yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Modułowe zabudowy targowe

Jak wykonane są stoiska modułowe na targi mFrame?

Stoiska modułowe na targi mFrame to złożone konstrukcje. Przekonaj się, jak wykonana jest zabudowa targowa tego typu.

Aluminiowa konstrukcja i system łączników

Podstawę systemu zabudowy stoisk wystawowych mFrame stanowią aluminiowe ramy. Co ważne, są one już złożone, aby ułatwić ci montaż i demontaż systemu. Dzięki temu wystarczy je połączyć za pomocą łączników dołączonych do systemu. Obok tych podstawowych elementów, mFrame to także stopy podporowe, łączniki, clampy oraz maskownice. Całość tworzy solidny i trwały zestaw wielokrotnego użytku, który posłuży ci na kolejnych wydarzeniach i promocjach.Kolejnym ważnym aspektem jest fakt, że ramy nie są spawane, a skręcane. Ma to znaczenie, jeśli pojawi się potrzeba np. transportu samolotowego na zagraniczne wydarzenia.

Zabudowa targowa i wysokiej jakości wydruki

Zwieńczeniem modułowej zabudowy targowej są wydruki. Z reguły przygotowujemy je na materiale tekstylnym, który zajmuje niewiele miejsca i nie gniecie się w transporcie. Okazjonalnie wykonujemy je także na plexi i dibondzie. Do przygotowania wydruków stosujemy zaawansowane technologicznie techniki drukarskie. Dzięki temu uzyskujemy wysokiej jakości grafiki oraz bardzo dobre odwzorowanie kolorów. W efekcie zabudowa stoisk targowych w systemie mFrame będzie prezentować się bardzo efektownie, a całość wpisze się w system identyfikacji graficznej twojej marki. Dzięki temu zyskasz wizytówkę brandu, która umocni wizerunek firmy premium.

Gdzie i w jakich okolicznościach wykorzystasz modułowe stoiska targowe mFrame?

Chociaż system mFrame został zaprojektowany jako zabudowa stoisk targowych, to okazuje się, że znajduje wiele innych zastosowań. Oto kilka przykładów wykorzystania stoiska modułowego mFrame.

Zabudowa stoisk targowych

MFrame jest jednym z chętniej wybieranych modułowych stoisk targowych przez naszych klientów. Odbiorcy doceniają ten system za efektowny wygląd, solidne wykonanie oraz modułowy układ. Stawiając na zabudowę stoisk targowych w wariancie mFrame, zyskasz stanowisko wystawiennicze, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Stoisko modułowe w salonie usługowym lub showroomie

Kolejny sposób na wykorzystanie zabudowy stoisk targowych poza ich typowym, wystawienniczym zastosowaniem, jest użycie systemu w salonie usługowym lub showroomie. MFrame umożliwi wydzielenie przestrzeni do prezentacji produktów i usług oraz spotkań z klientami. Jednocześnie za pomocą wydruków system stanie się nośnikiem reklamy i informacji, który będzie dodatkowo umacniał wizerunek marki w świadomości odbiorców - zarówno odwiedzających firmę, jak i klientów.

Stoisko targowe modułowe jako ścianka brandingowa

Ciekawym pomysłem na wykorzystanie zabudowy stoisk targowych poza targami, jest użycie systemu jako ścianki brandingowej. Jeśli przestrzeń w siedzibie twojej firmy na to pozwala, stoiska modułowe mogą posłużyć jako ścianka do zdjęć czy nagrań, które następnie wykorzystasz w social mediach. Takie zastosowanie sprawi, że budowa stoiska targowego będzie jeszcze bardziej opłacalna, ponieważ możliwe będzie użycie systemu wystawienniczego także poza targami.

Jaka jest cena zabudowy stoiska targowego mFrame?

Cennik stoisk targowych w systemie mFrame jest uzależniony od wielkości stoiska oraz stopnia skomplikowania konstrukcji z aluminiowych profili. Możemy przygotować dla ciebie niemal każde stoisko, od tych zupełnie prostych, po rozbudowane, nowoczesne rozwiązania. Jeśli ciekawi cię podstawowa cena zabudowy stoiska targowego w omawianym tu systemie, w naszej ofercie znajdziesz ścianki reklamowe mFrame w cenie niecałych 6 tysięcy złotych.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz stoisko targowe modułowe, które spełni potrzeby twojego biznesu. A jeśli masz wątpliwości lub nie wiesz, jaka zabudowa targowa będzie najlepszym rozwiązaniem, skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni doradcy pomogą ci wybrać i zaprojektować rozwiązanie szyte na miarę twojej marki.

stoisko targowe modułowe stoisko targowe modułowe
Akcesoria mframe | Adsystem
 

Akcesoria

Oferujemy standardowe akcesoria do ekspozycji produktów takie jak półki czy panele na zawieszki. Dodatkowo stoisko wzbogacić możemy o TV na systemowym uchwycie, oświetlenie LED czy pomieszczenie gospodarcze z drzwiami zamykanymi na klucz.

Wyposażenie stoiska mframe | Adsystem
 

Wyposażenie stoiska

Uzupełnimy stoisko meblami, trybunkami czy stojakami na ulotki. Wyróżnimy je logotypem za styroduru bądź logotypem podświetlanym.

Kasetony podświetlane mframe | Adsystem
 

Kasetony LED

Obawiasz się, że na stoisku będzie zbyt ciemno? Zamiast ram Mframe zastosować możemy kasetony podświetlane, kasetony dynamiczne bądź led screeny, które ożywią przestrzeń.

Podłoga systemowa mframe | Adsystem
 

Podłoga systemowa

Podniesiona podłoga dodaje prestiżu. Na niej zastosować możemy wykładzinę targową bądź panele w macie lub połysku. Dodatkowo pozwoli ukryć okablowanie.

Systemy podwieszane mframe | Adsystem
 

Systemy podwieszane

Proponujemy szeroką gamę systemów rurowych oraz kasetonów, które możemy podwiesić do sufitu. Dzięki temu łatwiej będzie klientowi zlokalizować stoisko.

Usługi dodatkowe mframe | Adsystem
 

Usługi dodatkowe

Klienci decydują się na modułowe rozwiązania nie tylko ze względu na samodzielny montaż - ich wielokrotne użycie pozwala na spore oszczędności a my oferujemy magazynowanie, logistykę, montaż i demontaż. Możesz przyjechać kiedy stoisko będzie już gotowe.

Projekt | Adsystem

Projekt

Zaprojektujemy Twoje stoisko tak, aby spełniało Twoje oczekiwania.

Wycena | Adsystem

Wycena

Darmowa wycena stoiska już na etapie projektowania.

Montaż | Adsystem

Montaż

Świadczymy usługi montażowe na CAŁYM Świecie.

Transport | Adsystem

Transport

Transport dedykowany lub firma kurierska - wybór należy do Ciebie