yandex
home {{this.$translate('menu.back')}}

{{this.$translate('contact-write-to-us')}}

logo-white

Kasetony podświetlane – reklama o wyjątkowym designie

Stworzenie wyjątkowej aranżacji lokalu, to trudne zadanie. Ważne jest dokładne przemyślenie i odpowiednio zorganizowanie danej przestrzeni. Obecnie w tworzeniu wystroju stawia się na nowoczesność połączoną z elegancją. Pamiętać trzeba również o elementach reklamowych. Doskonale sprawdzą się kasetony podświetlane, które pełnią dwie kluczowe funkcje: są ciekawym i oryginalnym doposażeniem aranżacji wnętrza oraz świetnym narzędziem do promocji. Zobacz, dlaczego warto wykorzystać opisywane produkty w tworzeniu nietuzinkowego wyglądu lokalu !

Umieść oryginalną grafikę, która będzie przykuwać uwagę

Kaseton LED warto umieścić w kluczowym miejscu lokalu. Koniecznie musi on się znaleźć na ścianie w sekretariacie. Jeśli mamy taką możliwość, to warto w te wyjątkowe produkty wyposażyć wszystkie pomieszczenia, którymi dysponujemy. Ważne, żeby kasetony od razu rzucały się w oczy. Na produkcie mamy możliwość umieszczenia dużego loga firmy oraz jeśli posiadamy, to również motta. Zaznaczmy, że grafika wykonana jest nowoczesną metodą sublimacji, która gwarantuje niezwykłą trwałość napisu. Warto zaznaczyć, że w ostatnim czasie kasetony LED cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i z chęcią wykorzystywane są przez właścicieli przedsiębiorstw w tworzeniu aranżacji swojego lokalu. Nie ma, co się dziwić, to doskonałe rozwiązanie stosowane w marketingu. Podkreślmy, że mamy duży wachlarz możliwości w dobraniu odpowiedniego produktu. Możemy wybrać odpowiedni jego kształt, dostępne są również kasetony, które za pomocą specjalnych złączek mogą się składać i rozkładać. Kasetony podświetlane mają jeszcze jedną bardzo ważną zaletę, którą warto poznać. Produkty są nie tylko trwałe i oryginalnie wyglądają na ścianach, ale przede wszystkim wyróżnia je energooszczędność.

W prosty sposób możesz przenieść kaseton na inną ścianę

Kasetony podświetlone stworzone zostały na bazie anodowanych profili aluminiowych. Produkty wyposażone są w dodatkowe elementy takie, jak łączniki, dzięki którym sprzęt z łatwością można rozmontować oraz umieścić na ścianie w innym miejscu. To wielki plus sprzętu, który doceniany jest przez wielu jego użytkowników. Zaznaczmy, że kasetony są wykonane z bardzo dobrego gatunku materiału, dzięki temu są trwałe i stabilne. Do ich produkcji używa się specjalnych tkanin, które charakteryzują się mniejszą elastycznością oraz gęstszym zadrukiem. Dzięki temu, można uzyskać głębsze nasycenie kolorów oraz lepszy kontrast. Warto wspomnieć, że większe kasetony wyposażane są dodatkowo we wsporniki oraz wzmocnienia, które usztywniają konstrukcję. Żadnego problemu nie będzie sprawiała również wymiana grafik. Niezaprzeczalnym atutem produktu jest jego atrakcyjna cena, która z pewnością nie nadwyręży firmowego budżetu.