home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

AdTribune pop-up - kolejna nowość w ofercie adsystem

Szukasz trybunki reklamowej, która jest nie tylko świetnym narzędziem marketingowym, ale także jest wygodna w użytkowaniu i transporcie? Polecamy ci nowość w naszej ofercie, czyli AdTribune pop-up - pierwszą na rynku, samoskładającą się trybunkę promocyjną. Zobacz, czym charakteryzuje się nasz nowy produkt oraz podczas jakich działań promocyjnych może ci się przydać.

Trybunki wystawiennicze to często element obowiązkowy, który składa się na dobrze zaplanowane stoiska promocyjne. Dobrze wiemy, jak ważne jest, aby podczas targów i promocji szybko i sprawnie przygotować miejsce swojej prezentacji. Dlatego właśnie w ofercie adsystem pojawiła się nowość - trydunka reklamowa AdTribune pop-up. Lady wystawiennicze tego typu będą świetną alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań.

Trybunka reklamowa, którą rozłożysz jednym ruchem

Dlaczego trybunka wystawiennicza AdTribune pop-up jest tak szczególnym produktem? Wszystko za sprawą innowacyjnej konstrukcji, która przekłada się na sposób składania i rozkładania produktu. Aby rozłożyć trybynkę, wystarczy unieść ją ku górze jednym płynnym ruchem. Nie musisz zatem zaprzątać sobie głowy kompletowaniem narzędzi czy właściwym parowaniem poszczególnych elementów konstrukcji. Złożenie trybunki przebiegnie sprawnie, nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia w pracach manualnych.

 

Lady na targi, konferencje i biura

Trybunki wystawiennicze pop-up - dlaczego warto na nie postawić?

Wydarzenia promocyjne to szczególne eventy. Musisz pamiętać o wielu aspektach przygotowania stoiska oraz materiałów firmowych. Dlatego właśnie my w adsystem zadbaliśmy, aby ułatwić ci przynajmniej część tego zadania. Zobacz, dlaczego warto postawić na trybunkę targową typu pop-up.

Prosty montaż bez potrzeby użycia narzędzi

Podczas targów i innych wydarzeń promocyjnych często liczy się każda minuta. Dlatego produkt, który właśnie ci prezentujemy, świetnie sprawdzi się wtedy, gdy działasz pod presją czasu. 

Szacujemy, że trybunkę rozłożysz w kilka sekund. Po rozłożeniu jej do pozycji stojącej, wystarczy zabezpieczyć konstrukcję poprzeczką supportu, która uchroni całość przed samoczynnym złożeniem. Następnie wystarczy dodać wydruki z twoją grafiką i podłączyć przewód do źródła zasilania, a trybunka pop-up będzie gotowa do pracy.

Łatwy transport i przenoszenie 

Ważnym atutem samorozkładającej trybunki reklamowej jest nieduża waga. W rezultacie produkt nie będzie cię bardzo obciążał podczas przygotowywania i przenoszenia twojego stanowiska promocyjnego. Co ważne, po złożeniu trybunka ma kompaktowe wymiary i można ją z powodzeniem przewozić w samochodzie osobowym.

Co więcej, transport na stoisko promocyjne będzie bardzo łatwy, a to za sprawą poręcznej torby transportowej. Zasobnik ten zminimalizuje także uszkodzenia mechaniczne trybunki w trakcie przenoszenia.

Personalizowane wydruki z twoją grafiką 

Zwieńczeniem trybunki są wydruki, na których umieścimy twoją personalizowaną grafikę. To sprawi, że twoje stoisko promocyjne będzie zgodne z systemem identyfikacji graficznej marki i będzie przyciągać wzrok oraz łatwiej zapadnie klientom w pamięć. Na wydrukach możesz umieścić firmowe logo, informację o asortymencie, promocji czy usługach - przekaz dostosujesz do swoich potrzeb i w efekcie łatwiej zrealizujesz cele marketingowe.

