yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Reklama zewnętrzna

Zestawy reklamy zewnętrznej - wypromuj markę i oznakuj swoje wydarzenie!

Eventy outdoorowe rządzą się swoimi prawami. Przygotowanie imprezy w plenerze wymaga sporo pracy, dlatego w adsystem postanowiliśmy ułatwić ci to zadanie. W tej kategorii zgromadziliśmy dla ciebie zestawy nośników reklamy zewnętrznej. Za ich pomocą skutecznie oznakujesz swoje wydarzenie, wypromujesz markę i zaaranżujesz komfortowe miejsce do wypoczynku czy spotkań z klientami. 

 

Zadbaliśmy o przygotowanie zestawów, które sprawdzą się na najróżniejszych wydarzeniach. Możesz zatem postawić np. na komplet Fan Zone, który będzie idealnym uzupełnieniem wyposażenia zawodów sportowych, koncertu czy festiwalu. Jeśli jednak urządzasz strefę wypoczynkową, zobacz, jakie nośniki reklamy wchodzą w skład zestawów Premium Chill Zone oraz Chill Zone. Zadbaliśmy także o ekonomiczne rozwiązania - jeśli dysponujesz ograniczonym budżetem, wśród naszych produktów reklamy outdoorowej znajdziesz np. Economy Set. 

Przekonaj się, jakie produkty zgromadziliśmy w poszczególnych setach i wybierz opcję, która będzie najlepszym wsparciem twoich działań promocyjnych.

Dlaczego warto postawić na zestawy nośników reklamy zewnętrznej?

Korzystniejsza cena i łatwiejsze zakupy

Organizacja wydarzeń outdoorowych to zawsze spore wyzwanie, które wymaga zgromadzenia różnych elementów reklamy zewnętrznej. To właśnie z tego powodu przygotowaliśmy nasze zestawy - wybierając jeden z naszych kompletów znacznie ułatwisz sobie zakupy. Co ważne, w tym przypadku na twoją korzyść działa nie tylko łatwiejsza ścieżka zakupowa, ale również korzystniejsza cena. Produkty zgromadzone w zestawie nośników reklamy zewnętrznej są tańsze, niż w przypadku pojedynczych zamówień.To zatem dobry sposób, aby zoptymalizować budżet i wykorzystać go efektywnie.

Darmowa wysyłka

Kolejna korzyść, jaką niesie wybór jednego z naszych zestawów reklamy outdoorowej, jest darmowa wysyłka. Dzięki temu ograniczysz koszty organizacji swojego eventu.

Skuteczny nośnik reklamy

Wszystkie produkty zgromadzone w naszych zestawach reklamy zewnętrznej wykończymy wydrukami z twoimi personalizowanymi grafikami. Dzięki temu skutecznie wyeksponujesz markę i zwrócisz uwagę odbiorców. W rezultacie utrwalisz obraz firmy w ich pamięci, a dodatkowo impreza outdoorowa wywoła pozytywne skojarzenia. 

Co ważne, w naszej pracy posługujemy się zaawansowanymi technikami drukarskimi. W rezultacie możemy uzyskać wysoką jakość druku oraz intensywne i głębokie kolory. Dzięki temu twoje grafiki będą prezentować się bardzo efektownie, a produkty wchodzące w skład wybranego zestawu, staną się wizytówką twojej firmy.

Musisz też wiedzieć, że tkanina na której drukujemy grafiki, to solidny i impregnowany materiał. Jest on nie tylko odporny na przetarcia, ale też można go wyczyścić, jeśli z czasem na wydrukach pojawiają się zabrudzenia. W efekcie nasze wyroby będą wspierały twoje działania promocyjne podczas kolejnych eventów na świeżym powietrzu.

Wyraźne oznakowanie imprezy

Imprezy plenerowe z reguły odbywają się w dużych, otwartych przestrzeniach. W takim przypadku bardzo ważne jest wyraźne oznakowanie wejścia, mety czy ważnych stref. Nasze wyroby ułatwią ci to zadanie. Za pomocą firmowych symboli lub grafik wyraźnie wskażesz uczestnikom miejsce imprezy i pokierujesz ich przepływem. W rezultacie nośniki reklamy zewnętrznej nie tylko pomogą ci utrwalić wizerunek firmy, ale też skutecznie zaaranżować przestrzeń na wydarzeniu.

Łatwy montaż

 

W adsystem dokładamy starań, aby wszystkie wyroby opuszczające naszą linię produkcyjną były łatwe w montażu. Każdy z produktów wchodzących w skład zestawów reklamy zewnętrznej złożysz w intuicyjny sposób.