home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Flagi i windery reklamowe

description='

Flagi na zamówienie - Twoje narzędzie do skutecznej promocji

Flagi reklamowe to niezastąpione rozwiązanie na eventy, targi, imprezy sportowe czy kulturalne. Mobilność winderów pozwoli Ci na łatwe przenoszenie i montaż w dowolnym miejscu, dzięki czemu Twoja marka będzie obecna tam, gdzie jest największe zapotrzebowanie na jej promocję.

 

Windery zostały stworzone przede wszystkim do imprez outdoorowych, ale mogą być wykorzystane również na evencie wewnętrznym. Flaga reklamowa winder pozwala skutecznie wyeksponować nazwę czy logo firmy, oznaczyć wejście do budynku albo wskazać położenie stoiska podczas imprezy plenerowej. Zalety flagi reklamowej to nie tylko ich niska waga, ale także wytrzymałość i odporność na różne warunki pogodowe.

'

Flagi eventowe  znane również jako beachflag lub winder

Winder to prosty i skuteczny nośnik reklamy, który można wbić w ziemię lub piasek na plaży, natomiast po zastosowaniu specjalnej stopy można go wykorzystać na asfalcie lub podłodze w hali. Flagi eventowe adFlag dostępne są w kilku rozmiarach i kształtach. Oprócz tego oferujemy również dobór odpowiedniego masztu i sposobu mocowania. To wszystko sprawia, że nasze reklamowe flagi przenośne są produktem niemal w całości personalizowanym.

Wydruk wykonany jest w technologii sublimacji na materiale tekstylnym. Dzięki temu flaga reklamowa jest wyjątkowo odporna na działanie różnych warunków atmosferycznych. Zastosowanie tej metody pozwala na wielokrotne składanie i rozkładanie wydruku bez uszczerbku na jego jakości. Windery adFlag dają duże możliwości, jeśli chodzi o personalizację. Jako producent flag reklamowych jesteśmy w stanie wykonać produkty dostosowane do różnych potrzeb. Oferujemy flagi reklamowe windery, które mają za zadanie przyciągnąć uwagę do Twojego stoiska lub lokalu. Wybierz model dostosowany do swoich potrzeb, a marketing Twojej firmy stanie się skuteczniejszy.

Żagiel reklamowy – tani, wygodny i widoczny z daleka

Flaga reklamowa to ekonomiczny i wygodny sposób na reklamę firmy. Windery można przymocować do dowolnego stelaża zewnętrznego baneru reklamowego lub masztu. Żagiel reklamowy na stelażu jest przeznaczony do reklamy zewnętrznej z wysokiej rozdzielczości nadrukiem obrazu po obu stronach. Całość jest prosta w montażu i rozstawieniu. Wystarczy na stelaż naciągnąć maszt reklamowy i zamocować na podstawce. Co więcej, jest to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie. W każdej chwili możesz zamówić nowy nadruk, bez konieczności dokupowania stelażu.

Flagi z nadrukiem – nie tylko na maszt

Flaga reklamowa z nadrukiem to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Można je wykorzystywać jako windery na stelażu, co czyni je doskonałym wyborem do reklamy zewnętrznej. Flagi z nadrukiem są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie blakną i zachowują widoczną grafikę na długo. Dodatkowo są wykonane z mocnej tkaniny poliestrowej, która jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. 

Windery reklamowe – na targi i nie tylko

Flagi reklamowe windery to świetny sposób na zareklamowanie swojej firmy. Jest to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które można wykorzystać na wiele sposobów np. podczas:

  • targów,
  • wydarzeń specjalnych,
  • kampanii politycznych,
  • promocji firmowych,
  • wydarzeń plenerowych,
  • przed lokalami,
  • w czasie gier miejskich.

Winder reklamowy z nadrukiem przyciąga wzrok potencjalnych klientów, a jednocześnie jest na tyle lekki, że może być łatwo przenoszony przez jedną osobę. Flaga reklamowa typu winder występuje w wielu różnych kształtach i wielkościach, co pozwala Ci dopasować odpowiedni projekt do profilu Twojej działalności, a nawet kształtu logo. 

Flagi na zamówienie — zwizualizuj swój projekt

Nasze flagi eventowe wykonane są z mocnego materiału tekstylnego. Oprócz wyboru kształtu oferujemy również dobór odpowiedniego masztu i sposobu mocowania. Przed złożeniem zamówienia możesz zwizualizować projekt i przekonać się, czy pomysł będzie wyglądał tak samo dobrze na fladze reklamowej, jak w Twojej wyobraźni. Produkcja flag w adsystem działa przez cały rok, więc zamawiaj swoją reklamę na letnie, jak i zimowe eventy!