home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Potykacze reklamowe

description='

Stojak reklamowy zewnętrzny – zdobądź swoje grono odbiorców

Potykacze reklamowe to minimalistyczne, ale bardzo przydatne akcesoria, które mogą stanowić skuteczną i niedrogą formę reklamy. Na co dzień spotkasz je przed sklepem, restauracją, stacją benzynową czy w galerii. W największym uproszczeniu potykacz to dwie tablice połączone ze sobą w kształcie litery A. Obie strony stojaka są przystosowane do zapełnienia dowolną treścią. Dla lepszej widoczności i rozpoznawalności warto wybrać potykacz reklamowy LED, który dzięki swojemu podświetleniu, będzie widoczny z daleka.

'

Reklama outdoor - potykacz promocyjny i informacyjny

Potykacz daje możliwość dotarcia z reklamą produktów i usług do praktycznie nieograniczonej liczby osób. Ich zaletą jest możliwość prezentowana dowolnych treści. Nierzadko stojak reklamowy zewnętrzny służy jako tablica informacyjna lub drogowskaz do sklepów, salonów fryzjerskich i innych lokali usługowych.

Potykacz reklamowy to zaskakująco skuteczne rozwiązanie, które dzięki niewielkiej cenie jest niezwykle popularne zarówno wśród małych, jak i większych przedsiębiorców. Solidnie wykonane tablice LED, z nadrukami Twojej marki z całą pewnością zostaną zauważone w ciągu dnia, jak i wieczorem. 

Stojaki reklamowe – pokaż się klientom

Reklama outdoor może być wykorzystywana w celu dotarcia do określonych grup odbiorców, na przykład za pomocą billboardów na autostradach lub w parkach handlowych, albo w miejscach publicznych, takich jak przystanki autobusowe. Najbardziej rozpowszechnioną formą reklamy zewnętrznej są jednak stojaki reklamowe. Stojak na reklamę to prosta konstrukcja składająca się z dwóch tablic, na których można umieścić dowolny komunikat, którym zachęcisz potencjalnych klientów do odwiedzenia Twojej firmy. 

Stojak reklamowy zewnętrzny – bądź kreatywny w swojej komunikacji

Celem reklamy jest przekazanie komunikatu, który kusi i przekonuje ludzi do podjęcia jakiegoś działania. Może to być np. zakup produktu lub usługi. Dlatego też musi przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. Kto nim jest? Każdy, kto przechodzi koło Twojego obiektu. Dlatego oferujemy stojak reklamowy zewnętrzny podświetlany, który pozwoli dotrzeć do różnych odbiorców. Skontaktuj się z nami już teraz i wybierz potykacz dla siebie.