yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Alternatywne miejsce spotkań - plusy wyboru ścianek wystawienniczych

Spotkania zawsze odbywają się w określonych miejscach. Umawiamy się w kawiarni, w kinie, w sklepie. Spotykamy się też w pracy, a gdy bierzemy udział w dużej ilości imprez wystawienniczych, targach branżowych, czy konferencjach, gdzie miejsce nabiera szczególnego znaczenia. Gwar rozmów, różnorodność kolorów i kształtów otoczenia, muzyka mogą spowodować, że silniej niż kiedykolwiek będziemy poszukiwać innej przestrzeni do komunikacji – spokojniejszej.

Siła otoczenia – siła spokoju

Owocnej rozmowie służy przyjazna, swobodna atmosfera, przyjemny klimat. Pomaga w zbudowaniu dobrych relacji, wywarciu wrażenia. Podczas wielu spotkań branżowych, zwłaszcza tych organizowanych na dużych targach, czy imprezach wystawienniczych, szczególne znaczenie przybiera nie tylko sama propozycja danej firmy, ale właśnie miejsce spotkania i nie chodzi tutaj o targi jako takie. Do kontaktu i rozmowy dochodzi najczęściej w boksie, panelu firmy, dlatego istotne jest co nas otacza. Ścianki wystawiennicze o nowoczesnych kształtach zachęcają do rozmów, zapewniając miejsce do rzeczowej rozmowy.

Innowacyjność rozwiązań tylko u najlepszych

Niepowtarzalny charakter ścianek wystawienniczych przejawia się nie tylko w kształcie, lecz również w dbałości wykonania każdego detalu. Ścianki wystawiennicze produkowane przez naszą firmę, wyróżniają się łatwością i szybkością montażu, który odbywa się w sposób intuicyjny i bez potrzeby używania narzędzi. Materiał, stanowiący doskonałe tło i scenerię spotkania nie marszczy się, nie faluje, a idealnie dopasowuje do konstrukcji. Tkanina jest rozpięta na aluminiowym szkielecie. Rurki aluminiowe łączone są ze sobą na specjalne zatrzaski. Medium wykonane jest z tkaniny poliestrowej, na którą transferuje się grafikę reklamową.

Wystawiennicza ścianka reklamowa znak rozpoznawczy firmy

A zatem może jednak warto podarować sobie estetyczne, gustowne otoczenie i stworzyć wspaniałe miejsce do rozmów z klientami, kontrahentami, a sobie zapewnić komfort i profesjonalną atmosferę. Jako firma z wieloletnią tradycją, dysponujemy wystarczającym doświadczeniem przekładającym się na jakość produktu. Możemy poszczycić się bogatą propozycją ścianek najlepszej jakości w przystępnej cenie. Bogaty wybór ścianek reklamowych powoduje, że to wszechstronne narzędzie wykorzystać można nie tylko na targach, ale również konferencjach, podczas szkoleń, czy nawet uczynić z nich wystrój wnętrza naszej firmy. Wszystkie modele naszych ścianek charakteryzuje nowoczesna linia, unikatowy design, a także niewielka waga.

W zestawie raźniej

Jeżeli chcemy wywrzeć naprawdę duże wrażenie na kontrahentach, warto dodatkowo pokusić się o zakup mebli reklamowych z logo firmy, które wyróżnia, jak każdy produkt z naszej oferty, najlepsza jakość wykonania i najwyższe walory użytkowe. Solidne wypełnienie, szerokie siedziska i obicie z materiału doskonałej jakości podarują odprężenie i wygodne miejsce do podjęcia tylko właściwych decyzji.