yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Jak być widocznym na stokach narciarskich?

Reklama i promocja odgrywają kluczową rolę nie tylko w sezonie letnim, ale również w zimie, szczególnie jeśli chodzi o wydarzenia plenerowe. Warto zastanowić się, gdzie umieścić reklamy outdoorowe, aby osiągnąć maksymalny zasięg i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Wybierz lokalizację, w której spotkasz swoją grupę docelową i dobierz odpowiednie akcesoria, które zdobędą ich zainteresowanie. 

Reklama outdoor w okresie zimowym

Zimowe eventy plenerowe stają się coraz bardziej atrakcyjne dla klientów, ponieważ śnieg i atrakcje na świeżym powietrzu mają swój niepowtarzalny urok, który z roku na rok przyciąga coraz więcej osób. Dlatego właśnie w tym okresie warto zainwestować w reklamę z równym zaangażowaniem jak w sezonie letnim.

 

Jakie formy reklamy zewnętrznej warto rozważyć?

  • Flagi — to wszechstronne narzędzie reklamowe, które nie tylko latem, ale także zimą, mogą przyciągać uwagę klientów. Wodoodporne wydruki na flagach mogą skutecznie reklamować lokal czy wydarzenie, zwłaszcza na stoku narciarskim, gdzie oznaczają trasę zjazdową czy miejsce wydarzenia. Dzięki temu Twoja kampania outdoorowa z pewnością będzie widoczna już z daleka
  • Namioty — podobnie jak flagi, namioty są idealne do wykorzystania na stokach narciarskich. Sezon ferii trwa przez wiele miesięcy, dlatego warto postawić namiot zimowy, w którym będzie można umieścić materiały promocyjne, strefę odpoczynku czy nawet stolik barowy, przyciągając uwagę odwiedzających.
  • Leżaki — strefy chilloutu to świetne rozwiązanie dla różnych lokali użytkowych w zimie. Często można je spotkać przy lodowiskach, restauracjach czy wypożyczalniach sprzętu narciarskiego. Wygodne leżaki zachęcają zmęczonych sportowców do odpoczynku, a przy okazji, reklamy outdoorowe w formie siedziska, wpływają na pozytywny wizerunek Twojej marki w oczach klientów.  
  • Słupki/Bramy pneumatyczne — idealne narzędzie jako reklama na stokach narciarskich, które posłuży w formie wyznaczników informujących o rozpoczęciu zjazdu czy slalomu. Mogą też służyć do oddzielenia stref i jednocześnie stanowić doskonałą przestrzeń reklamową dla marki lub sponsorów. Umieść swoje logo na powierzchni słupka lub bramy, a już z daleka będzie witać Twoich klientów.

  

  bramy reklamowe adsystem

 

Jakie korzyści niosą reklamy outdoorowe? 

Reklamy outdoorowe w okresie zimowym niosą ze sobą szereg korzyści, które mają istotny wpływ na biznes oraz wydarzenia organizowane w tym czasie. Takie kampanie pozwalają zwiększyć widoczność marek oraz promować informacje o wydarzeniach, osiągając potencjalnych klientów w otwartych przestrzeniach. Co więcej, odpowiednio zaprojektowane narzędzia reklamowe są odporne na trudne warunki atmosferyczne, takie jak wiatr, śnieg czy deszcz, umożliwiając ciągłą i nieprzerwaną promocję, niezależnie od panującej pogody.

Zimowe formy reklamy zewnętrznej, takie jak flagi, namiot zimowy czy słupki, mogą być atrakcyjne i intrygujące dla klientów, szczególnie gdy są umieszczone w strategicznych miejscach, np. na stokach narciarskich czy w miejscach publicznych. To sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów, którzy mogą być zainteresowani Twoją ofertą.

Kampania outdoorowa w zimie jest nie tylko sposobem na zwiększenie widoczności marki, ale także na aktywne zaangażowanie potencjalnych klientów poprzez atrakcyjne formy komunikacji. Ich umieszczenie w strategicznych miejscach, gdzie ludzie spędzają czas podczas zimowych aktywności, sprawia, że stanowią one organiczną część otoczenia, co skutecznie zwiększa ich efektywność reklamową.

Sprawdź systemy outdoorowe przed zakupem

Przed dokonaniem zakupu warto dokładnie poznać możliwości, jakie oferują systemy outdoorowe. Ich łatwość montażu i demontażu sprawia, że są niezwykle elastyczne, mogąc z łatwością przystosować się do różnych miejsc i celów użytkowych. Te funkcjonalne rozwiązania nie tylko pełnią rolę reklamową, lecz także stanowią doskonałe miejsce spotkań, informacji czy nawet strefy relaksu dla klientów. Jednakże, jeśli masz wątpliwości, czy dany produkt wpasuje się do Twojej przestrzeni, warto skorzystać z naszego narzędzia w technologii rzeczywistości rozszerzonej (AR). To innowacyjne rozwiązanie pozwoli Ci przenieść wirtualną wizualizację produktu do realnego świata. Dzięki temu możesz przetestować nasze namioty, flagi, leżaki  w formie modelu 3D, co umożliwi Ci trafniejsze zrozumienie ich potencjału i dopasowanie ich do specyfiki Twojego miejsca działalności.