yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Personalizowane produkty wystawowe to must have targów!

Przygotowując firmę na udział w dużych wydarzeniach branżowych, pomyśl w jaki sposób chcesz wyróżnić się wśród tłumu innych wystawców. Z doświadczenia wiemy, że dla wielu naszych klientów strzałem w dziesiątkę są personalizowane systemy wystawowe. W ofercie Adsystem znajdują się produkty, których kształt, wielkość i grafika może być w pełni dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Sprawdź o jakich produktach mowa.

Postaw na produkty personalizowane

Większe eventy branżowe i targi tematyczne mają ciekawą cechę. Każdego roku bierze w nich udział bardzo wielu wystawców, ale mimo, że pochodzą oni z różnych miast, a czasem i krajów, przedstawiają produkty i usługi z rozmaitych branż, to wszyscy robią to bardzo podobnie. Rzadko zdarza się ktoś, kto potrafi wyróżnić się wśród tłumu wystawców i zaskoczyć klientów chociażby wyjątkowym wyglądem stoiska. Jeżeli w najbliższym czasie planujesz udział w takim wydarzeniu, już dziś zastanów się co konkretnie możesz zrobić, aby zwrócić uwagę potencjalnych nabywców i przyciągnąć ich do stoiska reklamowego Twojej firmy. Tak się składa, że oprócz wielu oryginalnych rozwiązań, w ofercie Adsystem znajdują się także produkty personalizowane.

Wybierz własny kształt

Możesz wybrać akcesoria i dopasować ich kształt do własnych potrzeb. Przykładem takiego produktu jest bez wątpienia nasz bestseller czyli wolnostojący kaseton świetlny, na którym możesz umieścić dwustronny wydruk reklamowy. Ten kaseton jest podświetlany diodami LED, posiada bardzo nowoczesny design i jest idealny do zbudowania stoiska targowego na każdym większym evencie branżowym. To produkt, który ma bardzo duży zakres rozmiarów i możemy wykonać go dla Twojej firmy na indywidualne zamówienie. Masz więc możliwość wyboru nie tylko kształtu kasetonu reklamowego (może to być np. kwadrat, prostokąt, pięciokąt, trójkąt), ale także jego wielkości i grafiki, która ma się na nim znaleźć. Właśnie dlatego personalizowane kasetony Adsystem to doskonała propozycja dla osób, którym zależy na oryginalnym wyglądzie reklamy. Zamawiając ten produkt, masz pewność, że nikt inny nie będzie miał identycznej reklamy, jak Twoja. Personalizacja tego produktu daje Ci naprawdę wspaniałe możliwości. Więcej o indywidualnym stylu realizacji stoiska wystawienniczego przeczytasz w tym artykule.

Działaj szybko, ale skutecznie

Jeśli data eventu zbliża się wielkimi krokami i nie masz już zbyt wiele czasu na aranżację firmowego stoiska reklamowego, postaw na prostsze rozwiązania. Przyjrzyj się poniższym propozycjom, które nieraz skradły już serca naszych klientów, a potem urzekły ich kontrahentów podczas targów branżowych.

  • Dwustronny kaseton podświetlany adFrame Quick – posiada specjalne zamki i łączniki. To właśnie dzięki nim montaż odbywa się bez użycia ani jednego narzędzia. To ultralekki system reklamowy wielokrotnego użytku, Idealny do wszelkich akcji promocyjnych w terenie. Świetnie sprawdza się także w biurach i sklepach. Ramy tego kasetonu mają wbudowane magnesy. Z ich pomocą możesz łączyć ze sobą kasetony.

  • Dwustronny kaseton podświetlany adFrame Smart – uniwersalny kaseton LED, który zapakujesz bez problemu do każdego auta osobowego. Jego ramy wykonane zostały z wytrzymałego PCV w białym kolorze. Ramy można ze sobą łączyć, dlatego ten produkt świetnie sprawdzi się jako mobilne, ekonomiczne stoisko targowe Twojej firmy. Ten kaseton możesz zapakować do torby na wymiar. To także system wielokrotnego użytku, a grafikę reklamową wymienisz w bardzo szybki i łatwy sposób.

Produkcja tych kasetonów jest nieco prostsza, ponieważ posiadamy już do nich gotowe ramy. Dlatego, jeśli zależy Ci na czasie i chcesz szybko osiągnąć efekt WOW, to będzie to najprostsze, a jednocześnie najszybsze rozwiązanie, na które naprawdę warto postawić.

Wyróżnienie się w tłumie i przyciągnięcie wzroku potencjalnego klienta na wydarzeniach branżowych powinno być Twoim celem nadrzędnym. Właśnie dlatego personalizowane produkty wystawowe to prawdziwy must have każdych targów. Ich wyjątkowy wygląd, kształt i grafika, którą na nich umieścisz sprawią, że nikt nie przejdzie obok Twojego stanowiska obojętnie. Zostaniesz zapamiętany, a wizerunek Twojej marki zostanie w głowach wielu klientów. A to już bardzo duży krok do sukcesu. Życzymy powodzenia, a w razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do dyspozycji!