home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Pufy reklamowe i siedziska

description='

Meble reklamowe - wygoda użytkowania przez cały event

Meble reklamowe wykonane z pianki lub siedziska i pufy to wbrew pozorom bardzo uniwersalne produkty. Po pierwsze, wszelkiego rodzaju sofy, pufy i leżanki w doskonały sposób przemycają do świadomości klienta nasz przekaz sprzedażowy oraz logo i wizerunek marki. Pod postacią wygodnego mebla kryje się skuteczne narzędzie reklamowe, z którym dodatkowo potencjalny klient może łatwo wejść w interakcję.

'

Pufy reklamowe z nadrukiem — zagospodaruj przestrzeń w biurze

Przemyślany design oraz projekt graficzny wzbogacą strefę relaksu w Twoim biurze, hotelu czy pubie. Nasze meble piankowe i pufy z granulatem są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Warto również skontaktować się z nami w sprawie produktów o niestandardowych kształtach. Jako firma produkcyjna jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw wielu oczekiwaniom klienta.

Meble outdoor to idealne narzędzie promocyjne dla firm, które szukają zabawnego i oryginalnego sposobu na zaprezentowanie logo lub marki swojej firmy. Dzięki nim stworzysz w swojej przestrzeni strefę wypoczynku, która pozwoli odetchnąć Twoim klientom i kontrahentom, a jednocześnie wciąż będzie na nich oddziaływała marketingowo
.

Kostki reklamowe – wygoda i marketing w jednym

W naszej ofercie znajdziesz najciekawsze meble wystawiennicze, które zapadną w pamięć każdego klienta. Wśród nich znajduje się pufa z logo. Jest to świetny sposób na zareklamowanie swojej firmy. Jest to miękkie, wygodne krzesło, które może być używane w każdej poczekalni lub recepcji. Logo będzie widoczne dla każdego, kto na nim usiądzie, co oznacza, że jest to doskonały sposób na rozpropagowanie nazwy Twojej firmy. Możesz ją także zabrać na targi lub wystawę, gdzie potencjalni klienci chętnie skorzystają z możliwości odpoczynku.

Pufy z logo – nie tylko na targi

Leżanka z logo doskonale nadaje się do relaksu po długim spacerze po hali targowej, a także jest świetnym sposobem na zaprezentowanie tożsamości Twojej marki. Pufa może być używana w każdej poczekalni lub recepcji i pomoże Ci rozpropagować Twoją markę. Co więcej, nasze meble reklamowe są nie tylko ładne, ale także wygodne. Dzięki czemu masz pewność, że meble na stoiska targowe, które Ci prezentujemy, skradną serce każdego Twojego potencjalnego klienta i nie tylko. Taka leżanka wystawiona w galerii handlowej przyciągnie niejedną zmęczoną osobę, która chętnie na chwilę na niej odpocznie, a jednocześnie pozna Twoje logo i nazwę firmy. 

Personalizowane siedziska – zwiększ świadomość Twojej marki

Meble z nadrukiem, mogą być używane w każdym miejscu, czy to w biurze, na targach, czy w galerii handlowej. Dzięki nim stworzysz dedykowaną strefę relaksu, w której chętnie będą mogli odpocząć potencjalni klienci, którzy zawędrują w pobliże Twojego stoiska, zaprosisz na wygodną rozmowę swoich kontrahentów, a także pozwolisz odpocząć swoim pracownikom w biurze. Dzięki szerokiej gamie produktów będziesz mógł skomponować zestaw, który najlepiej do Ciebie pasuje. Wśród naszych mebli możesz znaleźć: leżankę, wygodne pufy i fotele, klasyczne , jak i mieszczące sporo osób rollery. W zależności od tego, na czym Ci zależy, możesz swobodnie łączyć ze sobą różne aranżacje. A wszystko to w barwie Twojej firmy, uzupełnione o logo i nazwę. Już z daleka będziesz rzucał się w oczy i każdy, kto choć raz spojrzy na pufy reklamowe z nadrukiem, doskonale będzie mógł skojarzyć Twoją firmę!

Meble outdoor na różne okazje

Wygodne sakwy i fotele najchętniej sprawdzają się w poczekalniach oraz showroomach. Czyli wszędzie tam, gdzie klienci czekają na swoją kolej. Natomiast w biurach i recepcjach dobrze pasują rollery czy pufy, które pozwolą przysiąść na szybko, w czasie, kiedy oczekują na rozmowę lub spodziewają się szybkiego przyjęcia. Dlatego też jesteśmy pewni, że nasze kostki reklamowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcesz stworzyć przyjemną atmosferę, możliwość wypoczynku, lub przyciągnąć potencjalnego klienta, który marzy o chwili wytchnienia. Jeśli nie wiesz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze – skonsultuj się z naszymi doradcami, którzy podpowiedzą, jakie meble sprawdzą się w Twoim otoczeniu oraz jak najlepiej je aranżować tak, aby przyciągały uwagę. Zadzwoń lub napisz już dziś – jesteśmy do Twojej dyspozycji!