 

Diody Led, które pozwalają podświetlić wydruki

Podświetlenie led  

Przekaz reklamowy w marketingu bezpośrednim operuje z reguły grafiką i liternictwem. Aby twoja trybunka promocyjna była jeszcze efektywniejszym narzędziem, my dodaliśmy do niej oświetlenie. Rozwiązanie tego typu znasz już z innycyh naszych produktów tego typu, ale  AdTribune pop-up to pierwsze takie rozwiązanie łączące system szybkiego rozkładania i oświetlenia.

Dzięki diodom led rozmieszczonym równolegle w bocznych częściach ramy trybunki, wydruk z twoją grafiką będzie równomiernie podświetlony. W efekcie cały przekaz zyska na wyrazistości i łatwiej trafi do klientów.

 

trybunki reklamowe pop-up

 

Blat

W górnej części trybunki zamontowany jest blat. Liczy on sobie 100x35 cm. Możesz zatem ułozyć na nim najpotrzebniejsze podczas promocji akcesoria, ulotki itd.

Jak jest wykonana trybunka promocyjna AdTribune pop-up?

Do wykonania ramy omawianej tu trybunki wystawienniczej użyte zostały materiały, które zapewniają jej lekkość i wytrzymałość. To aluminium oraz tworzywo sztuczne. Uzupełnieniem całości są diody led, przewody i zasilacz oraz oczywiście wydruki, na których umieścimy twoją firmową grafikę. W druku używamy ekologicznej metody sublimacyjnej, która zapewnia żywe i wyraziste kolory. Z kolei tkanina to materiał typu backlit, który świetnie rozprasza światło, co dodatkowo przekłada się na korzystnye efekt wizualny.

Blat trybunki reklamowej

 

Kiedy i gdzie przyda ci się trybunka targowa typu pop-up?

Omawiane trybunki wystawowe typu pop-up to uniwersalne narzędzia promocyjne, które będa wsparciem twojego biznesu na różnego rodzaju eventach. 

  • Trybunka reklamowa do stoiska na targi

Z pewnością przyda ci się w trakcie targów czy promocji w centrach handlowych i usługowych. W trakcie eventów tego typu, gdy nawiązujesz bezpośredni kontakt z klientami warto zaakcentować miejsce, gdzie pracownik może podjąć klientów, wyeksponować na ladzie produkty i wygodnie omówić najważniejsze aspekty promocji. W takiej właśnie roli sprawdzi się nasze przenośne stanowisko promocyjne AdTribune pop-up.

  • Lada promocyjna na konferencje

Podświetlana trybunka promocyjna może być także dobrym rozwiązaniem, jeśli przygotowujesz się do konferencji lub innych wystąpień. Stanowisko z wyraźnie zaakcentowaną za pomocą światła grafiką oraz blatem będzie dobrym miejscem dla występujących prelegentów.

  • Lady wystawiennicze do biura lub salonu

Co ważne, produkt znajdzie też zastosowanie podczas różnych działań prowadzonych bezpośrednio w twoim biurze czy salonie. Jeśli chcesz wyróżnić na tle aranżacji wnętrza konkretny punkt, który w czasie promocji będzie miał kluczowe znaczenie, podświetlana trybunka reklamowa pop-up będzie idealnym rozwiązaniem.

  • Trybunki reklamowe dla handlowców

Produkt będzie także dobrym wsparciem w pracy przedstawicieli handlowych i innych pracowników, których sposobem działania jest częste przemieszczanie i promocja w różnych punktach. W takim przypadku trybunka promocyjna, którą szybko się składa i rozkłada oraz łatwo przenosi, będzie sporym ułatwieniem działań marketingowych.

 

Trybunka, którą możesz zabierać na targi, konferencie i różne promocje

 

Czy lada wystawiennicza typu pop-up może posłużyć także jako stoisko degustacyjne? Pamiętaj, że w trybunce AdTribune pop-up stosujemy materiał tekstylny, który mógłby się ubrudzić w kontakcie z żywnością. Do akcji promocyjnych tego typu polecamy ofertę naszych typowych stoisk degustacyjnych.