yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ścianki tekstylne

Jak wykonane są ścianki tekstylne od adsystem?

Aluminiowa konstrukcja

Podstawą naszych ścianek reklamowych jest kombinacja aluminiowych profili. Aby je połączyć, wystarczy zestawić je zgodnie z oznaczeniami oraz spiąć za pomocą zatrzasków. To pozwala na szybki montaż i sprawne postawienie całości. Do przygotowania naszych ścianek używamy profili o różnej średnicy - 34 mm i 43 mm. W tym pierwszym przypadku, ścianki tekstylne Light są bardzo lekkie i w rezultacie świetnie sprawdzają się przy częstym przenoszeniu. Możesz zatem na nie śmiało postawić, jeśli regularnie prowadzisz działania promocyjne w różnych punktach.

Z kolei ścianki tekstylne Premium to modele, których konstrukcja posiada profile o większej średnicy. Dzięki temu są nieco cięższe i stabilniejsze. Będą dzięki temu dobrą opcją w przypadku, jeśli szukasz nośnika reklamowego na wydarzenia, na których będzie się dużo działo.

Tekstylny wydruk

Zwieńczeniem naszych ścianek reklamowych jest wydruk na tekstylnym materiale. Tkanina, jakiej używamy w produkcji jest elastyczna, więc łatwo założyć ja na aluminiową konstrukcję. Jednocześnie trzyma swój pierwotny kształt, dzięki czemu na ściance prezentuje się bardzo dobrze. Na wydruku umieścimy twoje personalizowane grafiki. Do ich wykonania stosujemy sublimacyjną metodę druku. To ekologiczna technika pracy, która pozwala nam osiągnąć wysokiej jakości wydruk oraz bardzo dobre odwzorowanie kolorów.

Co ważne, musisz wiedzieć, że wydruki do naszych ścianek możesz prać w pralce automatycznej w temperaturze do 30 stopni C. W efekcie nawet jeśli tkanina pobrudzi się na targach, w łatwy sposób usuniesz zabrudzenia i ścianka reklamowa będzie ci służyć w dobrym stanie przez długi czas. Ponadto musisz wiedzieć, że twoje grafiki mogą być widoczne z dwóch stron, jeśli wybierzesz opcję druku dwustronnego.

Ścianki reklamowe w różnych rozmiarach i kształtach

W naszej ofercie znajdziesz różne warianty ścianek reklamowych. Możesz postawić np. na ścianki łukowe, których profil jest poprowadzony horyzontalnie. W takim wydaniu ścianki tekstylne mogą być świetnym rozwiązaniem, jeśli szukasz tła na konferencje prasowe lub do przygotowania tła pod nagrania na social media. Inny rodzaj ścianek łukowych, jakie znajdziesz w tej kategorii, to modele łukowe, których wygięcie przebiega po linii wertykalnej. Taka konstrukcja sprawia, że wydruk sięga od samego podłoża, aż do szczytu ścianki. W efekcie produkt może dokładnie zakryć ustawione za nim przedmioty. Wśród naszych produktów znajdziesz też ścianki proste.

Ścianki reklamowe tekstylne - jak możesz je wykorzystać?

Ścianki reklamowe tekstylne to jedne z najpopularniejszych nośników reklamy. Nasi klienci doceniają je za wysokiej jakości wydruki, łatwy montaż i beznarzędziowe składanie i rozkładanie. Zobacz, kiedy i w jakich okolicznościach możesz wykorzystać nasze ścianki wystawiennicze.

Ścianka reklamowa na targi i promocje

Prezentowane w tej kategorii ścianki reklamowe tekstylne będą świetnym wyborem, jeśli planujesz udział w targach lub organizujesz promocję w galerii handlowej. Za pomocą naszego produktu wyodrębnisz swoje stoisko na tle pomieszczenia oraz efektownie zaprezentujesz swoje produkty. Ponadto dzięki wysokiej jakości wydrukom, twoje stoisko promocyjne będzie przyciągać uwagę już z daleka i potencjalni klienci łatwiej do ciebie trafią.

Ścianka tekstylna do biura

Kolejnym sprawdzonym sposobem na ścianki reklamowe, jest zastosowanie ich w siedzibie swojej firmy. Możesz ich użyć np. w open space, aby wydzielić konkretne funkcjonalne strefy, czy w części relaksu pracowników. W takim wydaniu nasza ścianka reklamowa może być elementem wewnętrznej komunikacji. Na wydrukach możesz umieścić informacje o bieżących akcjach specjalnych i ważnych wydarzeniach z życia firmy. Ale równie dobrym pomysłem będzie wykorzystanie ścianek z twoim firmowym logo jako elementów aranżacji wnętrza.

Ścianki tekstylne w urzędach i instytucjach kultury

Ścianka reklamowa może być świetną alternatywą dla tradycyjnego roll-upa i służyć komunikacji z odbiorcami. Na wydruku możesz umieścić informacje o bieżących wydarzeniach kulturalnych, realizowanych projektach czy przyznawanych grantach. W tym przypadku szczególnie ważna jest możliwość łatwej wymiany wydruków - nasze produkty są ustandaryzowane, więc gdy zajdzie potrzeba wymiany grafik, nie musisz zamawiać całej nowej ścianki. Wystarczy kupić sam materiał z wydrukiem.

Ścianka reklamowa w lokalu usługowym lub sklepie

Produkty zgromadzone w tej kategorii świetnie sprawdzą się do prezentowania twoich produktów i usług w lokalu regularnie odwiedzanym przez klientów. Jeśli prowadzisz biuro pośrednictwa nieruchomości, salon beauty czy studio jogi lub jakikolwiek inny biznes, naszą ściankę możesz wykorzystać właśnie jako narzędzie promocji w swoim lokalu.

Jak widzisz, ścianki tekstylne od adsystem to praktyczny sposób na wyróżnienie się, zwrócenie uwagi klientów i sprawdzone narzędzie komunikacji. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz praktyczne rozwiązanie dla swojej firmy.