie ulegają łatwo rozerwaniu. Są wykonane z mocnej tkaniny poliestrowej, która jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Flagi są również zaprojektowane tak, aby były lekkie i łatwe do przenoszenia w razie potrzeby. Proces drukowania rozpoczyna się od utworzenia cyfrowego pliku z logo lub tekstem, ta część leży po stronie klienta, my zapewniamy wszelkie wytyczne konieczne do stworzenia projektu. Następnie całość nanoszona jest na materiał specjalną techniką o wysokiej rozdzielczości, aby wydruk pojawił się bezpośrednio na wybranej tkaninie w pełnym kolorze!

Windery reklamowe – na targi i nie tylko

Flaga reklamowa to ekonomiczny sposób na zareklamowanie swojej firmy. Jest to produkt lekki, przenośny i trwały. Windery reklamowe są wykorzystywane na wiele sposobów, np. podczas

  • Targów
  • wydarzeń specjalnych
  • kampanii politycznych
  • promocji firmowych,
  • wydarzeń plenerowych,
  • przed lokalami,
  • w czasie gier miejskich.

Winder reklamowy z nadrukiem przyciąga wzrok potencjalnych klientów, a jednocześnie jest na tyle lekki, że może być łatwo przenoszony przez jedną osobę. Ten rodzaj reklamy można łatwo transportować, rozstawiać i zdejmować przy minimalnym wysiłku, dzięki czemu idealnie nadaje się do wykorzystania podczas dużych imprez lub targów. Co więcej, flaga reklamowa typu winder występuje w wielu różnych kształtach i wielkościach, co pozwala Ci dopasować odpowiedni projekt do profilu Twojej działalności, a nawet kształtu logo. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz wszystkie niezbędne wymogi do zaprojektowania grafiki do umieszczenia na naszym produkcie.

Flagi reklamowe winder – na każdą okazję

Nasze flagi reklamowe wykonane są z mocnego materiału tekstylnego. Flagi reklamowe winder AdFlag dostępne są w kilku rozmiarach. Oprócz wyboru kształtu oferujemy również dobór odpowiedniego masztu i sposobu mocowania, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz produkt końcowy niemalże całkowicie spersonalizowany. Nadruk wykonywany jest techniką sublimacji na materiale tekstylnym. Co sprawia, że flagi reklamowe windery naszej produkcji są nie tylko idealnie odporne na warunki atmosferyczne, ale także można je wielokrotne składać i rozkładać bez najmniejszej szkody dla wydruku i bez uszczerbku dla jego jakości. Flagi AdFlag dają Ci wiele możliwości dostosowania ich do Twoich potrzeb. Jako producent w dużej mierze nastawiony na produkcję winderów reklamowych jesteśmy w stanie wykonać zarówno duże, jak i małe flagi eventowe, a także nietypowe kształty, takie jak kształt prostokątny czy okrągły.

Flagi reklamowe z nadrukiem – wprost od producenta

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją elementów reklamowych i eventowych, które mają na celu promowanie Twojej marki oraz zwiększanie jej widoczności. Dzięki temu masz możliwość stworzenia swojego stoika targowego lub plenerowego tak, aby wyróżniało się ono z tłumu, jednocześnie zapadając w pamięć potencjalnym klientom. Dlatego też, jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś tego, co by Ci odpowiadało – zadzwoń do nas. Będziemy mogli przeanalizować Twoje potrzeby i zaproponować indywidualne rozwiązanie.