yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Trybunki

Trybunka wystawiennicza o uniwersalnym charakterze 

Trybunka wystawiennicza została stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie uniwersalne i praktyczne produkty. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz dla niej przynajmniej kilka zastosowań. Jej kształt i stabilna konstrukcja pozwolą zamienić ją w stolik, na którym umieścisz przekąski, napoje oraz prospekty i inne materiały reklamowe. Przy jej pomocy wyeksponujesz artykuły ze swojej oferty, zwracając na nie uwagę potencjalnych klientów. Przyda się również w trakcie rozmów z osobami odwiedzającymi stoisko. Oprócz tego trybunka stanie się skutecznym nośnikiem informacji. Wystarczy, że zostanie pokryta materiałem, na którym nadrukowano nazwę przedsiębiorstwa, jego logo, albo inne istotne kwestie, którymi chcesz podzielić się z odbiorcami. Dużym atutem są walory wizualne produktu. Stanowi efektowne dopełnienie firmowego stoiska, nadając mu interesującego i niebanalnego wyrazu. 

Trybunki reklamowe – przemyślana konstrukcja i solidne wykonanie

Wydarzenia na świeżym powietrzu to nie tylko szansa, ale i wyzwanie. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego upewniliśmy się, że nasze trybunki reklamowe sprawdzą się nawet w najbardziej niesprzyjających okolicznościach. Pozostaną na swoim miejscu mimo wiatru, niestraszny im deszcz, a promienie słoneczne nie sprawią, że wyblakną. Są mobilne i zmieszczą się w każdym bagażniku. Dużym ułatwieniem jest to, że w ich przypadku znika problem skomplikowanego montażu. Mają stałociśnieniową konstrukcję, więc wystarczy napompować je raz, aby na długo zachowały odpowiedni kształt. Specjalne zawory skutecznie uniemożliwiają uciekanie powietrza, pozwalając Ci na oszczędzanie czasu, energii oraz środków potrzebnych do stałego podłączenia do sprężarki powietrznej. Istotną częścią produktów jest nadruk. Wykonujemy go na wytrzymałej, wodoodpornej tkaninie poliestrowej odpornej na przecieranie. To Ty wybierasz kolorystykę, wzór, a nawet całą kompozycję graficzną. 

 

Dostęp do zaawansowanych narzędzi technologicznych pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające i oryginalne projekty. Z chęcią Ci to udowodnimy. Materiał powleka balon, ale możesz w dowolnym momencie zamówić kolejny wydruk i modyfikować wygląd trybunki bez konieczności kupowania nowej. Solidność, niezawodność i starannie wyselekcjonowane materiały. Tak można opisać nasze artykuły. Dodatkowo są do nich dołączone akcesoria, które ułatwiają transport, montaż i demontaż.      

Trybunka reklamowa – inwestycja w kreowanie wizerunku firmy

Tworzenie silnej, rozpoznawalnej marki wymaga od Ciebie nie tylko odpowiedniej oferty i efektywnych działań marketingowych, ale i budowania spójnego wizerunku przedsiębiorstwa. Trybunka reklamowa utrzymana w firmowej kolorystyce wygląda efektownie i stylowo. Okaże się niezastąpiona podczas targów branżowych, imprez integracyjnych, festiwali, koncertów i nie tylko. Można używać jej podczas każdej pory roku, bo nawet niesprzyjające warunki atmosferyczne nie są w stanie negatywnie wpłynąć na jej funkcjonalność i wygląd. Dla nas każdy detal ma znaczenie – od wykorzystanych materiałów, przez kolorystykę, aż po indywidualne i innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne. Wszystko to tworzy spójną całość, która ułatwi Ci osiągnięcie biznesowego sukcesu. Niezależnie od tego, w jakiej branży pracujesz – motoryzacyjnej, logistycznej, hotelarskiej, czy gastronomicznej, dostarczymy Ci trybunki w pełni dopasowane do potrzeb. 

 

Nie boimy się wyzwań i realizujemy różne zlecenia, nawet te nietypowe. Wychodzimy poza utarte schematy, by umożliwić Ci zyskanie przewagi nad konkurencją. Stawiamy na jakość, funkcjonalność i komfort użytkowania, bo zadowolenie klientów to nasz priorytet.    

 

Nie zadowalaj się tym, co standardowe. Postaw na kreatywność i promuj swoją firmę w najlepszym stylu, korzystając z naszych innowacyjnych rozwiązań. W adsystem zapewniamy szybką realizację zamówień, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo doświadczonego personelu. Zapraszamy do kontaktu!