Namiot ekspresowy handlowy AdTent Express

WYMIARY SYSTEMU

 • Dostępne rozmiary:
  M: 3x3
  L: 3x4.5
  XL: 3x6
 • Wysokość:
  340 cm

MATERIAŁY

 • aluminium, poliester


OPIS

Łatwe w montażu i skuteczne namioty ekspresowe.Przedstawiamy nasz nowy produkt – adTent Express. Jest to namiot ekspresowy, który bez wątpienia znajdzie swoje zastosowanie na wielu imprezach.

Obecna sytuacja podpowiada nam, że wiele eventów przeniesie się z hal i zamkniętych obiektów do otwartych przestrzeni. Każde wydarzenie plenerowe wymaga odpowiedniej oprawy i odpowiednich systemów do wsparcia sprzedaży, którymi mogą być na przykład namioty handlowe ekspresowe. Bardzo często pierwszą myślą, kiedy planujemy swój własny event, są właśnie aluminiowe ekspresowe namioty targowe.

Namiot ekspresowy adTent to gwarancja dobrej jakości w atrakcyjnej cenie.Na adTent Express składa się aluminiowa, nożycowa konstrukcja, która jest łatwa w rozłożeniu, a także wydruk na materiale tekstylnym wykonany w technologii eko sublimacji. Całość wydruku powstaje według pomysłu klienta. Można więc śmiało powiedzieć, że namioty ekspresowe od Adsystem zapewniają maksymalne wykorzystanie przestrzeni reklamowej, która skutecznie przykuje uwagę potencjalnych odbiorców.

Namiot ekspresowy to nieodłączny element takich wydarzeń jak chociażby eventy promocyjne, koncerty plenerowe, catering czy imprezy sportowe.

Często korzystają z nich również służby mundurowe podczas swoich działań.

Dzięki temu, że namioty ekspresowe są produktami dość prostymi w obsłudze, są one również niezwykle kompaktowe. Taki namiot po złożeniu do torby zajmuje mało miejsca, co w dobie minimalizmu jest cechą bardzo pożądaną.

Namioty ekspresowe adTent są dostępne w kilku rozmiarach, dzięki czemu łatwo je dopasować do swoich własnych potrzeb. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami.

GALERIA