yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Podwieszenie targowe

Czym wyróżnia się system podwieszany?

System podwieszany to taka aureola, która może zawisnąć nad Twoim stoiskiem na targach, nad wyspą sprzedażową, czy stoiskiem degustacyjnym. Zamontowany na aluminiowej ramie tekstylny wydruk reklamowy jest nie tylko łatwy w montażu, ale także lekki, dzięki czemu może zawisnąć w każdym miejscu. Co więcej, możliwość złożenia i rozłożenia go bez żadnych narzędzi ograniczy Twoje koszty oraz pozwoli Twoim pracownikom na efektywną współpracę z tym systemem.

Dodatkowe oświetlenie sprawia, że reklama jest doskonale widoczna z daleka oraz wyróżnia się zawsze i wszędzie. Sprawdź wszystkie opcje i kształty, jakie proponujemy, a jeśli nie znajdziesz nic dla siebie – zadzwoń! Jako producent materiałów reklamowych możemy zaproponować indywidualne podejście do Twoich potrzeb i wykonać podwieszenie według Twoich oczekiwań.

System podwieszany – ekologiczny, trwały, ponadczasowy!

Co jeszcze wyróżnia nasz system podwieszany? Jego trwałość i ponadczasowość. Dzięki temu, że łatwo go złożyć i rozłożyć do niewielkich rozmiarów, a torba transportowa zmieści się nawet w aucie osobowym, możesz zabierać go wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz. Tekstylna obwoluta daje się łatwo czyścić (w zwykłej pralce), a także umożliwia jej szybką i prostą wymianę.

W ten sposób używając jednego stelażu, możesz skompletować kilka różnych zestawów reklamowych – w zależności od oferty lub pory roku. Takie rozwiązanie może Ci towarzyszyć przez wiele długich lat. Natomiast nasza opieka posprzedażowa zapewni Ci, że nawet po wielu latach bez problemu zamówisz kolejne wydruki, które będą idealnie pasować na posiadany przez Ciebie zestaw. Zainteresowany? Zadzwoń już teraz i spytaj o wszystkie możliwości, jakie oferujemy!