yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Rollup tekstylny

 

Rollup - wymiary na każdą okazję

W swojej ofercie posiadamy rollup reklamowy w kilku rodzajach, których wymiary są na tyle różnorodne, aby zadowolić wielu użytkowników. Poszczególne rodzaje różnią się swoją konstrukcją. Niektóre z naszych produktów to np. rollup eco lub modele, które posiadają regulowany maszt. Dzięki temu możemy rozłożyć wydruk na wysokość nawet 250 centymetrów, co znacząco zwiększy Twoją widoczność w porównaniu z innymi wystawcami korzystającymi ze standardowych rozwiązań reklamowych. Gwarantujemy, że rollup - niezależnie czy jest dwustronny, czy posiada kasetę - będzie miał wymiary odpowiadające konkretnym oczekiwaniom klienta. 

 

Roll up reklamowy może mieć także dedykowane mu podświetlenie, dzięki czemu będzie widoczny niezależnie od warunków oświetleniowych otoczenia. Taki podświetlany roll up z wysokiej jakości wydrukiem szczególnie efektownie wygląda nocą, przyciągając wzrok przechodzących osób. Co za tym idzie – każdy zauważy Twoją reklamę z daleka, niezależnie czy jest ona na systemie dwustronnym czy jednostronnym. 

 

Wiele propozycji reklamowych ma możliwość wykonania ich na wymiar podany przez Ciebie. Dlatego możesz mieć roll up premium, który perfekcyjnie będzie wpasowywać się w posiadaną przez Ciebie przestrzeń. To rozwiązanie dedykowane przede wszystkim dla sklepów oraz stałych miejsc ekspozycji. 

Rollup z wydrukiem - promocyjne narzędzie na lata

Cechą odróżniającą rollupy adsystem od innych tego typu produktów na rynku jest materiał wykorzystany do druku. Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń niemal każdy roll-up reklamowy został wyposażony w specjalny banner o zwiększonej gramaturze. Ten solidny materiał skutecznie zapobiega niepożądanemu zawijaniu się boków. Istnieje również możliwość wykonania nadruku na standardowym materiale typu blockout, który nie przepuszcza światła.

 

Rollup eco, rollup premium czy rollup level  to nie tylko praktyczne, ale i efektowne rozwiązania. To reklama mobilna, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie – posłuży na wielu imprezach i wydarzeniach. Jesteśmy pewni swoich produktów i ich jakości. Wiemy, że są to narzędzia, które mogą służyć przez lata. Nasz roll-up wymiary może mieć dokładnie takie, jakich potrzebujesz – wszystko dostosowane do Ciebie! Sprawdź, jaka będzie cena za roll-up z twoją reklamą i skontaktuj się z nami już dziś!

Czym wyróżnia się ekonomiczna reklama roll up? 

Narzędzia reklamowe adsystem są przede wszystkim wygodne i intuicyjne. Dzięki nim w kilka sekund udekorujesz swój sklep, firmę czy stanowisko targowe. Co więcej, poradzi sobie z nią każda hostessa, która będzie miała za zadanie promować Twoją firmę.

 

Wraz z rozwojem techniki reklamowej powstał roll up – reklama, którą możesz zwinąć, zabrać ze sobą i jednocześnie zawsze wygląda wyjątkowo! Dzięki tej małej, a jednocześnie ważnej rewolucji, powstał najbardziej uniwersalny element reklamowy, który wykorzystasz niezależnie od branży, w której pracujesz. 

 

Montaż roll-upa jest intuicyjny i nie powinien nikomu sprawić większych trudności. Jeśli poszukujesz prostego i przystępnego cenowo produktu do promocji swojego biznesu, warto rozważyć zakup reklamy premium. Nasza oferta obejmuje systemy w zróżnicowanych cenach, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ cena za rollup zawsze jest bardzo przystępna.

Jak działa roll up reklamowy?

Rollupy składają się ze stabilnej podstawy, która zawiera jednocześnie rolkę z rozwijaną planszą. Całość rozkładania polega na wysunięciu banera i zabezpieczeniu jej dołączonym do zestawu pałąkiem. Natomiast roll upy typu Vario posiadają stelaż z rurek aluminiowych łączonych na wcisk, na który następnie zakłada się tekstylny pokrowiec. Instrukcje montażu umieszczone są na stelażu, dzięki czemu można je opanować w kilka chwil. Co więcej, do naszych roll upów możesz zamówić dodatkowe oświetlenie LED, które wyróżni Cię z tłumu i poprawi widoczność w ciemnych pomieszczeniach.