yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Stand i jego mocne strony w reklamie

Bądźmy widoczni wszędzie tam, gdzie to możliwe – takiego motta powinni trzymać się przedsiębiorcy, którzy chcą zwiększyć rozpoznawalność marki i osiągnąć sukces w swojej branży. Niestety rynek stawia właścicielom firm coraz większe wymagania, trzeba potrafić się odnaleźć i wyróżniać na tle konkurencji. W związku z tym powinno się postawić na skuteczne działania promocyjne, które nam w tym pomogą. Z pewnością sprawdzą się tutaj standy reklamowe, które są doskonałym rozwiązaniem stosowanym w marketingu. Zastosowanie tego typu mechanizmu promocyjnego, najlepiej pokazać na przykładzie. Postanowiliśmy przedstawić zalety standów reklamowych i zaprezentować, jaki mogą mieć wpływ na zwiększenie rozpoznawalności oferowanych przez nas produktów.

Profesjonalny sprzęt od najlepszego producenta

Zacznijmy od tego, że standy są coraz bardziej doceniane w wielu branżach i sektorach przemysłu oraz medycynie. Właściciele małych firm, jak i dużych koncernów coraz bardziej się do nich przekonują. Są bardzo użyteczne przy organizowaniu różnego rodzaju przedsięwzięć, między innymi dni otwartych przedsiębiorstwa, konferencji, gdzie na tle standów możemy prowadzić spotkanie. Sprzęt oferowany przez firmę Adsystem jest najwyżej jakości. Pozwala nie tylko na użytkowanie standów zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku, ale dzięki ich uniwersalnej budowie, można je szybko przetransportować w inne miejsce. Dzięki zastosowaniu na nich trwałego druku sublimacyjnego, możemy być pewni, że to rozwiązanie do promocji marki, na pewno przyczyni się do wizerunkowego sukcesu. Pamiętajmy także, by odpowiednio zaprojektować wygląd standu, powinien być wyrazisty, z dużym, widocznym logiem naszej organizacji.

Cztery najważniejsze zastosowania standów reklamowych:

1.Jeśli jesteśmy właścicielami małego sklepu, to stand możemy postawić na zewnątrz, przy samym wejściu do budynku. Dzięki temu potencjalni Klienci z daleka będą mogli zobaczyć nasz lokal, co z pewnością może przyczynić się do wzrostu zainteresowania ofertą sklepu i zdobyciem nowych zamówień. 2.Stand warto również postawić w sekretariacie naszej firmy, aby każdy Klient, który nas odwiedzi mógł mieć z nim styczność. Ważne, żeby umieścić go w taki sposób, aby było widoczne logo i kluczowe informacje o przedsiębiorstwie. 3.Wykorzystywany może być także przy organizacji konferencji czy spotkań biznesowych, na ich tle może być prowadzone spotkanie. 4.Stand świetnie się sprawdzi podczas udziału w imprezach wystawienniczych. W takim przypadku warto mieć ze sobą przynajmniej dwa tego typu urządzenia, jeden umieszczamy przy naszym stoisku, a drugi tuż przy wejściu do budynku, w którym organizowane jest dane przedsięwzięcie.