yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Bestsellery adsystem - zobacz, jakie produkty cieszą się największą popularnością w naszym sklepie

Zastanawiasz się, jaki produkt z naszej oferty wybrać? Zajrzyj na listę bestsellerów adsystem, aby przekonać się, które wyroby nasi klienci szczególnie sobie cenią. Oto kilka spośród najpopularniejszych produktów w naszym sklepie.

 

Na liście bestsellerów adsystem znajdują się produkty, których wspólnym mianownikiem są takie cechy, jak: wysokiej jakości wydruki z personalizowanymi grafikami, trwała i łatwa w obsłudze konstrukcja. Każdy z produktów zebranych na poniższej liście, będzie więc solidnym i efektywnym wsparciem twoich działań promocyjnych. Zobacz, jakie wyroby znalazły się na tej liście.

Kaseton ścienny adFrame Poster

To kaseton reklamowy ścienny, który znajduje zastosowanie nie tylko w biznesie. Produkt składa się z aluminiowej konstrukcji, jednostronnego tekstylnego wydruku i podświetlenia LED. Montuje się go na ścianie, dlatego może pełnić funkcję efektownego obrazu, tablicy informacyjnej czy nośnika reklamy. Nasi klienci wybierają ten produkt z myślą o aranżacji biur, lokali usługowych, recepcji, poczekalni czy firmowych open space. AdFrame Poster w takim wydaniu może służyć marketingowi wewnątrz organizacji, ale też komunikacji z otoczeniem firmy. 

Jak wspomnieliśmy w akapicie powyżej, kaseton reklamowy adFrame Poster będzie też świetnym uzupełnieniem aranżacji mieszkania. Będzie dobrą alternatywą dla klasycznych obrazów ściennych z kilku powodów. Po pierwsze, dzięki wysokiej jakości wydrukowi, możesz umieścić na materiale najróżniejsze grafiki czy zdjęcia. Po drugie, tekstylny materiał sprawi, że że w pomieszczeniu nie będzie unosił się nieprzyjemny pogłos, co poprawi akustykę. A po trzecie, diody LED umieszczone w ramie kasetonu zapewnią dodatkowe oświetlenie boczne.

Przeczytaj również: Obrazy podświetlane w aranżacji wnętrz - pomysły na wykorzystanie paneli świetlnych w mieszkaniu?

 


Kaseton reklamowy adFrame Quick 2.0 100x200

Nowa odsłona naszego kasetonu reklamowego Quick 2.0 szybko zaskarbiła sobie sympatię klientów. W adsystem dokładamy starań, aby stale podnosić jakość naszych wyrobów. Dlatego w pierwszym kwartale 2024 roku w naszej ofercie pojawił się kaseton Quick w nowej wersji. Najważniejsze zmiany, jakie zaszły w projekcie to: efektywniejsze łącza elektryczne typu pogo-pins oraz usunięcie zapięć w narożnikach. To wszystko sprawia, że używanie kasetonu świetlnego adFrame Quick jest jeszcze wygodniejsze.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej odsłony kasetonu reklamowego, przeczytaj artykuł: AdFrame Quick 2.0 - nasz bestsellerowy kaseton reklamowy led w nowej odsłonie

 


Trybunka reklamowa adTribune Quick

Trybunka reklamowa adTribune Quick to bestseller w naszej ofercie już od wielu sezonów. Klienci doceniają kompaktowe rozmiary i bardzo wygodny, pneumatyczny system rozkładania. AdTribune Quick to rozwiązanie, które zdecydowanie ułatwia pracę i przygotowanie stoiska promocyjnego - aby wznieść trybunkę wystarczy jednym pociągnięciem wprawić w ruch pneumatyczny system rozkładania. Co więcej, nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi.

Zwieńczeniem trybunki, jak we wszystkich naszych produktach, jest wysokiej jakości wydruk na tekstylnej tkaninie, który gwarantuje skuteczny przekaz reklamowy. 

 


Trybunka reklamowa adTribune Big Quick 

To większa wersja wyżej opisanej trybunki reklamowej. Jeśli potrzebujesz większego stolika promocyjnego, na którym wyeksponujesz swoje produkty lub zaaranżujesz wygodne miejsce do spotkań z klientami, to może być dobry wybór. Trybunka reklamowa Big Quick jest nieco cięższa, niż wyżej opisany odpowiednik, ale równie wygodna w użytkowaniu - rozkłada się ją za pomocą pneumatycznego systemu.

 

Samorozkładający się kaseton reklamowy Pop up Lightbox

To nowoczesny kaseton reklamowy stworzony z myślą o regularnym użytkowaniu w różnych lokalizacjach. Będzie świetnym wsparciem w pracy przedstawicieli handlowych i innych pracowników, którzy często zmieniają miejsce prowadzenia promocji. Aby wznieść konstrukcję kasetonu, wystarczy unieść go ku górze jednym płynnym ruchem, a następnie zabezpieczyć poprzecznym supportem. Kaseton rozłożysz dosłownie w kilka sekund bez konieczności posługiwania się narzędziami. Zwieńczeniem produktu będą oczywiście twoje personalizowane wydruki, które dzięki oświetleniu LED, staną się widoczne już z daleka.

Przeczytaj również: Samorozkładający kaseton podświetlany adFrame Pop-up - nowość w ofercie adsystem

 


Trybunka reklamowa adTribune Pop up 

Trybunka reklamowa Pop-up to kolejny z bestsellerowych produktów, który szybko zaskarbił sobie przychylność naszych klientów. Wszystko za sprawą błyskawicznego systemu rozkładania, jaki znasz już z opisanego wyżej kasetonu. Wzniesienie konstrukcji przebiega błyskawicznie, co pozwala zaoszczędzić czas podczas przygotowywania stoiska. Podobnie, jak w przypadku kasetonu Pop-up, trybunka reklamowa sprawdzi się bardzo dobrze, jeśli często zmieniasz miejsce promocji.

Przeczytaj również: AdTribune pop-up - kolejna nowość w ofercie adsystem