zestaw a02. adSet 02

OPIS

Zestaw promocyjny AdSet 02 składa się z dwóch standów AdPoster L o szerokości 60 cm, standu AdPoster L o szerokości 120 cm oraz trybunki AdTribune Hit.

Trybunka Hit jest wyposażona w ultralekką konstrukcję zaopatrzoną w poprzeczne wzmocnienia gwarantujące wysoką wytrzymałość i solidność. Cechuje ją błyskawiczne rozstawienie, a po złożeniu mieści się w niewielkiej torbie transportowej.

Adposter L - Najbardziej popularne, zwane stojakami L od litery, którą przypominają, mają za zadanie zwrócić uwagę użytkownika swoją funkcjonalnością, prostotą, łatwością montażu, niską ceną, a odbiorcę przekazu reklamowego swoją efektywnością. Adposter L wyparł z rynku nieudane i uciążliwe konstrukcje typu X banner i inne podobne. Jest to produkt, który świetnie nadaje się na różnego rodzaju szkolenia, spotkania biznesowe czy promocje. Cechuje go super lekka konstrukcja wykonana z aluminium i włókna szklanego, która po złożeniu mieści się do niewielkiej torby. Istnieje możliwość zawieszenia samego banneru na ścianie.

Istnieje możliwość zamawiania samych elementów graficznych, co umożliwia kilkakrotne wykorzystanie danego systemu.

SKŁAD ZESTAWU:

- l01. adPoster L 120x204
- l01. adPoster L 60x204 x2
- t03. adTribune Hit

GALERIA