yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Eventy plenerowe - jak przygotować się do organizacji imprezy na świeżym powietrzu?

Planujesz event plenerowy? Dobrze się do niego przygotuj. Jako organizator musisz zadbać nie tylko o atrakcje, jedzenie czy leżaki reklamowe. Jeśli twoje wydarzenie kwalifikuje się jako impreza masowa, spoczywają na tobie dodatkowe obowiązki. Oto garść wskazówek, dzięki którym zadbasz o bezpieczeństwo, dobrą organizację i skuteczną promocję.

Sezon outdoorowy to czas, kiedy marki ruszają w teren. Koncerty, festyny, eventy firmowe czy wydarzenia sportowe to nie tylko świetna sposobność do dobrej zabawy w otoczeniu przyrody, ale też na działania promocyjne. Musisz zadbać nie tylko o leżaki reklamowe z logo, organizację atrakcji czy dobre oznakowanie terenu. Zobacz, na co jeszcze należy zwrócić uwagę, aby przygotować udane wydarzenie.

Impreza zwykła czy masowa, czyli formalności przede wszystkim

Zanim przystąpisz do jakichkolwiek działań organizacyjnych, ustalmy coś na wstępie - czy twój event plenerowy to impreza zwykła, czy masowa? Rozstrzygnięcie tej kwestii determinuje, jakich formalności  musi dopełnić organizator. Przyjrzyjmy się zatem, jak ustawodawca definiuje wymienione wcześniej typy imprez.