zestaw a06. adSet 06

OPIS

Zestaw promocyjny AdSet 06 składa się ze standu AdPoster L o szerokości 100 cm, trybunki AdTribune Hit oraz stojaka AdFolder. Trybunka Hit jest wyposażona w ultralekką konstrukcję zaopatrzoną w poprzeczne wzmocnienia gwarantujące wysoką wytrzymałość i solidność. Cechuje ją błyskawiczne rozstawienie, a po złożeniu mieści się w niewielkiej torbie transportowej.

Adposter L - Najbardziej popularne, zwane stojakami L od litery, którą przypominają, mają za zadanie zwrócić uwagę użytkownika swoją funkcjonalnością, prostotą, łatwością montażu, niską ceną, a odbiorcę przekazu reklamowego swoją efektywnością. Adposter L wyparł z rynku nieudane i uciążliwe konstrukcje typu X banner i inne podobne. Jest to produkt, który świetnie nadaje się na różnego rodzaju szkolenia, spotkania biznesowe czy promocje. Cechuje go super lekka konstrukcja wykonana z aluminium i włókna szklanego, która po złożeniu mieści się do niewielkiej torby. Istnieje możliwość zawieszenia samego banneru na ścianie.

Adfolder jest wykonany z aluminium i wypełniony plexi bądź sklejką drewnianą. Wyróżnia się oryginalnym, przyciągającym uwagę nowoczesnym designem. Można go szybko złożyć i rozłożyć. Foldery można układać z obu stron stojaka co czyni go bardzo praktycznym. Wraz ze stojakiem zestaw tworzy aluminiowa walizka, wygodna do transportowania i jednocześnie zabezpieczająca przed zniszczeniem i porysowaniem konstrukcji stojaka.

Istnieje możliwość zamawiania samych elementów graficznych, co umożliwia kilkakrotne wykorzystanie danego systemu.

SKŁAD ZESTAWU:

- l01. adPoster L 100x204
- t03. adTribune Hit
- f01. adFolder

GALERIA