yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Meble targowe

Jakie korzyści daje wybór stoiska wystawowego od adsystem?

Stoisko na targach jak wizytówka firmy

Aby zrobić dobre pierwsze wrażenie masz tylko kilka sekund. Na targach z reguły dużo się dzieje. Hale przepełnione są wzorami i kolorami promującymi inne marki. Systemy, jakie zgromadziliśmy w tej kategorii pomogą ci wyróżnić się na tle konkurencji, skupić uwagę odbiorców i w rezultacie skutecznie zaprezentować im swoją ofertę. Nasze stoiska targowe to efektowne konstrukcje, na których umieścimy wydruki z twoimi personalizowanymi grafikami.

Aby przygotować wydruki do systemów wystawienniczych, stosujemy sublimacyjną technikę druku. To metoda, która pozwala nam na ekologiczny, wysokiej jakości druk, w którego efekcie uzyskujemy wyraziste grafiki o głębokich, dobrze nasyconych kolorach. Dzięki temu wydruki idealnie oddadzą przyjętą przez ciebie koncepcję graficzną i wpiszą się w system identyfikacji marki. W rezultacie stoisko wystawowe od adsystem stanie się wizytówką twojego brandu i pomoże ci kreować profesjonalny wizerunek.

Stoisko na targi, czyli wygodne miejsce pracy

W adsystem dokładamy starań, aby nasze stoiska wystawowe były nie tylko efektowne i spełniały swoją marketingową rolę, ale też zapewniały komfort użytkowania. Dotyczy to nie tylko montażu i wznoszenia konstrukcji. Dokładamy starań, aby wyroby, które opuszczają naszą linię produkcyjną stawały się wygodnymi miejscami pracy na czas targów. Wierzymy, że dobra aranżacja stoiska targowego może nie tylko wesprzeć twoje działania promocyjne, ale też zdecydowanie poprawić ich skuteczność.

Stoiska targowe modułowe szyte na miarę twojego biznesu

Jako producent zabudowy stoisk targowych dobrze wiemy, że standardowe rozwiązania nie zawsze się sprawdzają. Dlatego oferujemy ci szerokie możliwości personalizacji naszych wyrobów. Możemy dostosować stoisko wystawowe do twoich potrzeb. Oznacza to, że stoiska na targach mogą mieć różne rozmiary, konfiguracje oraz efektowne elementy architektury, jak np. zadaszenia czy formy łukowe.

Aranżacja stoiska targowego na lata

Aby udział w targach branżowych był naprawdę skuteczny, warto prezentować swoją firmę regularnie na imprezach tego typu. Dlatego właśnie w adsystem projekty stoisk targowych są tak przygotowane, aby nasze systemy służyły ci w dobrym stanie przez długi czas. Do ich wykonania stosujemy wytrzymałe aluminium oraz materiały tekstylne, które nie niszczą się, ani nie gniotą w transporcie. W efekcie zabudowa stoisk targowych stanie się inwestycją na lata. Musisz jednocześnie wiedzieć, że jeśli z czasem zmienisz koncepcję graficzną lub wprowadzisz promocję dla nowych klientów, możesz w naszym sklepie zamówić jedynie wydruki, które będą pasowały do już posiadanej konstrukcji.

Jakie stoiska na targi znajdziesz w ofercie adsystem?

W procesie projektowania naszych stoisk targowych zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się różne systemy wystawiennicze. Dzięki temu możemy zapewnić ci indywidualne podejście, a ty możesz wybrać różnego rodzaju rozwiązania. Zobacz, jakie modułowe stoiska targowe oferujemy.

Stoiska targowe modułowe mFrame

Projekt stoiska targowego w oparciu o system mFrame, to rozwiązanie premium, które z pewnością przyciągnie uwagę odwiedzających targi. System ten wyróżnia się się możliwością wykonania naprawdę skomplikowanej i efektownej zabudowy, ponieważ zawiera m.in. ramy łukowe i zadaszenia. Stawiając na mFrame możesz zatem wspólnie z nami stworzyć stoisko na targi, które wyróżni się już z daleka.

Kolejną ważną cechą systemu mFrame jest fakt, że ramy tworzące stoisko wystawowe, są już skręcone. Dzięki temu montaż nawet skomplikowanej konstrukcji przebiegnie sprawniej, ponieważ ramy łączy się beznarzędziowo za pomocą dołączonych do zestawu specjalnych łączników.

Ultramobilne stoiska na targach Multiframe

Z kolei dzięki budowie stoisk targowych w oparciu o system Multiframe zyskasz bardzo mobilny zestaw wystawienniczy. Stoisko tego typu składa się z profili modułowych o wymiarach 100x250 cm i 50x250 cm. Co ważne, zabudowa targowa tego typu może być modyfikowana z czasem, ponieważ w razie potrzeby można swobodnie zmieniać układ poszczególnych modułów.

Kolejna cecha, która wyróżnia system Multiuframe to sposób montażu i demontażu, który pozwala na rozłożenie ram do niewielkich elementów składowych oraz zapakowanie całości do poręcznych toreb. Dzięki temu możesz spakować swoje stoisko wystawiennicze nawet do samochodu osobowego. Wydruki do systemu Multiframe przygotowujemy na materiale, który nie przepuszcza światła. W związku z tym ramy nie posiadają wewnętrznego oświetlenia, ale możesz postawić na lampki zewnętrzne, które podświetlą grafiki.

Podświetlane stoiska wystawowe SEGO

Jeśli szukasz rozwiązania, które operuje nie tylko wysokiej jakości grafikami, ale też oświetleniem wewnętrznym, zwróć uwagę na stoiska na targi SEGO. Moduły, które tworzą zabudowę, są wyposażone w paski LED zamontowane na krawędziach bocznych. Dzięki nim wydruki są równomiernie podświetlone i w rezultacie grafiki prezentują się jeszcze lepiej. Stoisko wystawowe wykończone przy użyciu tego systemu wyróżni twoją markę na tle konkurencji i pomoże przyciągnąć uwagę nowych klientów. System ten wyróżnia się także beznarzędziowym montażem oraz możliwością zabudowy kantorka.

Ekonomiczna aranżacja stoiska targowego Foldable

Zadbaliśmy także, aby w naszej ofercie znalazły się ekonomiczne rozwiązania pozwalające na przygotowanie podstawowego i nieskomplikowanego stoiska. Systemem dającym takie możliwości jest Foldable. Stoiska na targi tego typu składają się z aluminiowych stelaży wyposażonych w wydruki z personalizowanymi grafikami. Jeśli więc szukasz budżetowego stoiska na targach, to może być dobry trop.

Gotowe zestawy stoisk targowych

W naszej ofercie znajdziesz również gotowe stoiska targowe. Inspiracje do ich postania czerpaliśmy z naszych doświadczeń, więc możesz wybierać pomiędzy sprawdzonymi rozwiązaniami. Znajdziesz wśród nich takie typu stoisk jak konstrukcje:

  • wyspowe,

  • narożne,

  • szeregowe.