home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Namioty

Namiot – atrakcyjna forma reklamy

Reklamowy namiot dmuchany czy ekspresowy to jeden z najbardziej przykuwających uwagę systemów reklamowych oferowanych przez adsystem. Dzięki uniwersalnej konstrukcji znajdzie on zastosowanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Dlatego często wykorzystuje się namioty dmuchane oraz stelażowe jako stoiska handlowe na targach, koncertach, imprezach plenerowych, sportowych, piknikach rodzinnych oraz przy wielu innych okazjach.

Jako wieloletni producent tego typu narzędzi marketingowych jesteśmy w stanie zagwarantować, że cena naszego zestawu pozostanie konkurencyjna i atrakcyjna. Zachęcamy do odwiedzin w naszej siedzibie, która znajduje się w mieście Wrocław. Czekają tam na Ciebie eksperci z firmy adsystem. Jeśli chodzi o namioty reklamowe, wiedzą oni dosłownie wszystko – i chętnie podzielą się z Tobą wiedzą. Dzięki temu wybierzesz właściwy namiot eventowy, który pozwoli na utrwalanie świadomości marki, przyciągnie nowych klientów oraz zapewni komfortowe warunki uczestnikom imprezy.

Namiot reklamowy świetnie sprawdzi się jako promocja firmy

Nasze namioty reklamowe wyróżniają się wodoodporną tkaniną poliestrową z grafiką lub logo. Taka konstrukcja sprawi, że potencjalny Klient dostrzeże je na tle konkurencji. Możesz również dostosować namiot pompowany do własnych potrzeb. Dodatkową korzyścią z wyboru tego produktu jest możliwość wymiany wydruków na inne – bez potrzeby zakupu nowego systemu.

Namioty reklamowe są długoterminową inwestycją w reklamę Twojego biznesu. Oferujemy trzy warianty: Express, Vario, oraz AirPremium. Cena za namiot każdego rodzaju różni się w zależności od jego wersji.

 

Jakie zalety mają dmuchane namioty reklamowe Adsystem?

Namioty handlowe ekspresowe kojarzą nam się przede wszystkim ze straganami i targowiskami. Jednak taki dmuchany namiot reklamowy może być też elegancki i łatwy w użyciu. Nie bez znaczenia pozostaje również mobilność. Nasze namioty reklamowesą funkcjonalne i można przewieźć je samochodem osobowym, a montaż ogranicza się do napompowania – wyposażony w system pneumatyczny namiot reklamowy bardzo szybko postawisz i złożysz.

Co więcej, taki dmuchany namiot reklamowy nie wymaga stałego podłączenia do prądu. Wystarczy napompować go raz, a utrzyma powietrze przez długi czas. Dzięki temu przy pracy z reklamowym namiotem ekspresowym nie musisz martwić się o pobór prądu, bezpieczeństwo, czy uciążliwe dźwięki wydawane przez kompresor. Jeśli chodzi o ich budowę – każdy namiot eventowy Vario i Express składa się z aluminiowych profili łączonych ze sobą na zatrzaski. Montaż i demontaż modeli Vario i Experss nie wymaga korzystania z żadnych narzędzi. Jeśli chodzi o inne namioty firmowe, oferujemy pomagające postawić namiot dmuchany akcesoria dodatkowe.

adTent AirPremium to mobilny namiot dmuchany stałociśnieniowy. Jest to najbardziej zaawansowany namiot reklamowy w naszej ofercie – powstał na bazie wieloletnich doświadczeń i pomaga wywrzeć niezapomniane wrażenie na klientach i kontrahentach. Taki duży namiot eventowy daje wiele możliwości – można w nim urządzać nawet szkolenia czy pokazy. Wszystkie namioty ekspresowe posiadają wymienne, wodoodporne wydruki, które można zmieniać samodzielnie. Nie musisz obawiać się, że reklama umieszczona na namiocie szybko straci dobry wygląd. Dodatkowo każdy dmuchany namiot ma całą listę dodatkowych akcesoriów, dzięki czemu dopasujesz produkt do Twoich potrzeb.

Z uwagi na możliwość wymiany wydruku, a także trwałość materiałów namiot pneumatyczny należy rozpatrywać bardziej jako inwestycję, niż jednorazowy zakup. Sprawdzi się on bowiem podczas niejednego eventu, a możliwość wymiany wydruku pozwoli na wykorzystanie go w trakcie zróżnicowanych przedsięwzięć. Będzie idealnym elementem plenerowych spotkań. Dzięki niemu event będzie mógł trwać nawet podczas niezbyt przychylnej pogody.

