yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Ekspresowo pompowany namiot pneumatyczny sposobem na marketing

Proponujemy Ci nietypowy rodzaj promocji, jakim są namioty pneumatyczne. Jeśli pierwszy raz spotykasz się z tym określeniem, spieszymy z wyjaśnieniami: te nowoczesne projekty stanowią jedyny w swoim rodzaju patent na wypromowanie usług przy okazji imprezy plenerowej. Zapoznaj się z naszym pomysłem na namioty pneumatyczne o wielu funkcjach.

Duża impreza to wielu potencjalnych klientów. Wykorzystaj to!

Zorientowany przedsiębiorca jest zaradny i gdy tylko wyczuje okazję do przeprowadzenia działań marketingowych, nie omieszka zwlekać. Takim wydarzeniem są masowe wydarzenia kulturalne, regularnie odbywające się w dużych miastach. Warto wykorzystać dużą imprezę do promocji swojej firmy. Nasze namioty pneumatyczne przypominają pająka z czterema odnóżami. To symetryczne konstrukcje pokryte wodoodpornym materiałem, osłaniającym tył i jeden bok namiotu. Drugi bok i przód przez cały czas pozostają odsłonięte. Otwarta przestrzeń pozwala zajrzeć do namiotu z zewnątrz i szybko ocenić, czy warto tam wejść. Na solidnej tkaninie w oryginalnym kolorze można umieścić duże logo swojej firmy oraz jej nazwę. Co więcej, nadruki da się wymieniać na inne, wciąż korzystając z tego samego systemu wystawienniczego. W ten sposób namiot przyda się na wielu imprezach, a każdy uczestnik już z daleka zauważy interesujący obiekt i z ciekawością sprawdzi, co kryje się w środku.

Namioty pneumatyczne pompuje się szybciej, niż materac dmuchany

Udało nam się stworzyć unikalny system, umożliwiający utrzymanie stałego ciśnienia w namiocie. Pompowanie należy przeprowadzić z użyciem dołączonej pompki, którą podłącza się do specjalnego zaworu. Jedno napełnienie powietrzem utrzyma się przez całą imprezę. Namioty pneumatyczne z kolekcji Air Tent nie wymagają żadnego dodatkowego zasilania. Profesjonalna pompka czyni proces pompowania relaksującą czynnością, która trwa krócej, niż ustne dmuchanie małego materaca. Nie ma przeszkód, by wewnątrz namiotu pneumatycznego rozstawić dowolne systemy. Wymiary obiektu pozwalają na wiele realizacji, więc śmiało można eksperymentować ze ściankami wystawienniczymi, trybunkami oraz meblami z pianki poliuretanowej, które również znajdują się w naszej ofercie. Zachęcamy, aby sprawdzić, jakie możliwości dają namioty pneumatyczne obserwując strategie konkurencji lub zamówić własny egzemplarz i zaprosić do namiotu uczestników imprezy masowej. Nie zapomnijmy o przygotowaniu atrakcji dla gości, w końcu zadaniem namiotu pneumatycznego jest przyciągnięcie klientów. Od przygotowanej oferty zależy, czy zostaną oni z nami na dłużej.