yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Samorozkładający kaseton podświetlany adFrame Pop-up - nowość w ofercie adsystem

Szybkie i beznarzędziowe rozkładanie, efektowny wygląd i podświetlenie led - to najważniejsze cechy naszego nowego produktu, czyli kasetonu podświetlanego adFrame Pop-up. Jeśli szukasz efektywnego nośnika promocyjnego, który dodatkowo będzie bardzo wygodny w obsłudze, zobacz, jaką nowość przygotowaliśmy.

 

W adsystem dobrze wiemy, że na targach czy w trakcie działań promocyjnych często pracuje się pod presją czasu. Dlatego dokładamy starań, aby nasze kasetony reklamowe były możliwie łatwe w obsłudze i szybkie w montażu. Tym razem przygotowaliśmy dla naszych klientów naprawdę innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli jeszcze szybciej i sprawniej przygotować stoisko wystawiennicze. Wszystko to za sprawą kasetonu adFrame pop-up.

Kasetony świetlne, które rozłożysz jednym ruchem

Kaseton reklamowy dwustronny adFrame Pop-up to pierwszy taki produkt na rynku. Gdybyśmy mieli wskazać jedną cechę, która wyróżnia go od pozostałych produktów tego typu, wymienilibyśmy szybkość rozkładania. Konstrukcja produktu jest wykonana w taki sposób, że rozkłada się ją jednym płynnym ruchem. Nie musisz w tym celu stosować żadnych narzędzi, ani dopasowywać do siebie poszczególnych elementów składowych - po prostu unosisz konstrukcję ku górze, a jej części składają się same.

 

Kaseton reklamowy pop-up

 

Co to oznacza w praktyce? Jeśli jedziesz na targi lub inne wydarzenie promocyjne, nie musisz się zaopatrywać w żadne narzędzia. Co więcej, złożenie kasetonu reklamowego adFrame Pop-up przyjdzie ci bez większego trudu, nawet jeśli nie masz doświadczenia ani zdolności manualnych.

Dlaczego warto postawić na kasetony reklamowe pop-up?

Przyjrzyjmy się teraz dokładniej wszystkim zaletom omawianego produktu. Zobacz, dlaczego warto postawić właśnie na samorozkładający kaseton podświetlany adFrame Pop-up?

kaseton led

Szybki montaż

Jak możesz się przekonać na filmie załączonym do tego tekstu, złożenie konstrukcji kasetonu jest naprawdę bardzo szybkie i szacujemy je dosłownie na kilka sekund. Do tego wystarczy jeszcze zapiąć na ramie poprzeczny support oraz wydruk z twoją personalizowaną grafiką, podłączyć przewód zasilający i gotowe - kaseton podświetlany adFrame Pop-up będzie przyciągał uwagę twoich klientów.

Łatwe przenoszenie 

Przygotowując swoje stoisko wystawiennicze z reguły musisz przetransportować różne materiały i elementy wyposażenia. Dlatego my zadbaliśmy o to, aby kaseton świetlny nie obciążał cię zbyt dużym ciężarem. AdFrame Pop-up to lekka konstrukcja. Łatwo przeniesiesz ją z miejsca na miejsce dzięki poręcznej torbie. 

Efektowny wygląd 

W adsystem dobrze wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego dokładamy starań, aby nasze produkty prezentowały się szczególnie dobrze. Wydruki z twoimi grafikami, które trafią na kasetony podświetlane, podlegają kilkuetapowej kontroli jakości. Z kolei dzięki metodzie sublimacji, jaką stosujemy w druku, grafiki będa miały głębokie i wyraziste barwy.

Podświetlenie 

Działania promocyjne najczęściej odbywają się w halach targowych, galeriach czy sklepach, czyli w miejscach pełnych wzorów i kolorów. Dlatego z pomocą przychodzi nam światło. W ramie kasetonu reklamowego umieszczone są listwy led. Taki typ oświetlenia zapewnia równomierne podświetlenie grafiki co sprawia, że dodatkowo wyróżnia się na tle innych systemów reklamowych.

Beznarzędziowy kaseton reklamowy - z czego jest wykonany?

Omówiliśmy już najważniejsze cechy naszych kasetonów reklamowych pop-up. Teraz skupmy się na ich konstrukcji. To ważny aspekt, który przekłada się na wygodę użytkowania kasetonów dwustronnych składanych w systemie pop-up.