Czeka Cię wiele spotkań? Namioty reklamowe szybko rozkładalne są idealnym rozwiązaniem, zwracają uwagę i chronią przed niekorzystnymi warunkami. Dzięki temu działania marketingowe będą jeszcze skuteczniejsze. Nasze namioty można zastosować w każdym miejscu. Najlepsi producenci namiotów handlowych? Adsystem wyróżnia się na tle konkurencji kompleksowym podejściem do klienta i bogatą ofertą innowacyjnych rozwiązań na każdą okazję.

Namioty handlowe ekspresowe – szybko, prosto i skutecznie

Istnieje wiele różnych typów nadmuchiwanych namiotów ekspresowych, ale najpopularniejszym z nich jest namiot rozkładany. Ten typ namiotu reklamowego jest wykonany z grubego, wodoodpornego poliestru i ma sztywny stelaż z lekkiego aluminium. Zaletą tego typu namiotu jest to, że rozstawisz go w ciągu kilku minut, bez narzędzi, ponieważ całość składana jest na zatrzaski. Równie szybko zdemontujesz namioty handlowe ekspresowe z nadrukiem reklamowym. Wystarczy, że zwiniesz je do niewielkich rozmiarów i schowasz do specjalnej torby transportowej, która zmieści się w bagażniku auta osobowego. Postaw na takie rozwiązanie, a marketing będzie łatwiejszy.

Namioty z nadrukiem – wyróżnij się w tłumie

Innym rodzajem nadmuchiwanego namiotu jest stoisko wystawowe. Te namioty z nadrukiem są używane na targach i innych imprezach promocyjnych. Stoiska wystawowe możesz łatwo rozstawić dzięki prostemu systemowi na zatrzaski lub dmuchanemu stelażowi, a jakość nadruku spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Namioty z nadrukiem wyposażone są także w różne funkcje, takie jak oświetlenie, schowki. Namioty dmuchane to świetne rozwiązanie dla każdej firmy, która chce zrobić wrażenie. Nadmuchiwany namiot reklamowy jest wykonany z wysokiej jakości materiału, który jest trwały i wodoodporny. Każda z wersji posiada dwuwarstwowy materiał poliestrowy ze wzmocnionymi szwami, dzięki czemu nadaje się do użytku w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Materiał ten blokuje również promieniowanie UV, dzięki czemu namiot z nadrukiem gwarantuje chłód nawet w upalne dni.

Namiot reklamowy – dlaczego warto?

Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć inwestycję w namiot reklamowy dla swojej firmy. Przede wszystkim rozstawianie takiego namiotu jest łatwe i szybkie. Nie musisz się martwić o szukanie miejsca na paliki lub liny, ponieważ namioty wystawowe są wolnostojące. Kolejną zaletą jest przystępność cenowa i różnorodność wariantów produktów. Warto wspomnieć, że nadmuchiwane namioty są przenośne i lekkie, co ułatwia transport i obsługę.

Namioty reklamowe pneumatyczne – prostota i wygoda

Czym wyróżniają się namioty reklamowe pneumatyczne od innych? Przede wszystkim posiadają dmuchany stelaż. Zwykłe namioty reklamowe z nadrukiem wyposażone są w aluminiowy stelaż, który należy rozłożyć wraz z namiotem, natomiast namiot pneumatyczny wystarczy umieścić w miejscu, w którym ma stać, a następnie uruchomić pompkę. Takie rozwiązanie pozwala Twoim pracownikom skupić się na tym, co ważne, zamiast walczyć ze stoiskiem wystawowym. Jako producent stoisk reklamowych doskonale wiemy, jak bardzo takie rozwiązania są potrzebne. Dzięki nim możesz bez problemu skupić się na prowadzeniu biznesu, bez konieczności poświęcania czasu na dodatkowe zadania.

Postawić na coś klasycznego, a może nowoczesny design? Jaka tkanina sprawdzi się najlepiej? Jeśli masz podobne pytania, skontaktuj się z nami. Nasi doradcy przeanalizują Twoje potrzeby i zaproponują najlepszą propozycję! Sprawdzony producent namiotów reklamowych? Możesz liczyć na świetną jakość produktów i profesjonalne doradztwo od adsystem.