yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ramy tekstylne na wymiar

Ramy reklamowe na wymiar

Zebrane w tej kategorii produkty to wyroby bez oświetlenia led. Opierają się na konstrukcji z profilu aluminiowego, a zwieńczeniem całości są wydruki z personalizowanymi grafikami.

Systemy ścienne

Ramy reklamowe na wymiar w formie ściennej to nowoczesna forma plakatów lub tablic informacyjnych. Wysokiej jakości wydruk umieszczony na ramie prezentuje się efektownie i może być skutecznym narzędziem reklamy w biurze, sklepie czy lokalu usługowym. Co więcej, produkty tego typu możesz z powodzeniem zastosować także w stylizacji mieszkania, gdzie rama niestandardowa zastąpi klasyczny obraz. W takim przypadku uzyskasz ciekawy efekt aranżacyjny i dodatkowo poprawisz akustykę wnętrza - dzięki wydrukom na tekstylnym materiale w pomieszczeniu nie będzie unosił się pogłos.

Systemy wolnostojące

Kolejne produkty, jakie możemy wykonać dla ciebie na wymiar, to ramy wolnostojące. Znajdziesz tu zarówno produkty w formie dwustronnych kasetonów, jak i modele wyróżniające się szczególnie ciekawą formą - ramy w kształcie sześcianów i prostopadłościanów. Jeśli chcesz zatem jeszcze bardziej urozmaicić swój przekaz reklamowy i wykorzystać w aranżacji stoiska promocyjnego lub sklepu wyroby, które szczególnie zwracają uwagę, zwróć uwagę na nasze wolnostojące ramy tekstylne na wymiar.

Rama tekstylna na wymiar - dlaczego warto na nie postawić?

Misją naszej marki jest dostarczanie systemów wystawienniczych najwyższej jakości. Każdy wyrób, jaki opuszcza nasza linię produkcyjną podlega kilkuetapowemu procesowi kontroli jakości. Zobacz, dlaczego to właśnie nasze wyroby będą najlepszym wsparciem twoich działań marketingowych.

Rama tekstylna na wymiar - efektowny nośnik reklamowy

Nasze ramy tekstylne na wymiar są wyposażane w personalizowane wydruki, na których możesz umieścić logo, firmowe grafiki i inne symbole identyfikujące markę. Dokładamy starań, aby prezentowały się jak najlepiej, dlatego w druku posiłkujemy się nowoczesną techniką sublimacji. To nie tylko ekologiczna forma druku, ale też sposób na uzyskanie wyrazistych kolorów i grafiki wysokiej jakości. To wszystko sprawia, że rama tekstylna na wymiar od adsystem stanie się efektowną wizytówką twojej marki, która przyciągnie do niej klientów.

Rama tekstylna z wydrukiem na miarę twoich potrzeb

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w marketingu i branży wystawienniczej dobrze wiemy, że niektóre eventy i przedsięwzięcia wymagają naprawdę nieszablonowego myślenia. Dlatego rama niestandardowa może sprostać potrzebom, które wymykają się standardowym rozwiązaniom. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że wspólnie możemy przygotować ścianki reklamowe i kasetony, które będą przygotowane na miarę twoich potrzeb.

Rama niestandardowa - łatwo wymienisz wydruk

Co ważne, zadbaliśmy również o to, aby wymiana grafiki w naszych ramach niestandardowych, była równie łatwa, jak w standardowych rozwiązaniach. Tekstylne grafiki są obszywane silikonowym kedrem, który wystarczy wsunąć w szczelinę ramy. Dzięki temu montaż naszych wyrobów jest nieskomplikowany i z tym zadaniem mogą poradzić sobie nawet osoby bez doświadczenia manualnego.