yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ramy reklamowe na ścianę

Kaseton jednostronny na ścianę - co to jest?

Nasze ramy tekstylne z wydrukiem składają się z profilu aluminiowego, który przytwierdza się do ściany. To jednostronne rozwiązania, których zwieńczeniem jest wysokiej jakości wydruk na tekstylnym materiale. Mogą być zatem dobrą alternatywą dla plakatów czy obrazów oraz pełnić funkcję witryn reklamowych. Prezentowane tu produkty nie są wyposażone w oświetlenie led, będą zatem dobrym rozwiązaniem w miejscach, gdzie rama z logo jest optymalną formą przekazu.

W tej kategorii znajdziesz dwa typy kasetonów na ścianę: adFrame STF 26 i adFrame STFL 16. Pierwszy wariant wyróżnia się grubszą ramą oraz systemem mocowania za pomocą haków. To oznacza, że można zmieniać miejsce ekspozycji ramy, bez pozostawiania uszczerbku w podłożu. Z kolei adFrame STFL 16 ma węższą ramę i mocuje się go do ściany za pomocą kołków rozporowych. W związku z tym rekomendujemy, aby prezentować produkt w stałym miejscu. W ten sposób unikniesz konieczności naprawy podłoża po przeniesieniu ramy z wydrukiem.

Gdzie i w jakich okolicznościach przydadzą ci się kasetony na ścianę?

Kasetony na ścianę to wszechstronne systemy reklamowe, które znajdą zastosowanie nie tylko jako narzędzie promocji, ale również jako element wystroju wnętrz. Zobacz, w jakich okolicznościach rama z wydrukiem sprawdzi się najlepiej.

Kaseton jednostronny jak witryna reklamowa w sklepie

Nasze kasetony na ścianę będą dobrym sposobem na reklamę sklepu. Możesz je zawiesić na ściance działowej zdobiącej witrynę sklepową lub w pomieszczeniu. W ten sposób poinformujesz odwiedzających np. o trwających obniżkach cen, nowych produktach lub akcjach specjalnych. W takim przypadku rama na ścianę z wydrukiem może korzystnie wpłynąć na liczbę odwiedzających w twoim sklepie.

Rama z wydrukiem do biura lub gabinetu

Jeśli szukasz sposobu zaaranżowanie ścian w biurowej przestrzeni, dobrym sposobem będą właśnie kasetony jednostronne. Na wydrukach możesz umieścić np. firmowe grafiki, motywujące hasła, czy przesłania przyświecające marce. W efekcie uzyskasz efektowną, personalizowaną ozdobę wnętrza, która dodatkowo będzie sprzyjała marketingowi wewnątrz organizacji. Co ważne, z uwagi na możliwość łatwiej wymiany wydruków, kasetony na ścianę możesz wykorzystać niemal jak tablicę ogłoszeniową, na której w estetyczny sposób zaprezentujesz kolejne ważne dla firmy informacje.

Rama na ścianę z wydrukiem firmowym w recepcji lub poczekalni

Kolejny dobry sposób na zastosowanie kasetonów na ścianę, jest umieszczenie ich w firmowej recepcji lub organizacji. Rama z logo poinformuje odwiedzających, że trafili we właściwe miejsce. Za pomocą wydruków możesz także w takich miejscach promować nowości w ofercie, specjalne usługi czy zachęcać przechodniów do kontaktu.

Rama tekstylna z wydrukiem w twoim mieszkaniu

Nasze produkty to przede wszystkim systemy reklamowe, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby kaseton jednostronny stał się elementem wyposażenia mieszkania. W takim przypadku produkt z efektownym wydrukiem może być nowoczesną alternatywą dla tradycyjnych obrazów czy plakatów. Co więcej, możliwość łatwej wymiany wydruków sprawi, że możesz zmieniać dekorację ścienną np. wraz ze zmieniającym się sezonem. Ponadto rama tekstylna z wydrukiem korzystnie wpłynie na poprawę akustyki w pomieszczeniu. Tkanina pomoże wyeliminować nieprzyjemny pogłos.