Konstrukcja na bazie profilu aluminiowego i tworzywa sztucznego

Podstawą omawianego dziś produktu jest konstrukcja wykonana z aluminium i tworzywa sztucznego. Zastosowanie tych materiałów pozwoliło uzyskać wytrzymały kaseton, który jednocześnie jest dość lekki, a zatem łatwy w przenoszeniu i transporcie.

Oświetlenie LED

Kolejny element, bez którego tak dobry efekt, jaki daje nasz podświetlany kaseton pop-up, nie byłby możliwy, to listwy led. Diody są umieszczone w bocznych częściach ramy i równomiernie oświetlają wydruk. Aby to wszystko mogło zadziałać, do konstrukcji dołączony jest zasilacz, który wystarczy podłączyć bezpośrednio do kontaktu lub do przedłużacza.

Wysokiej jakości wydruki

Zwieńczeniem całości jest oczywiście wydruk. Umieszczamy go na specjalnej tkaninie typu backlit. To elastyczny, powlekany materiał, który jest wykończony tzw. kedrem, czyli cienką silikonową listwą. To właśnie dzięki niej łatwo zamontujesz wydruk w szczelinach ramy kasetonu.

 


 

Gdzie wykorzystasz kaseton podświetlany typu pop-up?

Kaseton podświetlany adFrame Pop-up będzie świetnym uzupełnieniem działań promocyjnych prowadzonych poza siedzibą twojej firmy. Gdzie konkretnie możesz wykorzystać nasz nowy produkt, aby ściągnąć uwagę klienta?

Samorozkładający kaseton LED, czyli idealny sposób na promocję na targach

Sprawdzi się np. w trakcie promocji w galerii handlowej czy lokalu usługowym. Jeśli planujesz udział w większym wydarzeniu promocyjnym np. w branżowych targach, adFrame Pop-up również będzie strzałem w dziesiątkę - łatwo przeniesiesz go wraz z innymi elementami stoiska. 

Kaseton reklamowy jako wsparcie handlowców

Kaseton świetlny typu pop-up to świetna propozycja dla przedstawicieli handlowych i reprezentantów firm, którzy często się przemieszczają i swoje prezentacje prowadzą w różnych miejscach. Kaseton adFrame Pop-up jest wygodny w przenoszeniu i transporcie - dzięki niewielkiej wadze oraz kompaktowym rozmiarom po złożeniu, można go bez trudu transportować w aucie osobowym oraz samodzielnie przenosić na miejsce ekspozycji. To zatem dobry wybór, jeśli planujesz działania promocyjne w różnych punktach i chcesz zaopatrzyć się w materiały promocyjne, które będą służyć wielokrotnie.

Kaseton reklamowy dwustronny - reklama na konferencjach i wydarzeniach firmowych

Kaseton pop-up samorozkładający będzie dobrym uzupełnieniem dla twojej reklamy np. w trakcie najróżniejszych konferencji czy spotkań biznesowych. Podświetlane grafiki z twoimi personalizowanymi wydrukami mogą być uzupełnieniem aranżacji recepcji, w której przeprowadzany będzie onboarding uczestników. Kaseton reklamowy może stanąć również np. przy wejściu do sali konferencyjnej, aby wyraźnie wskazać uczestnikom, do którego pomieszczenia powinni się udać.

Kaseton z oświetleniem w twoim biurze

Jego zastosowania nie ograniczają się jednak tylko do działań tego typu. Produkt możesz z powodzeniem wykorzystać także w swoim własnym biurze np. w recepcji czy innym miejscu, które chcesz wyróżnić na tle architektury wnętrza. Takie rozwiązanie może być dobrym sposobem na wewnętrzną promocję i branding.

To tylko kilka z naszych pomysłow na kasetony reklamowe pop-up i ich zastosowanie. Jesteśmy pewni, że reklamy tego typu, które są szczególnie widoczne i łatwe w obsłudze, pomogą ci rozwijać swój biznes na wielu różnych płaszczyznach.

Musisz też wiedzieć, że omawiany kaseton reklamowy będzie ci służył nawet wtedy, gdy zmienisz identyfikację wizualną czy przygotujesz nowe grafiki. W takiej sytuacji do konstrukcji wystarczy dokupić nowe wydruki.

Podsumowując, kasetony pop-up to nowe narzędzie skutecznej reklamy. Z pewnością znajdą zastosowanie podczas najróżniejszych wydarzeń promocyjnych oraz przyciągną uwagę twojego klienta. Omawiany tu produkt sprawdzi się wewnątrz pomieszczeń, ale jeśli szukasz produktów na reklamę na zewnątrz budynku, zobacz naszą ofertę wyrobów outdoorowych.