yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Modułowa aranżacja przestrzeni targowych

Sprawdź w jaki sposób reklama modułowa może pomóc Ci dobrze zaaranżować przestrzeń targową. Z tego artykułu dowiesz się jakie są najważniejsze zalety modułowych systemów reklamowych, czym charakteryzują się meble modułowe na targi i czy na pewno jest to odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy. A oprócz tego poznasz kilka ciekawych pomysłów i inspiracji na aranżacje przestrzeni targowych.

Modułowe aranżacje, które zachwycą każdego

Systemy modułowe to dziś najbardziej nowoczesne rozwiązanie w zabudowach targowych. Wiele lat doświadczenia i śledzenia najnowszych trendów w końcu pozwoliło stworzyć takie możliwości przygotowania stoiska targowego, które nikomu nie przysparzają problemów. Zarówno transport, przechowywanie, składanie i rozkładanie stoiska odbywa się w łatwy i bezproblemowy sposób. Reklamy modułowe Adsystem łączą w sobie wyjątkowy styl, prostotę i dowolność montażu. Wiele firm mocno docenia także dużą swobodę w zakresie planowania tego typu stanowisk.

Musisz jednak zdawać sobie sprawę, że w dobie, w której ludzie bez przerwy są bombardowani ogromną ilością rozmaitych reklam, wyróżnienie się na tle konkurencji to prawdziwe wyzwanie. Właśnie dlatego, planując wygląd stoiska firmowego na targi, eventy czy rozmaite akcje promocyjne, musisz wykazać się pewną dozą pomysłowości i kreatywności. Nie martw się jednak, ponieważ stawiając na oryginalne rozwiązanie, jakim są modułowe aranżacje, masz pewność, że stworzysz wyjątkową zabudowę targową, która nie tylko wzmocni przekaz reklamowy Twojej marki, ale także świetnie wesprze skuteczność działań Twoich pracowników sprzedaży i marketingu.

Konstrukcja modułów reklamowych na targi

Warto wiedzieć, że modułowa zabudowa targowa stanowi system przeznaczony do wielorazowego użytku i ma duże możliwości modyfikacji. Wybierając się więc na targi, modułowe systemy pozwolą Ci w pełni dopasować firmowe stoisko do panujących tam warunków. Jeden taki system sprawdzi się idealnie podczas wielu okazji. Zabudowa będzie mogła być rozkładana na wielu wydarzeniach, targach, ciągach komunikacyjnych, w showroomach czy nawet w formie ścianki brandingowej w siedzibie firmy.

Konstrukcja systemów opiera się na aluminium. Nadaje ono wszystkim elementom stabilności i sprawia, że nie ważą zbyt wiele, przez co są łatwe w transporcie. Wydruki reklamowe możesz indywidualnie dopasowywać do swoich potrzeb. Są one wykonywane na tekstyliach metodą sublimacji. Blockoutowy materiał dzięki zawartości stretchu nie wymaga prasowania. Nie przepuszcza on też światła. Gdy założysz ten materiał na konstrukcję modułów reklamowych, nie będzie się on napinał. Nie stworzy też widocznych zagnieceń. Wszystko to sprawia, że podczas przewożenia konstrukcji możesz złożyć wydruki w kostkę i nie martwić się o ich uszkodzenie. A do czyszczenia wystarczy Ci tylko ściereczka nasączona wodą.

Pomysły na aranżacje przestrzeni targowych

Inspiracji i pomysłów na urządzenie własnej firmowej przestrzeni reklamowej jest całe mnóstwo. Możliwości ciągłej modyfikacji dają każdemu wystawcy szansę m.in. na błyskawiczną zmianę grafiki na potrzeby kolejnego wydarzenia.

 

  • Istnieje także możliwość stworzenia na stoisku firmowym kantorka zamykanego na kluczyk. Systemowe drzwi, które pozwalają na zbudowanie praktycznego pomieszczenia gospodarczego mogą być otoczone dookoła atrakcyjnymi grafikami.

  • Aby w niebanalny sposób wyeksponować swoje produkty, gadżety reklamowe czy kolorowe katalogi, możesz użyć kompatybilnych półek do ekspozycji. Jeżeli tylko sobie tego życzysz takie półki mogą zostać pięknie podświetlone.

  • Jeżeli działasz w branży odzieżowej, z pewnością docenisz także możliwość zamontowania w nich drążka na wieszaki.

  • Chcesz ukryć okablowanie i dodać swojej modułowej aranżacji prestiżu? Wykorzystaj podłogę systemową. Zastosuj wykładzinę targową albo panele (matowe lub z połyskiem).

  • Całość aranżacji warto wyeksponować dzięki odpowiedniemu oświetleniu. Świetnym pomysłem są kasetony podświetlane lub led screeny, które przepięknie ożywiają całą przestrzeń i dodają całej aranżacji ciepła i wyjątkowego wyglądu.

 

Przemyślana i kreatywna aranżacja przestrzeni targowych z reklamami modułowymi Adsystem daje Ci gwarancję oryginalności i skuteczności działań promocyjnych na każdym branżowym evencie!