yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Słupki reklamowe

Nasze dmuchane kolumny nie potrzebują stałego podłączenia do prądu.

Co istotne – nasz słup reklamowy nie wymaga stałego zasilania. Nadmuchane raz przed rozpoczęciem zawodów czy eventu, bramy dmuchane będą pełnić swoją funkcję nieustannie i bez potrzeby utrzymywania dodatkowego źródła prądu. Nie ponosisz zatem żadnych kosztów związanych z ich eksploatacją.

Aby słup reklamowy pełnił swoją rolę, należy go nadmuchać – w tym celu oferujemy dodatkowo także pompki. Możesz wybrać elektryczną lub ręczną – ta druga przyda się zwłaszcza wtedy, gdy zachodzi potrzeba nadmuchania kilku słupków. Oferujemy także obciążniki, dzięki którym słup pneumatyczny będzie stabilnie stać nawet podczas silnych wiatrów. Z takim wyposażeniem każda impreza w plenerze na pewno się uda!

Słupki dmuchane w dobrych cenach

W Adsystem oferujemy każdy słupek dmuchany w przystępnej, atrakcyjnej cenie. Dzięki temu niewielkim kosztem zyskujesz stały nośnik reklamowo-informacyjny, który możesz postawić po prostu wszędzie. Dodatkową zaletą jest fakt, że po spuszczeniu powietrza słup reklamowy nie zajmuje dużo miejsca i jest wygodny zarówno w składowaniu, jak i transporcie.

Nadmuchiwane maszty reklamowe to doskonały sposób, aby Twoja marka została zauważona przez tysiące ludzi. Słupek reklamowy będzie bowiem widoczny z daleka, a jednocześnie zapewni bezpieczeństwo przechodzącym obok stoiska osobom.

Słupki reklamowe – nie tylko logo!

Nadmuchiwane maszty reklamowe to doskonały sposób na zaistnienie swojej marki na rynku. Można je wykorzystywać podczas imprez plenerowych, festiwali, koncertów lub innych wydarzeń publicznych, na których masowo gromadzą się ludzie. Te nadmuchiwane słupki reklamowe ułatwiają ludziom zobaczenie logo Twojej firmy z daleka i rozpoznanie go jako Twojego. Jednak ważne jest to, że nie musi się na nich koniecznie znajdować logo. Chcesz wykorzystać je jako słup ogłoszeniowy? Nie ma problemu! Zleć nam wydruk pokrowca z informacjami, które chcesz przekazać klientom i gotowe! Teraz każdy zatrzyma się, by przeczytać Twoją ofertę! A jak już zainteresujesz go swoim stoiskiem, dużo łatwiej będzie Ci nawiązać pozytywną relację oraz zapaść mu w pamięć.

Słupki pneumatyczne – wygoda i prostota w każdym rozmiarze

Nadmuchiwane słupy reklamowe to świetny sposób na promocję marki, wydarzenia lub produktu. Są trwałe i łatwe w transporcie, co czyni je doskonałym narzędziem dla firm działających w terenie. Słupki pneumatyczne mogą być wykorzystywane do promowania dowolnej liczby produktów lub usług. Można je wykorzystać do reklamowania marki, informowania o nadchodzącym wydarzeniu, a nawet do sprzedaży żywności na festynach. Są na tyle uniwersalne, że można ich używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Możesz nawet dostosować je do swojego logo lub projektu! Nasze nadmuchiwane słupy reklamowe są dostępne w kilku różnych rozmiarach i stylach, więc na pewno znajdziesz taki, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb. Co więcej, ich rozstawienie nie zajmuje dużo czasu czy energii. Wystarczy ustawić słupek w miejscu docelowym i włączyć pompkę. Element raz-dwa sam się ustawi, tam gdzie powinien. Następnie wystarczy go zabezpieczyć i gotowe!