yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Roll-up reklamowy

Rollup - wymiary.

W swojej ofercie posiadamy rollupy reklamowe w kilku rodzajach, których wymiary są na tyle różnorodne, aby zadowolić wielu użytkowników. Poszczególne rodzaje różnią się swoją konstrukcją. Niektóre z naszych produktów to np. roll-up banner lub modele, które posiadają regulowany maszt. Dzięki temu możemy rozłożyć wydruk na wysokość nawet 250 centymetrów, co znacząco zwiększy naszą widoczność w porównaniu z innymi wystawcami korzystającymi ze standardowych rozwiązań reklamowych. Gwarantuje to, że rollup będzie miał wymiary odpowiadające konkretnym potrzebom.

Roll up może mieć także dedykowane mu podświetlenie, dzięki czemu będzie widoczny niezależnie od warunków oświetleniowych otoczenia. Taki podświetlony roll up reklamowy szczególnie efektownie wygląda nocą – światło wydobywa go z mroku, automatycznie przyciągając do niego wzrok każdej przechodzącej osoby. Co za tym idzie – widzi ona Twoją reklamę roll up. Tego typu rozwiązania często spotyka się w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań i inne większe metropolie. Na targach i eventach marketingowych sprawdzi się roll-up dwustronny. Dzięki temu, że nasze rollupy są widoczne z obu stron, znacznie lepiej docierają do potencjalnych klientów oraz kontrahentów.

Niemal każdy oferowany przez nas nośnik typu roll-up wymiary ma co najmniej dwa. Wiele propozycji to także możliwość wykonania ich na wymiar podany przez Ciebie. Dlatego możesz mieć roll up, który perfekcyjnie będzie wpasowywać się w posiadaną przez Ciebie, wolną przestrzeń. To rozwiązanie dedykowane przede wszystkim dla sklepów oraz stałych miejsc ekspozycji. Taki dopasowany roll up reklamowy nie tylko niesie ze sobą wartość informacyjną, ale również podnosi estetykę pomieszczenia.

Wytrzymałe materiały, roll up reklamowy na lata

Kolejną cechą odróżniającą nasze rollupy od innych tego typu produktów na rynku jest materiał wykorzystany przez nas do druku. Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń niemal każdy nasz roll-up reklamowy został wyposażony w specjalny banner o zwiększonej gramaturze. Ten solidny materiał skutecznie zapobiega niepożądanemu zawijaniu się boków, znanym z innych roll-upów dostępnych na rynku. Istnieje również możliwość wykonania nadruku na rollupy na standardowym materiale typu blockout, który nie przepuszcza światła.

Rollup reklamowy jest nie tylko praktyczny, ale również bardzo uniwersalny. To reklama mobilna, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie – posłuży na wielu imprezach. A my, niezależnie od tego, czy jest to roll up banner, czy inny, zawsze zapewniamy, najwyższą jakość. Dajemy gwarancję na konstrukcję i wydruk, a także kompleksową obsługę posprzedażową, w ramach której wymieniamy wydruki oraz serwisujemy roll-upy. Cena jest zróżnicowana, ale zawsze korzystna, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy pewni swoich produktów i ich jakości. Wiemy, że są to rozwiązania, które mogą służyć przez lata. Dlatego zadbaj o to, aby skutecznie docierać do klientów – pomoże Ci w tym solidnie wykonany roll up. Nasz roll-up wymiary może mieć dokładnie takie, jakich potrzebujesz – wszystko w Twoich rękach! Świadczymy usługi na terenie całego kraju – stawiamy rollupy w takich miastach jak Wrocław, Warszawa, Poznań czy Kraków. Sprawdź, jaka będzie cena za roll-up z twoją reklamą i skontaktuj się z nami już dziś!
Czym wyróżnia się reklama roll up? Przede wszystkim wygodą i intuicyjnością. Dzięki niej w kilka sekund udekorujesz swój sklep, firmę czy stanowisko targowe. Co więcej! Poradzi sobie z nią każda hostessa, która będzie miała za zadanie promować Twoją firmę.

Roll up – reklama inna niż wszystkie!

Historia powstania tego typu reklamy sięga, prawie że jej samych początków. W pierwszej kolejności pojawiły się plakaty, które można było łatwo przetransportować i zabrać ze sobą wszędzie. Pojawił się jednak problem z ich wieszaniem. Na targach, spotkaniach czy podczas negocjacji nie zawsze było gdzie i jak umieścić taki plakat. Innym ważnym problemem, było ich prostowanie po transporcie. Wraz z rozwojem techniki reklamowej powstał roll up – reklama, którą możesz zwinąć, zabrać ze sobą i jednocześnie zawsze wyglądająca idealnie! Dzięki tej małej, a jednocześnie ważnej rewolucji, udało się uzyskać najbardziej uniwersalny element reklamowy w historii.

Systemy roll up – jak to działa?

Reklamę roll up może rozłożyć nawet niedoświadczona hostessa. Dlaczego? Dlatego, że systemy roll up, to najprostsze rozwiązania reklamowe w historii. Składają się one ze stabilnej podstawy, która zawiera jednocześnie rolkę z rozwijaną planszą. Całość rozkładania polega na wysunięciu planszy i zabezpieczeniu jej dołączonym do zestawu pałąkiem. Natomiast roll upy typu Vario posiadają stelaż z rurek aluminiowych łączonych na wcisk, na który następnie zakłada się tekstylny pokrowiec. Instrukcje montażu umieszczone są na stelażu, dzięki czemu można je opanować w kilka chwil! Co więcej, do naszych roll upów możesz zamówić dodatkowe oświetlenie LED, które wyróżni Cię z tłumu i poprawi widoczność w ciemnych pomieszczeniach! Masz pytania? Zadzwoń do naszego doradcy, który wyjaśni Ci wszystkie zawiłości związane z naszymi produktami. W ten sposób bez problemu będziesz mógł zdecydować, które rozwiązanie jest dla Ciebie idealne!