home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-write-to-us')}}
logo-white

Namioty

Namiot – atrakcyjna forma reklamy

Reklamowy namiot dmuchany czy ekspresowy to jeden z najbardziej przykuwających uwagę systemów reklamowych oferowanych przez naszą firmę Adsystem. Dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji znajdzie on zastosowanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Dlatego często wykorzystuje się namioty dmuchane oraz stelażowe jako stoiska handlowe na targach, koncertach, imprezach plenerowych, sportowych, piknikach rodzinnych oraz przy wielu innych okazjach.
Jako wieloletni producent tego typu narzędzi marketingowych jesteśmy w stanie zagwarantować, że cena naszego zestawu pozostanie konkurencyjna i atrakcyjna. Zachęcamy do odwiedzin w naszej siedzibie, która znajduje się w mieście Wrocław. Czekają tam na Ciebie eksperci z firmy Adsystem. Jeśli chodzi o namioty reklamowe, wiedzą oni dosłownie wszystko – i chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą. Dzięki temu wybierzesz właściwy namiot eventowy, który pozwoli na utrwalanie świadomości marki oraz przyciągnie nowych klientów.

Namiot świetnie sprawdzi się jako promocja Twojej firmy!

Nasze namioty wyróżniają się wodoodporną tkaniną poliestrową z grafiką lub logo. Taka konstrukcja sprawi, że potencjalny Klient dostrzeże je na tle konkurencji. Możesz również dostosować namiot pompowany do własnych potrzeb. Dodatkową korzyścią z wyboru tego niesamowitego produktu pozostaje możliwość wymiany wydruków na inne – bez potrzeby zakupu nowego systemu.
Namioty reklamowe są długoterminową inwestycją w reklamę Twojego biznesu. Oferujemy ich cztery warianty: Express, Vario, Air oraz AirPremium. Cena za namiot dmuchany każdego rodzaju różni się w zależności od jego wersji – każdy rodzaj ma ich kilka wersji oraz co najmniej dwa warianty rozmiarowe.

 

Jakie zalety mają dmuchane namioty Adsystem?

Namioty handlowe ekspresowe kojarzą nam się przede wszystkim ze straganami, targowiskami, czy innego typu miejscami słynącymi z handlu obnośnego. Warto mieć na uwadze, że taki dmuchany namiot może być elegancki, łatwy w użyciu oraz reprezentacyjny. Nie bez znaczenia pozostaje również mobilność produktu. Nasze namioty ekspresowe można przewieźć samochodem osobowym, a montaż ogranicza się do ich napompowania – wyposażony w nasz system pneumatyczny namiot reklamowy bardzo szybko postawisz i złożysz.

Co więcej, taki dmuchany namiot do swojej pracy nie wymaga stałego podłączenia do prądu. Wystarczy napompować go raz, a on utrzyma powietrze przez długi czas. Dzięki temu przy pracy z naszym namiotem ekspresowym nie musisz martwić się o pobór prądu, czy uciążliwe dźwięki wydawane przez kompresor powietrza. Jeśli chodzi o ich budowę, nie jest ona zbytnio złożona – każdy namiot dmuchany eventowy Vario i Express składa się z aluminiowych profili łączonych ze sobą na specjalne zatrzaski. Montaż i demontaż modelii Vario i Experss nie wymaga korzystania z żadnych narzędzi. W przypadku pozostałych, oferujemy pomagające postawić namiot dmuchany akcesoria dodatkowe, jak młotek czy pompka elektryczna. adTent Air to mobilny namiot dmuchany stałociśnieniowy, podobnie jak wersja AirPremium. Są to najbardziej zaawansowane namioty reklamowe w naszej ofercie – powstały na bazie wieloletnich doświadczeń i przeznaczone są dla tych klientów, którzy chcą wywrzeć niezapomniane wrażenie na klientach i kontrahentach. Taki duży namiot dmuchany eventowy daje wiele możliwości – można w nim urządzać nawet szkolenia czy pokazy! Wszystkie nasze namioty ekspresowe posiadają wymienne, wodoodporne wydruki, które można zmieniać samodzielnie. Dodatkowo każdy dmuchany namiot ma całą listę dodatkowych akcesoriów, które pozwolą dostosować go do Państwa potrzeb. Stanowi on zatem nieocenione narzędzie przy wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, ale i takich odbywających się pod dachem.

Z uwagi na możliwość wymiany wydruku, a także trwałość materiałów nasz namiot pneumatyczny należy rozpatrywać bardziej jako inwestycję, niż jednorazowy zakup. Jeśli chcesz nabyć namiot dmuchany, sprawdź naszą ofertę - cena za niego może być mniejsza, niż myślisz!