yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Duże i małe pomoce niezbędne przy organizacji przestrzeni firmowej

Porządek w naszym najbliższym otoczeniu jest niezbędny do dobrego życia. Ma to wielkie znaczenie nie tylko w domu, ale głównie w pracy, gdzie spędzamy większość czasu. Organizacja przestrzeni naszego otoczenia często jest decydującym czynnikiem osiągnięcia komfortu, wygody i podwyższenia jakości pracy. Zastanawiałeś się kiedyś czy można za pomocą prostych środków wyprowadzić ład do Twojej firmy? Jakie rozwiązania zawsze się sprawdzą?

Klasyczne rozwiązania, tradycyjnie najlepsze

Jednym z najlepszych rozwiązań jest posiadanie odpowiednich akcesoriów, które porządkowałyby nasze wnętrza i jednocześnie pełniły funkcję reklamową dla naszej firmy. W branżach związanych ze sprzedażą, w firmach udzielających się na imprezach wystawienniczych, czy też podczas organizowania różnego rodzaju eventów lub spotkań, dodatkowe niewielkie i poręczne stojaki są elementem niezbędnym. Świat marketingu wykorzystuje bowiem, jako podstawowy element każdej akcji promocyjnej czy reklamowej materiały informacyjne w postacie broszur, ulotek, katalogów, czy prasy. Dzięki nim każda akcja informacyjna, czy też promocyjna, będzie skutecznie działać w każdym miejscu i czasie. Jednocześnie te narzędzia sprzedażowe, podnoszą skuteczność i wpływ reklamy na klienta.

Szeroki wybór – elastyczność oferty

W bogatej ofercie Adsystem, znajdziecie państwo stojaki na ulotki wytworzone z wysokiej jakości materiałów. Produkty wyróżniające się unikalnym designem, jak stojak na ulotki adFolder PRESIGE wykonany z aluminium anodowanego i akrylu. Stojak wyposażony jest w półki mieszczące format A4. Posiadanie takiego narzędzia znacznie ułatwia każdą prezentację, czy akcję promocyjną. Oczywiście stojaki można, a nawet powinno się zestawiać z innego typu akcesoriami wspierającymi akcje marketingowe, jak ścianki reklamowe, trybunki, czy standy. Tak zorganizowane działania marketingowe z silnym wsparciem nowoczesnych narzędzi zawsze wywierają mocne wrażenie. Cechy praktyczne równie mocno przemawiają za wyborem akcesoriów z naszej oferty - każdy nasz produkt wyróżnia się łatwością rozkładania, czy montażu.

Czyste sumienie, czyli produkty godne polecenia

AdFolder EASY to stojak reklamowy na foldery, ulotki, który warto polecić każdej firmie. Wykonany jest z metalu, na stabilnej, szerokiej, stalowej podstawie, malowanej proszkowo. Innym produktem godnym polecenia jest lekki adFolder TEX (1,5-2 kg), wykonany z aluminium, wypełniony siatką materiałową. Do każdego naszego produktu dołączona jest wygodna torba, dzięki której błyskawicznie można spakować nasz produkt. Takie stojaki mają jeszcze jeden plus - oszczędzają przestrzeń, nie zaśmiecając niepotrzebnie blatu stolika, czy biurka, dając za to możliwość wygodnej, komfortowej rozmowy przy zawieraniu transakcji.