yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Porównanie kasetonów reklamowych - który wybrać? adFrame Quick czy samorozkładający kaseton świetlny pop-up?

Kasetony świetlne adFrame Quick i Pop-up to podobne produkty, ale diabeł tkwi w szczegółach. To właśnie drobne detale decydują o tym, czy wybrane rozwiązanie będzie naprawdę spełniało twoje potrzeby. Jeśli planujesz zakup kasetonu reklamowego, zobacz, czym różnią się nasze dwa produkty, oraz na który z nich warto postawić.

 

Skuteczna reklama wymaga zastosowania sprawdzonych narzędzi marketingowych. Do takich rozwiązań z pewnością należą kasetony reklamowe. Wydruk przypięty do profilu aluminiowego i podświetlony za pomocą oświetlenia led zwraca uwagę klientów, przyciąga wzrok i pomaga osiągnąć zamierzone cele marketingowe. W naszej firmie oferujemy wiele rozwiązań tego typu i aby ułatwić ci wybór optymalnego produktu, dziś bierzemy pod lupę naszą nowość oraz jeden z popularniejszych kasetonów w sklepie adsystem. Zobacz, jak wypada porównanie kasetonu led adFrame Quick oraz adFrame Pop-up.

Samorozkładający kaseton led adFrame pop-up

 

Kasetony reklamowe pop-up

 

Kaseton świetlny Adframe pop-up to nasza nowość. W sklepie pojawił się pod koniec stycznia i pierwszy raz zaprezentowaliśmy go naszym klientom podczas targów Rema Days. Już wtedy mieliśmy okazję przekonać się, że to świetny sposób na reklamę, ponieważ wielu naszych klientów zwracało na niego uwagę. To pierwszy taki kaseton w całej Polsce, który chociaż osadzony na ramie aluminiowej, znacznie różni się od swoich odpowiedników znanych z naszej oferty.

Omawiany kaseton reklamowy charakteryzuje sposób rozkładania w systemie pop-up. Po wyciągnięciu z zasobnika, można go rozłożyć jednym płynnym ruchem. Aby zabezpieczyć konstrukcję przed samoczynnym składaniem, w środkowej części profilu aluminiowego umieścisz poprzeczny support. Następnie na ramę trafią twoje personalizowane grafiki, podłączysz zasilacz do gniazdka, a efektowny baner z oświetleniem będzie pracował na korzyść twojego biznesu.

 

Kasetony reklamowe

 

Kaseton reklamowy adFrame Pop-up-aspekty techniczne:

 • Wymiary: 200x100 cm.

 • Waga: 12 kg.

 • Źródło światła: oświetlenie led

 • Zastosowanie: wewnątrz budynku.

 • Sposób montażu: beznarzędziowy, za pomocą jednego płynnego ruchu.

 • Dwustronny wydruk: tak.

 

Przeczytaj również: Samorozkładający kaseton podświetlany adFrame Pop-up - nowość w ofercie adsystem

 

W jakim przypadku kaseton led adFrame Pop-up będzie lepszym wyborem?

 

kaseton reklamowy pop-up

 

Kaseton reklamowy, którego najważniejszą cechą jest błyskawiczny montaż, sprawdzi się szczególnie dobrze w pracy handlowców i specjalistów, którzy często się przemieszczają i prowadzą swoje działania promocyjne w różnych miejscach. Jeśli przykładowo jeździsz po całej Polsce i promujesz swoje produkty i usługi w różnych salonach czy np. prowadzisz szkolenia, adFrame Pop-up może być strzałem w dziesiątkę. Aby przygotować swoje stanowisko pracy nie poświęcisz wiele czasu. 

Co ważne, w naszej ofercie znajdziesz nie tylko kasetony reklamowe, ale też błyskawicznie rozkładaną trybunkę pop-up, jeśli potrzebujesz dodatkowych rozwiązań tego typu, które wyróżniają się szczególnie szybkim montażem.

Kaseton reklamowy Adframe Quick

 

Kasetony reklamowe Quick

 

Kaseton led Adframe Quick jest jednym z najpopularniejszych produktów w naszej ofercie. Nic dziwnego - klienci polubili go za dwustronny wydruk, szybki montaż i szerokie możliwości prezentacji, jakie oferuje. Przyjrzyjmy się dokładniej, czym charakteryzuje się ten model i dlaczego warto postawić właśnie na ten kaseton z oświetleniem.

Kaseton świetlny Quick - dwa rozmiary

Kasetony reklamowe Quick dostępne są w naszej ofercie w dwóch wymiarach wysokości: 200 i 250 cm. Szerokość obu modeli jest taka sama. Możesz zatem łatwiej dopasować kasetony do swoich potrzeb, w zależności od warunków architektonicznych otoczenia. Ciekawym pomysłem jest zróżnicowanie aranżacji stoiska za pomocą kasetonów o różnej wysokości.

Montaż polegający na łączeniu elementów konstrukcji

Cechą charakterystyczną wielu naszych produktów jest beznarzędziowy montaż. W przypadku kasetonu adFrame Quick również tak jest. Aby go złożyć, wystarczy połączyć ze sobą poszczególne elementy konstrukcji. Są one oznaczone w czytelny sposób, dlatego łatwo zauważysz, które części należy ze sobą zestawić. Co ważne, jest to bardzo intuicyjne i nawet jeśli nie masz doświadczenia w pracach manualnych, z pewnością poradzisz sobie z tym zadaniem.

 

kasetony reklamowe

 

Kasetony reklamowe łączone magnesami

Musisz też wiedzieć, że kasetony adFrame Quick posiadają wbudowane w ramie aluminiowej magnesy. Dzięki nim możesz połączyć kilka kasetonów w większą ściankę. Takie rozwiązanie często jest stosowane na targach oraz do zabudowy stoisk promocyjnych.

