home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Meble reklamowe

Meble reklamowe, bez których nie wyobrażamy sobie wielu eventów.

Meble reklamowe wykonane z pianki lub siedziska i pufy to wbrew pozorom bardzo uniwersalne produkty. Po pierwsze, wszelkiego rodzaju sofy, pufy i leżanki w doskonały sposób przemycają do świadomości klienta nasz przekaz sprzedażowy oraz logo i wizerunek marki. Pod postacią wygodnego mebla kryje się skuteczne narzędzie reklamowe, z którym dodatkowo potencjalny klient może łatwo wejść w interakcję.

 

Pufy reklamowe to także sposób na zagospodarowanie przestrzeni w biurze, poczekalni czy dowolnym innym wydarzeniu.

Przemyślany design oraz projekt graficzny wzbogacą strefę relaksu w Twoim biurze, hotelu czy pubie. Nasze meble piankowe i pufy z granulatem są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Warto również skontaktować się z nami w sprawie produktów o niestandardowych kształtach. Jako firma produkcyjna jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw wielu oczekiwaniom klienta.

Meble wystawiennicze to idealne narzędzie promocyjne dla firm, które szukają zabawnego i oryginalnego sposobu na zaprezentowanie logo lub marki swojej firmy. Dzięki nim stworzysz w swojej przestrzeni strefę wypoczynku, która pozwoli odetchnąć Twoim klientom i kontrahentom, a jednocześnie wciąż będzie na nich oddziaływała marketingowo.

Meble wystawiennicze – wygoda i marketing w jednym

W naszej ofercie znajdziesz najciekawsze meble wystawiennicze, które zapadną w pamięć każdego klienta. Wśród nich znajduje się pufa z logo. Jest to świetny sposób na zareklamowanie swojej firmy. Jest to miękkie, wygodne krzesło, które może być używane w każdej poczekalni lub recepcji. Logo będzie widoczne dla każdego, kto na nim usiądzie, co oznacza, że jest to doskonały sposób na rozpropagowanie nazwy Twojej firmy. Możesz ją także zabrać na targi lub wystawę, gdzie potencjalni klienci chętnie skorzystają z możliwości odpoczynku.

Meble targowe – nie tylko na targi!

Czy wiesz, że leżanka z logo to kolejny świetny sposób na reklamę Twojej firmy? Doskonale nadaje się do relaksu po długim spacerze po hali targowej, a także jest świetnym sposobem na zaprezentowanie tożsamości Twojej marki. Leżanka może być używana w każdej poczekalni lub recepcji i pomoże Ci rozpropagować Twoją markę. Co więcej, nasze meble targowe są nie tylko ładne, ale także wygodne. Dzięki czemu masz pewność, że meble na stoiska targowe, które Ci prezentujemy, skradną serce każdego Twojego potencjalnego klienta i nie tylko. Taka leżanka wystawiona w galerii handlowej przyciągnie nie jedną zmęczoną osobę, która chętnie na chwilę na niej odpocznie, a jednocześnie pozna Twoje logo i nazwę firmy. Jak widzisz meble targowe, sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zechcesz przyciągnąć do siebie ludzi, a jednocześnie zbudować świadomość swojej marki. Jesteśmy pewni, że taka leżanka w Twojej poczekalni skusi nie jedną osobę!

Meble z nadrukiem – zwiększ świadomość Twojej marki!

Sygnowana strefa relaksu to nowy produkt marki Adsystem produkującej rozwiązania reklamowe. Są to meble z nadrukiem, które mogą być używane w każdym miejscu, czy to w biurze, czy na targach, czy w galerii handlowej. Dzięki nim stworzysz dedykowaną strefę relaksu, w której chętnie będą mogli odpocząć potencjalni klienci, którzy zawędrują w pobliże Twojego stoiska, zaprosisz na wygodną rozmowę swoich kontrahentów, a także pozwolisz odpocząć swoim pracownikom w biurze. Dzięki szerokiej gamie produktów będziesz mógł skomponować zestaw, który najlepiej Ci odpowie. Wśród naszych mebli możesz znaleźć: leżankę, wygodne pufy i fotele, klasyczne saki, jak i mieszczące sporo osób rollery. W zależności od tego, na czym Ci zależy, możesz swobodnie łączyć ze sobą różne aranżacje. A wszystko to w barwie Twojej firmy, uzupełnione o logo i nazwę. Już z daleka będziesz rzucał się w oczy i każdy, kto choć raz spojrzy na nasze meble reklamowe na eventy, doskonale będzie mógł skojarzyć Twoją firmę!

Meble na stoiska targowe – czy tylko?

Mimo iż kategoria ta nazywa się meble na stoiska targowe, to jesteśmy świadomi, że nasi klienci chętnie wykorzystują je także w innych aranżacjach. Wygodne sakwy i fotele najchętniej sprawdzają się w poczekalniach oraz showroomach. Czyli wszędzie tam, gdzie klienci czekają na swoją kolej. Natomiast w biurach i recepcjach dobrze pasują rollery czy pufy, które pozwolą przysiąść na szybko, w czasie, kiedy oczekują na rozmowę lub spodziewają się szybkiego przyjęcia. Dlatego też jesteśmy pewni, że nasze meble reklamowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcesz stworzyć przyjemną atmosferę, możliwość wypoczynku, lub przyciągnąć potencjalnego klienta, który marzy o chwili wytchnienia. Jeśli nie wiesz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze – skonsultuj się z naszymi doradcami, którzy podpowiedzą, jakie meble sprawdzą się w Twoim otoczeniu oraz jak najlepiej je aranżować tak, aby przyciągały uwagę. Zadzwoń lub napisz już dziś – jesteśmy do Twojej dyspozycji!