home {{this.$translate('menu.back')}}
{{this.$translate('contact-form.contact-form')}}
{{this.$translate('product.additional-info')}}
{{contactMessage.message}}
logo-white

Namioty

Namiot – atrakcyjna forma reklamy

Reklamowy namiot dmuchany, czy ekspresowy to jeden z najbardziej przykuwających uwagę systemów reklamowych oferowanych przez naszą firmę Adsystem. Dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji znajdzie on zastosowanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Dlatego często wykorzystuje się namioty dmuchane oraz stelażowe jako stoiska handlowe na targach, koncertach, imprezach plenerowych, sportowych, piknikach rodzinnych oraz przy wielu innych okazjach. Jako wieloletni producent tego typu narzędzi marketingowych jesteśmy w stanie zagwarantować, że cena naszego zestawu pozostanie konkurencyjna i atrakcyjna. Zachęcamy do odwiedzin w naszej siedzibie, która znajduje się w mieście Wrocław, gdzie czekają na Ciebie eksperci z firmy Adsystem.

 

Namiot świetnie sprawdzi się jako promocja Twojej firmy!

Nasze namioty wyróżniają się wodoodporną tkaniną poliestrową z grafiką lub logo. Taka konstrukcja sprawi, że potencjalny Klient dostrzeże je na tle konkurencji. Możesz również dostosować namiot pompowany do własnych potrzeb. Dodatkową korzyścią z wyboru tego niesamowitego produktu pozostaje możliwość wymiany wydruków na inne – bez potrzeby zakupu nowego systemu.

Jakie zalety mają dmuchane namioty Adsystem?

Namioty handlowe ekspresowe kojarzą nam się przede wszystkim ze straganami, targowiskami, czy innego typu miejscami słynącymi z handlu obnośnego. Warto mieć na uwadze, że taki dmuchany namiot może być elegancki, łatwy w użyciu oraz reprezentacyjny. Nie bez znaczenia pozostaje również mobilność produktu. Nasze namioty ekspresowe można przewieźć samochodem osobowym, a montaż ogranicza się do ich napompowania. Co więcej, taki dmuchany namiot do swojej pracy nie wymaga stałego podłączenia do prądu. Wystarczy napompować go raz, a on utrzyma powietrze przez długi czas. Dzięki temu przy pracy z naszym namiotem ekspresowym nie musisz martwić się o pobór prądu, czy uciążliwe dźwięki wydawane przez kompresor powietrza. Nasze namioty ekspresowe posiadają wymienne, wodoodporne wydruki, które można zmieniać samodzielnie. Dodatkowo każdy dmuchany namiot ma całą listę dodatkowych akcesoriów, które pozwolą dostosować go do Państwa potrzeb. Stanowi on zatem nieocenione narzędzie przy wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, ale i takich odbywających się pod dachem. Z uwagi na możliwość wymiany wydruku, a także trwałość materiałów nasz namiot pnaumatyczny należy rozpatrywać bardziej jako inwestycję, niż jednorazowy zakup.