yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Namioty reklamowe

Namioty ekspresowe - błyskawicznie rozkładane namioty reklamowe

Namioty ekspresowe swoją handlową nazwę zawdzięczają błyskawicznemu systemowi składania i rozkładania. Aluminiowa konstrukcja zwieńczona jest stelażem z szabli, które rozkładają się samoistnie w wyniku rozsuwania podpór namiotu. Aby rozłożyć namiot tego typu nie trzeba stosować żadnych narzędzi, a jedynie zaangażować do tego zadania przynajmniej dwie osoby. Co ważne, wydruki na naszych namiotach Jako producent namiotów reklamowych adsystem przygotował dla ciebie trzy różne typy namiotów z tej podkategorii. Uwzględniliśmy różne rozmiary naszych wariantów - możesz postawić np. na namiot reklamowy 3x3 metry lub na większe warianty. Przekonaj się, który z nich będzie odpowiadał na potrzeby twojego biznesu.

AdTent Express

To konstrukcja, która jest dostępna w naszej ofercie od dłuższego czasu. Będzie świetnym rozwiązaniem, jeśli chcesz postawić na namiot ekspresowy do okazjonalnego użytku w trakcie stabilnej pogody. Namiot reklamowy z logo tego typu sprawdzi się na takich wydarzeniach, jak targi biżuterii, ślubne, promocje książek czy wydarzenia kulturalne. 

AdTent Express Pro - namioty reklamowe do zadań specjalnych

Zadbaliśmy również, aby nasze namioty ekspresowe sprawdzały się także w naprawdę trudnych warunkach. Takim produktem jest właśnie adTent Express Pro, czyli namiot reklamowy z logo o wzmocnionej konstrukcji. W porównaniu do opisanej wyżej wersji standardowej model Pro charakteryzuje się wzmocnionym aluminium (szersza średnica profilu oraz większa grubość ścianki). Dzięki temu namiot świetnie sprawdzi się nawet w trudnych warunkach pogodowych, gdy wieje wiatr i pada deszcz. Co więcej, wzmocniona konstrukcja sprawia, że pod dachem namiotu możesz podwiesić najróżniejsze przedmioty, ponieważ utrzyma on obciążenie sięgające nawet 100 kilogramów. W związku z tym możesz dodatkowo wyeksponować swoje produkty lub ekspozytory reklamowe. Opisywane namioty reklamowe z nadrukiem będą dobrym wyborem, jeśli planujesz udział w targach branżowych z dziedzin budowlanych, maszynowych czy rolniczych.

AdTent Vario - namioty reklamowe o szczególnie ciekawej formie

Namiot reklamowy adTent Vario wyróżnia nowoczesny design. Kopuła namiotu opiera się na konstrukcji złożonej z aluminiowych rurek, a jej kształt wyróżnia się zdecydowanie na tle tradycyjnych namiotów ekspresowych. To może być zatem świetne rozwiązanie, jeśli namioty reklamowe ekspresowe mają skutecznie przyciągać uwagę potencjalnych klientów. Co ważne, adTent Vario nie jest wymagającym produktem pod względem montażu i demontażu. Poszczególne elementy konstrukcji łączy się za pomocą zatrzasków. W efekcie wykorzystanie narzędzi jest zbędne. Produkt jest wyposażony w solidne stopy, które obciążają konstrukcję. W związku z tym namioty tego typu również sprawdzą się dobrze podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Obecnie model ten jest dostępny w naszej ofercie w dwóch wariantach - możesz postawić na namiot reklamowy 3x3 lub 4x4.

Namioty reklamowe dmuchane

Namioty reklamowe z logo z tej podkategorii opierają się na dmuchanej, stałociśnieniowej konstrukcji. To ciekawa alternatywa, jeśli szukasz innego rozwiązania, niż namioty ekspresowe. Zadbaliśmy, aby nasze namioty dmuchane były naprawdę solidnym wsparciem twojego biznesu. Postawiliśmy na wysoką jakość zastosowanych rozwiązań i nowoczesny design. W efekcie produkty zgromadzone w tej kategorii wyróżniają się stałociśnieniową konstrukcją. To oznacza, że po jednorazowym napompowaniu, całość będzie stabilna i nie będzie tracić powietrza. Dzięki temu ty skupisz się na działaniach promocyjnych, a nasze namioty reklamowe będą osłaniać twoje stoisko i przyciągać uwagę odwiedzających wydarzenie. Z kolei dzięki efektownym wydrukom z twoim logo lub firmowym grafikom, całość zwróci uwagę już z daleka.

AdTent V - namioty reklamowe, które eksponują produkt

To wyjątkowy produkt w naszej ofercie. Jako producent namiotów reklamowych dobrze wiemy, że namioty służą nie tylko zabezpieczaniu stoiska przed opadami czy słońcem. Namiot reklamowy z logo adTent V został zaprojektowany po to, aby przyciągać wzrok. Jego konstrukcja jest otwarta z trzech stron i nie ma możliwości jej zamknięcia. Dach jedynie częściowo okrywa znajdujące się pod nimi produkty czy stoisko. Wszystko to po to, aby nietypowa konstrukcja produktu przyciągała uwagę już z daleka i eksponowała produkty. Można zatem powiedzieć, że namioty reklamowe adTent V to bardziej pawilony promocyjne, niż namioty w klasycznym rozumieniu. Opisywane tu produkty będą świetnym wyborem, jeśli zależy ci na kreowaniu wizerunku marki premium. Nieszablonowa konstrukcja i nowoczesne wzornictwo namiotu z pewnością wyróżnią twój brand i wywołają pozytywne wrażenie. Możesz je wykorzystać np. w działaniach promocyjnych branży automotive. Nowy model samochodu lub motocykla skryty poniżej efektownej kopuły zostanie dodatkowo zaakcentowany i wyróżniony.

AdTent Air Premium

Namioty reklamowe adTent Air premium wyróżniają się ciekawą konstrukcją i dobrym zabezpieczeniem przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Proponowany tu produkt możesz zamówić wraz z bocznymi ściankami, które osłonią stoisko przed wiatrem i deszczem. Dodatkowo kopuła namiotu w tym przypadku także jest niesztampowa i prezentuje się bardzo efektownie. Jeśli zatem przygotowujesz się do wydarzenia na świeżym powietrzu, chcesz przyciągnąć uwagę i jednocześnie zapewnić sobie ochronę przed kaprysami pogody, to może być dobry trop. W naszej ofercie znajdziesz ten model w różnych rozmiarach. Dużą popularnością cieszy się namiot reklamowy 4x4 m, ale oferujemy też wariant mniejszy oraz większe.

Jak widzisz, przygotowaliśmy dla ciebie szeroką ofertę produktów, które mogą wesprzeć twoje działania promocyjne w każdym miejscu i podczas najróżniejszych eventów. Który namiot reklamowy z logo będzie najlepszym wyborem dla twojego biznesu?