home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Flagi reklamowe

Flagi reklamowe to produkt, który nie sposób pominąć w trakcie swoich akcji promocyjnych

Windery są stworzone przede wszystkim do imprez outdoorowych, ale mogą być wykorzystane również na evencie pod dachem. Flaga reklamowa winder pozwala skutecznie wyeksponować nazwę czy logo firmy, oznaczyć wejście do budynku albo wskazać położenie stoiska podczas imprezy plenerowej. Kolejne zalety flagi reklamowej to niska waga oraz wytrzymałość.

 

Flaga reklamowa jest znana również jako beachflag lub winder

Winder to prosty i skuteczny nośnik reklamy, który można wbić w ziemię lub piasek na plaży, natomiast po zastosowaniu specjalnej stopy można go również wykorzystać na asfalcie lub podłodze w hali. Flagi eventowe adFlag dostępne są w kilku rozmiarach i kształtach. Oprócz tego oferujemy również dobór odpowiedniego masztu i sposobu mocowania. To wszystko sprawia, że nasze reklamowe flagi przenośne są produktem niemal w całości personalizowanym.

Wydruk wykonany jest w technologii sublimacji na materiale tekstylnym. Dzięki temu flaga winder jest wyjątkowo odporna na działanie różnych warunków atmosferycznych. Zastosowanie tej metody pozwala na wielokrotne składanie i rozkładanie wydruku bez uszczerbku na jego jakości. Windery adFlag dają duże możliwości, jeśli chodzi o personalizację. Jako producent flag reklamowych winder jesteśmy w stanie wykonać flagi eventowe dostosowane do różnych potrzeb. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe cechy i korzyści, można pomyśleć, że reklamowe flagi firmowe to niezbędny element Twojej imprezy.

Flaga reklamowa to kawałek tkaniny z charakterystycznym wzorem, zwykle prostokątny, używany jako symbol, urządzenie sygnalizacyjne lub dekoracja. Termin flaga jest również używany w odniesieniu do projektu graficznego flagi lub do jej przedstawienia na innym nośniku. My oferujemy flagi reklamowe, które mają przyciągnąć uwagę do Twojego stoiska lub lokalu. Wybierz swoją flagę dostosowaną do potrzeb, a marketing Twojej firmy stanie się skuteczniejszy.

Flaga reklamowa – skąd się wzięła?

Pierwsze flagi służyły do koordynacji działań wojskowych na polach bitew i do identyfikacji armii. Flagi są często wykorzystywane do innych celów, takich jak identyfikacja osobista statków na morzu, rządów narodowych, ruchów politycznych i korporacji. Termin flaga wywodzi się od średniowiecznego łacińskiego słowa vexillum, które oznacza „sztandar wojskowy". Wexillum był to sztandar wojskowy składający się z grotu włóczni (velum) i zwisającego z niego kawałka materiału (phalerae). Ten szczególny rodzaj sztandaru był używany przez jednostki kawalerii w armii rzymskiej w czasach Cesarstwa Rzymskiego, a następnie został przejęty przez inne armie, w tym armię Aleksandra Wielkiego. To właśnie klasyczna flaga była inspiracją, by powstała pierwsza flaga reklamowa.

Jak powstała flaga reklamowa?

Wiek XIX i XX jako czas rewolucji przemysłowej, a później informatycznej spowodował rozwój reklamy i marketingu. Wtedy korporacje zaczęły wykorzystywać znane wszystkim rozwiązania do zwiększania świadomości marki. I tak właśnie powstała flaga reklamowa. Wpierw wykorzystywana była jako jeden z masztów na statkach, tuż obok flagi państwowej, z którego wywodziła się flota. Następnie flagi te szybko znalazły zastosowanie także w firmach stacjonarnych. Umieszczanie łopoczącego materiału z logo nad siedzibą firmy miało przykuwać uwagę oraz ułatwiać klientom znalezienie lokalizacji. Przez wiele lat maszty z logo można było spotkać wszędzie tam, gdzie chciano, aby rzucały się w oczy. Dzisiaj także warto posłużyć się masztem i połączyć klasykę i współczesność. Nowoczesne techniki reklamowe pozwoliły na stworzenie wygodnych flag z nadrukiem, które mogą być ustawione wszędzie. Na targach, przy ogródkach kawiarnianych, a nawet w pobliżu foodtracków, tak aby, jak najbardziej zwiększyć widoczność danego miejsca. Winder znany także jako żagle reklamowe lub beach flag to świetne rozwiązanie.

