yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Organizujesz wydarzenie? Zainwestuj w ścianki systemowe, które sprawdzą się niezależnie od typu imprezy!

Zdjęcia na ściance są wciąż bardzo popularne na wszelakich imprezach. To nie tylko okazja do zrobienia sobie zdjęcia pamiątkowego z danego wydarzenia, ale także miejsce, na którym możemy umieścić wszystkich sponsorów imprezy. Na większych uroczystościach to paparazzi fotografują gości przy ściance, ale na mniejszych i zamkniętych uczestnicy radzą sobie sami. Niezależnie jednak od rodzaju i wielkości wydarzenia takie miejsce jest uwielbiane przez nasze aparaty, szczególnie w dobie social mediów, gdzie wielu uczestników wrzuca zdjęcia od razu do sieci. Jest to bardzo popularne – ścianki nadal kojarzą się nam z prestiżem i elegancją. Dlatego niezależnie od tego, jaką imprezę organizujemy warto zainwestować w taki gadżet.

Na czerwonym dywanie, jak i na większej domówce – czyli ścianka na każdą okazję.

Niezależnie od tego jaką imprezę organizujesz – czy jest to event z czerwonym dywanem, a może wieczór panieński przyjaciółki – ścianki systemowe, lepiej znane jako fotościanki świetnie się sprawdzą podczas każdego wydarzenia. Jest to alternatywa, która przełamuje nudne zdjęcia – szczególnie na mniejszych imprezach prywatnych. Na wydarzeniach firmowych taka ścianka to niepowtarzalne miejsce na reklamę – każdy będzie chciał zrobić sobie przy niej zdjęcia, a prawdopodobnie większość z nich wyląduje w social mediach, co daje niesamowity rozgłos całej imprezie. Na małych wydarzeniach będzie to po prostu świetny gadżet, który później można zachować na pamiątkę.

Logotypy, śmieszne wzory, czy może zdjęcia - jak wyglądają ścianki systemowe?

Jeśli planujemy oficjalną, większą imprezę firmową to na naszej ściance prawdopodobnie będą musiały znaleźć się logotypy firm i sponsorów wydarzenia. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ją trochę urozmaicić. Jeśli przykładowo jest to wydarzenie promujące nowe smaki słodyczy to wystarczy, że pośród obrazków z logo umieścimy rysunki cukierków. I tak można postąpić z każdym innym produktem, który mamy w ofercie! Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Natomiast gdy potrzebujemy ścianki na prywatną imprezę sprawa jest trochę łatwiejsza. Wesele, urodziny czy przyjęcie świąteczne – w takich wypadkach zwykle nie musimy przejmować się logotypami i możemy umieścić na grafice co tylko chcemy. Życzenia dla państwa młodych, fototapetę z jemiołą czy ulubioną grafikę – wystarczy, że uruchomimy wyobraźnię i powstanie świetny gadżet na nasz własny użytek.