home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Blog

Kasetony LED
AdFrame Quick 2.0 - nasz bestsellerowy kaseton reklamowy led w nowej odsłonie
Jeszcze łatwiejsza obsługa, wygodny montaż i gwarantowany efekt "wow" - nowa odsłona naszego bestsellerowego kasetonu Quick z podświetleniem led zadebiutowała w sklepie adsystem. Jeśli ciekawi cię, czym nowy kaseton reklamowy różni się od swojego poprzednika, zapraszamy do lektury.
Porównanie kasetonów reklamowych - który wybrać? adFrame Quick czy samorozkładający kaseton świetlny pop-up?

Kasetony świetlne adFrame Quick i Pop-up to podobne produkty, ale diabeł tkwi w szczegółach. To właśnie drobne detale decydują o tym, czy wybrane rozwiązanie będzie naprawdę spełniało twoje potrzeby. Jeśli planujesz zakup kasetonu reklamowego, zobacz, czym różnią się nasze dwa produkty, oraz na który z nich warto postawić.

Samorozkładający kaseton podświetlany adFrame Pop-up - nowość w ofercie adsystem

Szybkie i beznarzędziowe rozkładanie, efektowny wygląd i podświetlenie led - to najważniejsze cechy naszego nowego produktu, czyli kasetonu podświetlanego adFrame Pop-up. Jeśli szukasz efektywnego nośnika promocyjnego, który dodatkowo będzie bardzo wygodny w obsłudze, zobacz, jaką nowość przygotowaliśmy.

Ścianki świąteczne do galerii handlowych

Okres bożonarodzeniowy już za pasem, a galerie handlowe przed świętami zawsze szykują ciekawe wystawy tematyczne. Jak przygotować ścianki i stoiska świąteczne, aby jak najbardziej zainteresować nimi zabieganych klientów? Poznaj nasze wskazówki i inspiracje.

Podsumowanie targów: RemaExtra Warsaw oraz Festiwal Marketingu i Druku
To moment, w którym pora podsumować targi, na których mieliśmy okazję być wystawcami. Wzięliśmy udział w dwóch wydarzeniach: RemaExtra Warsaw i Festiwal Marketingu i Druku. Oba eventy były dla nas okazją, by zaprezentować się światu w nowej odsłonie.
Targi i wystawy plenerowe
Targi plenerowe mogą przyczynić się do wzrostu sprzedaży, czyli realnych zysków firmy – należy się do nich jednak odpowiednio przygotować. Przemyślana prezentacja oferty, profesjonalne i zwracające uwagę stoisko oraz zapewnienie ciekawej przestrzeni dla zwiedzającyc...