home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Gotowe zabudowy targowe na każdą okazję. Zaufaj projektantom Adsystem, a Twoja marka skutecznie przykuje uwagę odbiorców

Marketing eventowy to specyficzna dziedzina. Jednak nie ma żadnych wątpliwości, że umiejętnie prowadzone działania promocyjne podczas branżowych konferencji czy konwentów przynoszą konkretne korzyści. Specjaliści z Adsystem dokładnie wiedzą jak sprawić, by Twoje firmowe stanowisko cieszyło się możliwie największym zainteresowaniem. Nie chcesz czekać na indywidualny projekt? W tak razie mamy dla Ciebie modułowe zabudowy targowe, z których stworzysz niemal dowolne konstrukcje.

Eleganckie, lekkie, wytrzymałe. Adsystem korzysta wyłącznie z najlepszych materiałów dostępnych na rynku

Nośniki reklamowe przeznaczone na eventy muszą spełniać kilka warunków. Po pierwsze: gwarantować wyrazisty efekt wizualny i dokładnie odwzorowywać każdy, nawet najbardziej nietypowy pomysł grafików. Po drugie: charakteryzować się minimalną wagą oraz prostatą montażu. Wszystko po to, by móc przetransportować przenieść zabudowę targową z miejsca na miejsce, z jednego wydarzenia na drugie. I wreszcie po trzecie: utrzymywać wysokie walory estetyczne jak najdłużej.

Aby połączyć ze sobą te wszystkie cechy, w firmie Adsystem stosujemy tylko wybrane tworzywa do produkcji ścianek, lad, stojaków, mebli, podstawek pod ekrany oraz pozostałych elementów. Nasze zabudowy targowe powstają z dibondu, PVC, najwyższej jakości tekstyliów, laminowanego papieru, aluminium, panelów LED-owych… na pełną wyliczankę nie starczyłoby miejsca! Dla Ciebie najważniejszy jest fakt, że dzięki tym materiałom stanowisko Twojej firmy będzie prezentować się nadzwyczaj korzystnie, a system wystawienniczy posłuży Ci przy wielu okazjach.

Z dostosowaniem zabudowy targowej do Twoich wymagań i wizji nie będziemy mieli żadnych problemów

W aktualnej ofercie Adsystem znajdziesz 2 podstawowe typy gotowych stoisk: Multiframe oraz Mframe. Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z ich charakterystyką na naszej stronie internetowej. Odkryjesz, że każdy z nich posiada kilka różnych wariantów, a zabudowę targową można zmontować na parę różnych sposobów. Wysoka funkcjonalność naszych rozwiązań i liczne możliwości zmiany konfiguracji poszczególnych elementów sprawiają, że Twoje stanowisko będzie absolutnie wyjątkowe. Chcesz przetestować, jak sprawdzą się różne kompozycje graficzne? Wymiana tła zajmie niewiele czasu – dostarczymy pełną instrukcję obsługi i wszystko, czego jeszcze możesz potrzebować. Prawda, że trudno o lepszą propozycję? W takim razie porozmawiaj z przedstawicielem Adsystem na czacie, wypełnił formularz lub skontaktuj się z nami w inny sposób! Przedstawimy Ci więcej szczegółów na temat zabudowy targowej.