home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Blog

Kasetony reklamowe LED
Reklama salonu samochodowego - case study współpracy z Toyota Nowakowski
Baner tekstylny Presto Light i kaseton reklamowy LED adFrame Slim to dwa produkty, które wspierały działania promocyjne naszego partnera z branży motoryzacyjnej. Jeśli ciekawi cię, jak przebiegła nasza współpraca z Toyota Nowakowski oraz jak wykorzystać nasze produkty w reklamie samochodów, zapraszamy do lektury najnowszego case study.
Kaseton reklamowy na wymiar w kształcie heksagonu - case study naszej specjalnej realizacji
Nietypowa forma, idealne dopasowanie wydruku oraz właściwe rozmieszczenie elementów oświetlenia - to największe wyzwania, jakim musieliśmy sprostać podczas przygotowań kasetonu reklamowego w kształcie heksagonu. Jeśli ciekawi cię, jak od zaplecza wygląda produkcja kasetonów oraz realizacja niecodziennych zleceń, zapraszamy do lektury naszego najnowszego case study.
Jak wybrać kaseton reklamowy LED odpowiedni dla twojego biznesu? Porównanie modeli Lightboxów

Kaseton reklamowy dwustronny, ścienny, a może pop-up? Jaki Lightbox będzie odpowiednim rozwiązaniem dla twojego biznesu? Jeśli szukasz kasetonu LED i nie wiesz, jaki wybrać, zapraszamy do lektury naszego poradnika.

 

Obrazy podświetlane w aranżacji wnętrz - pomysły na wykorzystanie paneli świetlnych w mieszkaniu?
Szukasz ciekawej alternatywy dla klasycznych obrazów? Postaw na panele oświetleniowe, czyli obrazy led. Dzięki nim nie tylko urozmaicisz stylizację wnętrza, ale też zyskasz dodatkowe, oświetlenie boczne. Zobacz, jak wykorzystać obrazy podświetlane w stylizacji mieszkania lub biura.
AdFrame Quick 2.0 - nasz bestsellerowy kaseton reklamowy led w nowej odsłonie
Jeszcze łatwiejsza obsługa, wygodny montaż i gwarantowany efekt "wow" - nowa odsłona naszego bestsellerowego kasetonu Quick z podświetleniem led zadebiutowała w sklepie adsystem. Jeśli ciekawi cię, czym nowy kaseton reklamowy różni się od swojego poprzednika, zapraszamy do lektury.
Porównanie kasetonów reklamowych - który wybrać? adFrame Quick czy samorozkładający kaseton świetlny pop-up?

Kasetony świetlne adFrame Quick i Pop-up to podobne produkty, ale diabeł tkwi w szczegółach. To właśnie drobne detale decydują o tym, czy wybrane rozwiązanie będzie naprawdę spełniało twoje potrzeby. Jeśli planujesz zakup kasetonu reklamowego, zobacz, czym różnią się nasze dwa produkty, oraz na który z nich warto postawić.