home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
logo-white

Stoiska degustacyjne

Poznaj sposób na jeszcze lepszą promocję na targach.

Stoiska promocyjne produkowane przez Adsystem stanowią nieodzowne narzędzie w pracy profesjonalnych sprzedawców i marketerów. Przy ich zastosowaniu każdy przekaz reklamowy znajdzie swojego potencjalnego odbiorcę. Gwarantujemy także, że odpowiednio zaplanowana akcja promocyjna wiele zyska na zaangażowaniu akcesoriów naszej marki. Stoiska degustacyjne doskonale sprawdzą się chociażby w czasie różnego typu promocji i degustacji oraz wszędzie tam, gdzie efektownemu przekazowi promocyjnemu towarzyszy bezpośredni kontakt z Klientem.

Do niewątpliwych zalet, jakie niesie ze sobą stoisko promocyjne od Adsystem, należy łatwość i szybkość montażu. Ponieważ stoiska degustacyjne zbudowane są w oparciu o aluminiową ramę, do składania nie są konieczne żadne specjalistyczne narzędzia. Dodatkowo stoiska degustacyjne wyposażono w funkcjonalną półkę, zaś blat z płyty meblowej może być wykonany w wielu dostępnych kolorach.

 

Możesz także wzmocnić przekaz reklamowy, jaki niesie ze sobą stoisko promocyjne. W jaki sposób? Odpowiedzią jest topper. Dodający powierzchni reklamowej topper sprawia, że nasze wysiłki marketingowe będą bardziej owocne i więcej osób dostrzeże nasz produkt – a oto przecież chodzi w akcji reklamowej. Trzeba również dodać, że całość konstrukcji zabezpieczona jest poprzecznymi wzmocnieniami, dzięki czemu stoisko promocyjne zyskuje na trwałości i żywotności.

Lady promocyjne to wygoda i mobilność w jednym

Stoiska degustacyjne proponujemy w kilku różnych formach. Pozwoli Ci to na wybór najbardziej dopasowanej do oczekiwań oraz efektu, jaki chcesz wywrzeć na klientach. Niewielki Ring? Standardowe stoisko? A może wpadające w oko Elypse? Mamy różne stoiska degustacyjne – dzięki temu możesz wybrać najlepsze do planowanej promocji. Dobierz je tak, aby dostępna powierzchnia umożliwiała swobodne rozłożenie materiałów marketingowych oraz pozwoliła na wyeksponowanie towarów do degustacji.

Stoiska degustacyjne wyposażone są również w kółka, które pozwalają na ich dowolne i wygodne przemieszczanie. Optymalne gabaryty i zgrabna konstrukcja sprawiają, że po złożeniu całość zmieści się w niewielkiej torbie transportowej. Bez problemu możesz przewozić stoiska promocyjne gdziekolwiek tylko chcesz. Wszystkie proponowane modele wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zyskujesz pewność ich długiej eksploatacji – są one inwestycją, która zwróci się podczas dziesiątek imprez i targów.


Stoiska promocyjne marki Adsystem są lekkie, łatwe w obsłudze i poręczne. Sprawdź sam!

Nasza oferta skierowana jest nie tylko na całą Polskę, ale również na inne kraje europejskie. Posiadamy duże doświadczenie w transporcie i wysyłce do krajów Unii Europejskiej i nie tylko. Niezależnie zatem od tego, gdzie znajduje się Twoja firma lub gdzie będzie mieć miejsce Twój event, zgłoś się do nas – przygotujemy stoiska promocyjne idealnie prezentujące każdą ofertę!

Warto także dodać, że cena za nasze stoiska promocyjne jest bardzo przystępna – dzięki czemu możesz wyposażyć swoją firmę w wysokiej jakości stoiska degustacyjne bez ponoszenia większych kosztów! A jeśli nie wiesz, jakie stoiska promocyjne są najlepsze do planowanych akcji marketingowych, skontaktuj się z nami – nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli nam udzielić Ci fachowej porady i wskazać optymalne rozwiązania. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i wybierz najlepsze stoisko dla promowania Twojego biznesu!