Kaseton reklamowy Quick - aspekty techniczne:

 • Wymiary: 200x100 cm i 200x250 cm.

 • Waga: 9 i 14kg.

 • Źródło światła: oświetlenie led

 • Zastosowanie: wewnątrz budynku.

 • Sposób montażu: beznarzędziowy, połączenie elementów konstrukcji za pomocą zatrzasków.

 • Dwustronny wydruk: tak.

 

W jakim przypadku kaseton reklamowy dwustronny adFrame Quick będzie lepszym wyborem?

 

Kasetony reklamowe

 

Kasetony reklamowe Quick będą dobrym rozwiązaniem podczas wydarzeń promocyjnych czy targów, w których spędzisz więcej czasu. Chociaż ich montaż jest beznarzędziowy i dość szybki, zajmuje nieco więcej czasu, niż w przypadku kasetonu adFrame Pop-up. Dlatego jeśli wybierasz się na kilkudniową promocję, to będzie dobry trop. 

Co ważne, dzięki łączeniu kasetonów ze sobą poprzez magnesy umieszczone w ramie, możesz z nich wybudować ściankę reklamową, która  jeszcze bardziej zwróci uwagę odbiorców oraz wyznaczy granice twojego stanowiska. To oznacza także, że grafiki i wydruki mogą być zaplanowane np. na trzy kasetony, które następnie złożysz w całość. To pozwoli ci przemycić do przekazu np. więcej informacji lub nie ograniczać projektu wizualnego.

 

Cechy wspólne, czyli dlaczego kasetony świetlne są idealnym sposobem na zwrócenie uwagi odbiorców?

 

Kasetony reklamowe


Jak widzisz, oba omawiane dziś kasetony led różnią się między sobą. Cała grupa produktów tego typu to doskonały sposób na reklamę oraz wielki skok w przód w porównaniu np. nad tradycyjnymi roll-upami. Oto kilka dodatkowych aspektów, o których warto wiedzieć, jeśli zależy ci na skutecznym przekazie reklamowym i wygodnym użytkowaniu całości.

Wysokiej jakości wydruk i efektowne grafiki

 

Kasetony reklamowe

W adsystem dokładamy starań, aby uzyskać wysoką jakość wydruku, a w efekcie atrakcyjny wygląd naszych kasetonów. Taki rezultat uzyskujemy w dwójnasób. Po pierwsze, stosujemy techniki druku sublimacyjnego, który nie tylko jest ekologiczny, ale też zapewnia świetne odwzorowanie wydruków. Ponadto w naszej firmie wydruki są poddawane drobiazgowej kontroli jakości na kilku etapach produkcji. W związku z tym oferujemy produkty, które będą efektowną wizytówką twojego biznesu.

Dwustronny wydruk na kaseton led

 

Kasetony reklamowe

 

Nasze kasetony świetlne są wyposażone w wydruki umieszczane po obu ich stronach. To sprawia, że sprawdzą się świetnie także jako reklamy w większych halach czy biurach open space, gdzie mogą też służyć wydzieleniu przestrzeni, a grafiki będą widoczne z obu stron,

Łatwe zakładanie grafiki na kaseton

Materiał z twoimi materiałami graficznymi jest obszyty silikonowym kedrem. Za jego pomocą szybko i sprawnie założysz wydruki na ramę. To szczególnie ważne w przypadku kasetonów dwustronnych, gdzie trzeba zamontować dwa wydruki. Zadbaliśmy, aby to zadanie nie zajęło ci zbyt wiele czasu.

Kasetony świetlne zasilane sieciowo

Praktycznie wszystkie kasetony reklamowe z oferty adsystem są zasilane sieciowo. To dobre rozwiązanie, jeśli planujesz reklamę i działania promocyjne w miejscu, gdzie dostęp do gniazdek elektrycznych nie jest ograniczony. W efekcie kasetony led mogą emitować światło cały czas, a ty nie musisz zaprzątać sobie głowy ładowaniem baterii. Zasilacz jest wyposażony w przewód.

Kaseton świetlny - długi czas użytkowania

 

Kasetony świetlne

 

Co ważne, każdy kaseton reklamowy dwustronny z adsystem to produkt, który przy właściwym użytkowaniu, może ci służyć przez wiele lat. Dzięki ramie aluminiowej nasze wyroby są nie tylko lekkie, ale też trwałe. Co więcej, jeśli w twojej firmie zmieni się grafika, czy zmodyfikujesz całą koncepcję wizualną, nie musisz kupować nowej konstrukcji. Wystarczy złożyć zamówienie na nowe grafiki, które będą pasować na już posiadany kaseton reklamowy.

Atrakcyjniejszy i bardziej czytelny przekaz

 

Kasetony reklamowe

 

Kasetony reklamowe kreują przekaz reklamowy nie tylko za pomocą graficznej formy wydruku i liternictwa. Grafika jest podświetlana, co daje atrakcyjny i czytelny komunikat. To szczególnie ważne, gdy chcesz skupić uwagę odbiorców np. w trakcie targów czy promocji w sklepie lub galerii, czyli w miejscach pełnych bodźców. Podświetlona grafika na kasetonie to doskonały sposób, aby wyróżnić się na tle konkurencji.

Zachęcamy do zapoznania się z resztą oferty adsystem. Sprawdź, jakie produkty przygotowaliśmy dla ciebie. Kasetony świetlne, trybunki, ścianki reklamowe czy gotowe stoiska na targi - te i wiele innych sposobów na reklamę znajdziesz w naszej ofercie. Jesteśmy pewni, że wspólnie znajdziemy sposób na przyciągnięcie uwagi twojego klienta oraz zaprezentowanie marki od jak najlepszej strony.