Żagiel reklamowy – tani, wygodny i widoczny z daleka

Flaga reklamowa to ekonomiczny i wygodny sposób na reklamę firmy. Flagi można przymocować do dowolnego stelaża zewnętrznego baneru reklamowego lub masztu. Żagiel reklamowy na stelażu jest przeznaczony do reklamy zewnętrznej z wysokiej rozdzielczości nadrukiem obrazu po obu stronach żagla. Maszty reklamowe mogą być stosowane na wszystkich typach winderów. Całość jest prosta w montażu i rozstawieniu. Wystarczy na stelaż naciągnąć maszt reklamowy i zamocować na podstawce. Co więcej, jest to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie. Po pierwsze same żagle są w niskich cenach. Po drugie, w każdej chwili możesz zamówić w naszej firmie nowy nadruk, bez konieczności dokupowania stelażu.

Flaga reklamowa z nadrukiem – nie tylko na maszt

Flaga reklamowa z nadrukiem to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Można je umieszczać na masztach lub wieszać na budynkach albo wykorzystywać jako windery na stelażu, co czyni je doskonałym wyborem do reklamy zewnętrznej. Flagi z nadrukiem są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie blakną i nie ulegają łatwo rozerwaniu. Są wykonane z mocnej tkaniny poliestrowej, która jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Flagi są również lekkie i łatwe do przenoszenia. Proces drukowania rozpoczyna się od utworzenia cyfrowego pliku z logo lub tekstem wybranym przez klienta. My zaś zapewniamy wytyczne konieczne do stworzenia projektu. Następnie całość nanoszona jest na materiał techniką o wysokiej rozdzielczości, aby wydruk pojawił się bezpośrednio na wybranej tkaninie w pełnym kolorze!

Windery reklamowe – na targi i nie tylko

Flaga reklamowa to świetny sposób na zareklamowanie swojej firmy. Sprawdzi się doskonale, jeśli lubisz funkcjonalne rozwiązania. Windery reklamowe są wykorzystywane na wiele sposobów, np. podczas:

  • targów
  • wydarzeń specjalnych
  • kampanii politycznych
  • promocji firmowych,
  • wydarzeń plenerowych,
  • przed lokalami,
  • w czasie gier miejskich.

Winder reklamowy z nadrukiem przyciąga wzrok potencjalnych klientów, a jednocześnie jest na tyle lekki, że może być łatwo przenoszony przez jedną osobę.

Warto wspomnieć, że flaga reklamowa typu winder występuje w wielu różnych kształtach i wielkościach, co pozwala Ci dopasować odpowiedni projekt do profilu Twojej działalności, a nawet kształtu logo. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz wszystkie niezbędne wymogi do zaprojektowania grafiki do umieszczenia na naszym produkcie. Pierwsze wrażenie jest ważne. Sprawdź ofertę naszego sklepu, złóż zamówienie i zadbaj o ten aspekt.

Flagi reklamowe winder – na każdą okazję

Nasze flagi reklamowe wykonane są z mocnego materiału tekstylnego. Flagi reklamowe winder AdFlag dostępne są w kilku rozmiarach. Oprócz wyboru kształtu oferujemy również dobór odpowiedniego masztu i sposobu mocowania, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz produkt końcowy niemalże całkowicie spersonalizowany. Nadruk wykonywany jest techniką sublimacji na materiale tekstylnym. To sprawia, że flagi reklamowe, windery naszej produkcji są nie tylko odporne na warunki atmosferyczne, ale także można je wielokrotnie składać i rozkładać bez najmniejszej szkody dla wydruku i bez uszczerbku dla jego jakości. Flagi AdFlag dają Ci wiele możliwości dostosowania ich do Twoich potrzeb. Jako producent w dużej mierze nastawiony na produkcję winderów reklamowych jesteśmy w stanie wykonać zarówno duże, jak i małe flagi eventowe, a także nietypowe kształty. Wiemy, że komunikat wizualny ma znaczenie. Niezależnie od tego, jaki projekt graficzny wybierzesz, postaramy się sprostać oczekiwaniom. W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje flag reklamowych.

Skuteczna reklama? Pomyśl nad nadrukiem. Flagi reklamowe przyciągają wzrok szczególnie wówczas, gdy są dobrze zaprojektowane. U nas przed złożeniem zamówienia możesz zwizualizować projekt i przekonać się, czy pomysł będzie wyglądał tak samo dobrze na fladze reklamowej, jak w wyobraźni.

Flagi reklamowe z nadrukiem – wprost od producenta

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją elementów reklamowych i eventowych, które mają na celu promowanie Twojej marki oraz zwiększenie jej widoczności. Dzięki temu masz możliwość stworzenia swojego stoiska targowego lub plenerowego tak, aby wyróżniało się ono z tłumu, jednocześnie zapadając w pamięć potencjalnym klientom. Flaga reklamowa dostosowana do potrzeb? Jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś tego, co by Ci odpowiadało – zadzwoń do nas. Będziemy mogli przeanalizować Twoje potrzeby i dostosować ofertę. Nowoczesne technologie? A może tradycyjne flagi firmowe? Możliwości jest wiele.