yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Całkowite przeobrażenie każdej przestrzeni może być łatwe. Tanio przygotuj się do targów!

Obecność na wszelkiego typu wydarzeniach targowych, konferencjach i innych miejscach, w których można zawalczyć o zainteresowanie branżowych mediów, klientów i kontrahentów to wielka szansa – by ją wykorzystać, należy się jednak odpowiednio przygotować. To z kolei bywa dużym kłopotem zwłaszcza dla małych i nowych podmiotów, którym jednocześnie ta forma promocji jest niezwykle potrzebna. Można jednak jej stosowanie znacznie ułatwić.

Koszty, koszty, i jeszcze raz koszty... z nami je zredukujesz!

Każda obecność na targach niesie ze sobą szereg wydatków, dotyczących nie tylko transportu wszystkich elementów ekspozycji, a także wynajmu powierzchni czy korzystania z zasilania. Taki wyjazd jest przedsięwzięciem, które zaczyna się dużo wcześniej. Warto fakt udziału w imprezie szeroko wypromować w branżowych mediach, a przede wszystkim zadbać o efektowne stoisko, bez którego nie sposób zrobić dobrego wrażenia. Przyglądając się tym, które wystawiają więksi i bogatsi konkurenci, nie chcemy zostać w tyle. Potrzebne są więc rzetelne prace projektowe, zakup materiałów, a następnie transport i montaż na miejscu... chyba, że skorzystamy z obszernej oferty firmy Adsystem!

Duże potrzeby w tym zakresie spowodowały, że już od dawna rozwijane były systemy rozwiązań gotowych, których umiejętna adaptacja pozwala osiągać najrozmaitsze rezultaty. My proponujemy naszym Klientom tylko te, których trwałość i niezawodność nie budzi najmniejszych wątpliwości i została wielokrotnie sprawdzona. Na tym jednak ich zalety się nie kończą.

Wszystkie je charakteryzuje znakomita łatwość montażu, która sprawia, że nie stanowi on wyzwania dla nikogo – każda niemal obsługa stoiska może więc zająć się także jego wzniesieniem i likwidacją. Wreszcie – twórcy dostarczanych przez nas wyrobów zadbali o to, by były one jak najłatwiejsze w transporcie. W rezultacie, nawet bardzo okazałą ekspozycję można bez trudu przewieźć niewielkim samochodem dostawczym, a nierzadko nawet osobowym. Wszystko to oznacza, że jej stworzenie nie musi stanowić problemu dla żadnego wystawcy.

Wzbudź zachwyt każdego gościa, który odwiedzi Twoje stoisko

Co najważniejsze, niska cena i wielkie zalety praktyczne oferowanych przez nas elementów i zestawów, idą w parze z łatwością przygotowania ekspozycji zachwycających pod względem estetycznym. Ściany mobilne, tekstylne, rollupy, trybunki, kasetony i inne wyroby, przy umiejętnym ustawieniu, oświetleniu i dobrym projekcie graficznym wprost olśnią każdego gościa, który zechce takie stoisko odwiedzić, o czym przekonało się już wielu ich odbiorców. A to jest przecież bardzo ważne – zaprezentowanie się jako profesjonalny podmiot, do czego efektowna oprawa jest niezbędna, stanowi konieczny warunek zainteresowania i wzbudzenia zaufania. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami z naszej oferty.