home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
logo-white

Słupki pneumatyczne

Nie tylko eventy sportowe

Kolumny dmuchane kojarzą nam się przede wszystkim z imprezami sportowymi – są one niezbędnym elementem wyścigów, maratonów czy innych tego typu imprez. Jednak warto spojrzeć na tego typu produkty z szerszej perspektywy – oprócz eventów sportowych, dmuchana brama czy nadmuchiwana kolumna reklamowa mogą być również ciekawym narzędziem reklamowym na targach i imprezach odbywających się wewnątrz budynków. Wszak nic nie stoi na przeszkodzie, aby był to słup reklamowy, który oprócz pełnienia swojej praktycznej funkcji stanie się nośnikiem reklamy, jaką chcesz przekazać potencjalnym klientom.

Dlatego właśnie oferujemy słupki reklamowe w trzech różnych rozmiarach. Każdy słup reklamowy jest wykonany z solidnego materiału, a pokryje go… co tylko chcesz! Może być to logo Twojej firmy, grafika, informacje tekstowe. Ty decydujesz, jak będzie wyglądać oraz jaki rodzaj treści zostanie pokazany za jego pomocą światu. Słupek reklamowy ma liczne zastosowania – dzięki naszej ofercie wykorzystasz wszystkie dawane przez niego możliwości.

 

Nasze dmuchane kolumny nie potrzebują stałego podłączenia do prądu.

Co istotne – nasz słup reklamowy nie wymaga stałego zasilania. Nadmuchane raz przed rozpoczęciem zawodów czy eventu, bramy dmuchane będą pełnić swoją funkcję nieustannie i bez potrzeby utrzymywania dodatkowego źródła prądu. Nie ponosisz zatem żadnych kosztów związanych z ich eksploatacją.

Aby słup reklamowy pełnił swoją rolę, należy go nadmuchać – w tym celu oferujemy dodatkowo także pompki. Możesz wybrać elektryczną lub ręczną – ta druga przyda się zwłaszcza wtedy, gdy zachodzi potrzeba nadmuchania kilku słupków. Oferujemy także obciążniki, dzięki którym słup pneumatyczny będzie stabilnie stać nawet podczas silnych wiatrów. Z takim wyposażeniem każda impreza w plenerze na pewno się uda!

Słupki dmuchane w dobrych cenach

W Adsystem oferujemy każdy słupek dmuchany w przystępnej, atrakcyjnej cenie. Dzięki temu niewielkim kosztem zyskujesz stały nośnik reklamowo-informacyjny, który możesz postawić po prostu wszędzie. Dodatkową zaletą jest fakt, że po spuszczeniu powietrza słup reklamowy nie zajmuje dużo miejsca i jest wygodny zarówno w składowaniu, jak i transporcie.