home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Modułowa zabudowa targowa mFrame

 

O systemie

 

Jeden system, wiele zastosowań, pełnia swobody.

Mframe to nowoczesna i innowacyjna zabudowa targowa. Jest modułowa i w pełni mobilna. Nasz system zapewnia Ci to, czego najbardziej potrzebujesz – wygodę i wolność użytkowania!
Dlaczego właśnie Mframe? To proste! To wygodny w montażu, całkowicie modyfikowalny system wielokrotnego użytku. Konstrukcja jest oparta na prostym stelażu i wymiennych modułach. Bez trudu dopasujesz swoje stoisko do każdej przestrzeni.

Elementy konstrukcji w systemie Mframe zostały wykonane z aluminium, który nadaje im niezbędnej wytrzymałości, a jednocześnie lekkości. Wypełnienie modułów to nadruk na płycie PCV lub materiale poliestrowym. Taka zabudowa stoiska targowego nie tylko będzie solidna, ale też bardzo trwała. Bez problemu użyjesz tych samych elementów do budowy swojego standu na kolejnych imprezach i eventach.

Pozostaje jeszcze wygoda i mobilność. Cały system Mframe możesz złożyć do pojedynczych elementów. To całkowicie upraszcza transport i przechowywanie. A gdy zajdzie potrzeba, bez trudu złożysz swój stand w dowolny sposób i bez narzędzi. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Uniwersalne elementy, wygodny montaż, solidna konstrukcja i szeroki zakres modyfikacji. Czy potrzebujesz czegoś jeszcze? Nie, bo to wszystkie daje Ci Mframe!Możliwości mframe

Akcesoria mframe | Adsystem
 

Akcesoria

Oferujemy standardowe akcesoria do ekspozycji produktów takie jak półki czy panele na zawieszki. Dodatkowo stoisko wzbogacić możemy o TV na systemowym uchwycie, oświetlenie LED czy pomieszczenie gospodarcze z drzwiami zamykanymi na klucz.

Wyposażenie stoiska mframe | Adsystem
 

Wyposażenie stoiska

Uzupełnimy stoisko meblami, trybunkami czy stojakami na ulotki. Wyróżnimy je logotypem za styroduru bądź logotypem podświetlanym.

Kasetony podświetlane mframe | Adsystem
 

Kasetony LED

Obawiasz się, że na stoisku będzie zbyt ciemno? Zamiast ram Mframe zastosować możemy kasetony podświetlane, kasetony dynamiczne bądź led screeny, które ożywią przestrzeń.

Podłoga systemowa mframe | Adsystem
 

Podłoga systemowa

Podniesiona podłoga dodaje prestiżu. Na niej zastosować możemy wykładzinę targową bądź panele w macie lub połysku. Dodatkowo pozwoli ukryć okablowanie.

Systemy podwieszane mframe | Adsystem
 

Systemy podwieszane

Proponujemy szeroką gamę systemów rurowych oraz kasetonów, które możemy podwiesić do sufitu. Dzięki temu łatwiej będzie klientowi zlokalizować stoisko.

Usługi dodatkowe mframe | Adsystem
 

Usługi dodatkowe

Klienci decydują się na modułowe rozwiązania nie tylko ze względu na samodzielny montaż - ich wielokrotne użycie pozwala na spore oszczędności a my oferujemy magazynowanie, logistykę, montaż i demontaż. Możesz przyjechać kiedy stoisko będzie już gotowe.

Projekt | Adsystem

Projekt

Zaprojektujemy Twoje stoisko tak, aby spełniało Twoje oczekiwania.

Wycena | Adsystem

Wycena

Darmowa wycena stoiska już na etapie projektowania.

Montaż | Adsystem

Montaż

Świadczymy usługi montażowe na CAŁYM Świecie.

Transport | Adsystem

Transport

Transport dedykowany lub firma kurierska - wybór należy do Ciebie!

Modułowe zabudowy targowe to bez wątpienia przyszłość tej branży oraz kierunek, który decyduje się obrać coraz więcej firm. Takie stoiska targowe należy postrzegać bardziej jako inwestycje, niż jednorazowy zakup - kontrukcję możemy wykorzystywać przez lata, zmieniać jej konfiguracje, rozbudowywać, a wydruki możemy wymieniać w zależności od imprezy lub promowanej właśnie inicjatywy, czy produktu. Oszczędzamy zatem pieniądze. Warto również pamiętać o walorach ekologicznych takiego rozwiązania - modułowe stoisko targowe możemy wykorzystać wielokrotnie, dbając przy tym o Naszą Planetę!

 
 

Realizacje mframe